Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 7 / 200

Versija: LV 7.7.7


Ainis_Money

Ula_Love prinerusi Deividas_Britas Grasinimas rconais

Rekomenduoti pranešimai

OMG :D Pati Ula (Ieva) ddos'ina kitus, o čia verkia :D Pasirūpinsiu, pažiūrėsim kas bus :D

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kitame projekte tai ji tikrai yra prinėrusi stipriai ir kai ją užbanindavo adminai, tai tie prarasdavo juos ar net gaudavo patys banus. Tai gal ir čia ji jau taip įnėrė? Kaip aš seniau žinau tai ji noliferė belekokia, kad visą dieną galima matyti on TS ar serveryje, tai gal Britui donatina tėvų pinigus ir štai kas vyksta :D

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kiek bėdų per bobas :D

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

„Su Britu taip gerai sueinu, kaip tu nesueini“. Prinėrė kaip reikiant Uola_Love :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nematau nieko blogo , ji bent sutaria o jūs ? Sėdit subine surauke , pažiūrėkit Mergina kokia o jūs čia kažka padaryt gerai ji ten sutaria su tuo Britu ir ką ? Jum skauda ? kad patys neprineret , beto nematau , kad jis čia kam kenktų... Vapšie Aini tu tai tok esi juogdarys.Juokini ne tik mane bet ir kitus.Patys būtumėt prinėra lygiai tą patį sakytumėt tai, kad.


Redaguota nario Danny_Shawn
  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Nematau nieko blogo , ji bent sutaria o jūs ? Sėdit subine surauke , pažiūrėkit Mergina kokia o jūs čia kažka padaryt gerai ji ten sutaria su tuo Britu ir ką ? Jum skauda ? kad patys neprineret , beto nematau , kad jis čia kam kenktų... Vapšie Aini tu tai tok esi juogdarys.Juokini ne tik mane bet ir kitus.Patys būtumėt prinėra lygiai tą patį sakytumėt tai, kad.

 

 

Ir kokia gi mergina čia? Tu gal juokauji su šiuo postu? Merginos nesėdi prie pc per dieną 12 valandų, o ją matysi tas 12 valandų, o gal ir ilgiau :D . O, kad sutaria su Britu tai tegul, bet kam čia gąsdinti/girtis, kad Britą pažystą ir gausi baną ar dar kokį velnią. Cituoju:  ''Patys būtumėt prinėra lygiai tą patį sakytumėt tai, kad." nerašyk už visus tokios nesąmonės, tai nėra tiesa. Yra žmonių sutarančių gerai ir nieko taip nesako... Tad kitą syki apmastyk ką rašyti, o tik tada rašyk.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai žinai, Aini. Nieko keisto.. Tu tik DDoSinti ir temoki, po to kiekvieną filmuoji ir verki forumuose, nors pats kaltas būni.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ir kokia gi mergina čia? Tu gal juokauji su šiuo postu? Merginos nesėdi prie pc per dieną 12 valandų, o ją matysi tas 12 valandų, o gal ir ilgiau :D . O, kad sutaria su Britu tai tegul, bet kam čia gąsdinti/girtis, kad Britą pažystą ir gausi baną ar dar kokį velnią. Cituoju:  ''Patys būtumėt prinėra lygiai tą patį sakytumėt tai, kad." nerašyk už visus tokios nesąmonės, tai nėra tiesa. Yra žmonių sutarančių gerai ir nieko taip nesako... Tad kitą syki apmastyk ką rašyti, o tik tada rašyk.

Kalbi ir pats netiki ką kalbi ? Ar tau skauda kad pvž jinai sėdi prie kompo ? Ne visos merginos yra vienodos , kažkuriom patinka vienas kitom kitas , jos renkas kaip jom praleisti laisvą laiką , gerai pvž tave ten Dosintų , ir sutartum su Britu taigi pats verktum ir lygiai tuos pačius žodžius pasakytum , manau rašau apgalvojes , nes pagal tave aš  negalvoju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kalbi ir pats netiki ką kalbi ? Ar tau skauda kad pvž jinai sėdi prie kompo ? Ne visos merginos yra vienodos , kažkuriom patinka vienas kitom kitas , jos renkas kaip jom praleisti laisvą laiką , gerai pvž tave ten Dosintų , ir sutartum su Britu taigi pats verktum ir lygiai tuos pačius žodžius pasakytum , manau rašau apgalvojes , nes pagal tave aš  negalvoju.

 

Lyg banas nuo Brito tam žmogui pakenktu toliau mane dosinti? :D

 

O šiaip man žemai kabo jos laisvalaikis, nori tegu sėdi prie to pc. Esmė tame, kad jai taip ir toliau bus pradės projektas žlugti, per tokias. Nes ji kitame projekte draugų nebeturi, išskyrus savinką kuris gali prabaninti žmogų, kad įžeidė Ula ar dar kažką jai padarė. Tai jai bus ir čia tas pats, tai pamatysite žmonių mažėjimą, nes ji mėgsta būti aukščiau už visus :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vpš, šitam serve pagal jus visos ką nors pasiekusios mergos yra prinėrusios ar Inviui ar Britui, pirmą normaliai su jom pabendraukit.. Tegul nardo tada matysis koks ji žmogus dabar mano apie ją nuomonė 0 nes su ja vpš nebendravau.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Vpš, šitam serve pagal jus visos ką nors pasiekusios mergos yra prinėrusios ar Inviui ar Britui, pirmą normaliai su jom pabendraukit.. Tegul nardo tada matysis koks ji žmogus dabar mano apie ją nuomonė 0 nes su ja vpš nebendravau.

