Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Grisha_Code

[TheGrishaMapping] Vilos interjeras 2

Rekomenduoti pranešimai

o velnias vėl sumapino kažką nrml, bet man šis kartas nlb patiko, galbūt tai, kad per daug erdvės kai kur.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ir vėl žiauriai gražus darbas :) Galėtų į serverį tuos tavo visus interierus sumappintus... Tada namai tikrai gražiau atrodytų..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ir vėl žiauriai gražus darbas :) Galėtų į serverį tuos tavo visus interierus sumappintus... Tada namai tikrai gražiau atrodytų..

Tai taip ir bus ;D o už ką manai aš privilegijas gaunu ?:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai taip ir bus ;D o už ką manai aš privilegijas gaunu ? :D

O nors vieną tavo interierą jau yra įkėlę ? Nes neesu matęs buto su mappintu interierų ar vilos..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O nors vieną tavo interierą jau yra įkėlę ? Nes neesu matęs buto su mappintu interierų ar vilos..

Dar įkels :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viskas labai gražiai, bet ta virtuvė galėtų būti be durų būtų tada dar gražiau nu,kad ir sienos nebūtų,o būtų atvira virtuvė su salionu ten kur televizorius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tik šieno trūksta ir būtų visa daržinė. Man tai asmeniškai visi tavo darbai vienodi, nuobodus, labai daug ko trūksta. Jau daugybė tų interjerų primapinai, bet nematau jokio PROGRESO.. Atrodo kad blynus keptum (tai vienas pridega, tai kitas normaliai išeina), bet esmė tame, jog stovi toje pačioje vietoje. Jeigu nemokėtum keisti texturų, tai tavo lygis map'inime būtų visiškai žemas. Jeigu esi toks "išsisėmęs" galu gale eik į tą patį samp.com ir ten ieškokis idėjų, kurias galėtum panaudoti savo interjeruose, o dabar virutį, pyk nepykęs, bet man tavo darbai kaip blynai (blynai aišku gardesni ir daugiau naudos turi, mama net kartais su įdaru padaro, o kartais vapshė pridegina ir po to reikia kaip sausus vaflius graužti).

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tik šieno trūksta ir būtų visa daržinė. Man tai asmeniškai visi tavo darbai vienodi, nuobodus, labai daug ko trūksta. Jau daugybė tų interjerų primapinai