Būtent , kaip ir sakiau patys nebendrauja sako neria , gi čia LV žaidėjas Ainis_Money jam nėrimas tai gyvenimas , jis manau normaliai nebendrauja o neria, nu krč , gal ji jį pažysti relybė, ką jūs žinot ? Gi ji normali pana ko jūs norit ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Eikit jūs juokdarei, ta ula *Myliu Las-Venturas.lt* :DDD žiaurei bobos bijot karočia, ainį netik bahūrai dūchina bet ir panos pradėjo, gal *Myliu Las-Venturas.lt* po mėnesio projekto savininke taps? :D

P.S demotyvacija.lt_Moterys-Vienomis-lupomis

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Būtent , kaip ir sakiau patys nebendrauja sako neria , gi čia LV žaidėjas Ainis_Money jam nėrimas tai gyvenimas , jis manau normaliai nebendrauja o neria, nu krč , gal ji jį pažysti relybė, ką jūs žinot ? Gi ji normali pana ko jūs norit ?

Dar pamenu kai Ainis į servą tik atėjo ten TS jį ten visi koliojo jį nes jis rėkaudavo team speake dar jo balsas buvo kaip mergaitės. Jį ten banindavo žaidime ir jis atsibanindavo. Aini neisižeisk bet graudi tiesa ta kad kaip su tavim elgėsi tu taip su kitais nori elgtis.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Lyg banas nuo Brito tam žmogui pakenktu toliau mane dosinti? :D

 

O šiaip man žemai kabo jos laisvalaikis, nori tegu sėdi prie to pc. Esmė tame, kad jai taip ir toliau bus pradės projektas žlugti, per tokias. Nes ji kitame projekte draugų nebeturi, išskyrus savinką kuris gali prabaninti žmogų, kad įžeidė Ula ar dar kažką jai padarė. Tai jai bus ir čia tas pats, tai pamatysite žmonių mažėjimą, nes ji mėgsta būti aukščiau už visus :)

Tu man parodyk kad tave dosino ir kažka kito , padosins nekreipsit dėmesio ir gi baigsis o čia kad temas kuriat ji tokia ji prinėrus man tai bent yra žemas lygis ,beto ji mergina , nu nu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Baisiausia yra tai, kad merginos sėdi prie kompiuterio ir žaidžia SA:MP po 6 val. ar daugiau...

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aini tu zinojai kad pats pasigavai, apsimetinejimas, su kitu nick sedi

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aini tu zinojai kad pats pasigavai, apsimetinejimas, su kitu nick sedi

Taigi ten jo kita paskyra...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Baisiausia yra tai, kad merginos sėdi prie kompiuterio ir žaidžia SA:MP po 6 val. ar daugiau...

Baisiausai yra tai, kad atsiranda tokių žmonių kaip tu, kurie išmoko kaip ddosint reikia ir tuom naudojasi. Geriau tau nuo to pasidarė dabar? Pats gautum atgal, pažiūrėčiau kaip mamą apsikabinęs verktum.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Baisiausai yra tai, kad atsiranda tokių žmonių kaip tu, kurie išmoko kaip ddosint reikia ir tuom naudojasi. Geriau tau nuo to pasidarė dabar? Pats gautum atgal, pažiūrėčiau kaip mamą apsikabinęs verktum.

Suteikiau progą nueiti nuo kompiuterio atsigerti vandens, suvalgyti bandelę, nes per kompiuterį ji to padaryti negali. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Suteikiau progą nueiti nuo kompiuterio atsigerti vandens, suvalgyti bandelę, nes per kompiuterį ji to padaryti negali. :)

Ačiū, kad leidimą davei. Einu tą ir padarysiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ačiū, kad leidimą davei. Einu tą ir padarysiu.

Čia Ulai norėjau tą pasakyti jei ką. Tavęs tai neliečia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čia Ulai norėjau tą pasakyti jei ką. Tavęs tai neliečia.

Nu ačiū, vistiek einu. Valgyt nuoriu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Baisiausia yra tai, kad merginos sėdi prie kompiuterio ir žaidžia SA:MP po 6 val. ar daugiau...

Čia jau ne tau spręst ką jai daryt ką nori tą ir daro jos gyvenimas jos pasirinkimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čia jau ne tau spręst ką jai daryt ką nori tą ir daro jos gyvenimas jos pasirinkimas.

Puikus pasirinkimas atiduoti gyvenimą kompiuteriui... :D

Labai juokinga jūsų laido muilo operas klausyti. :D

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...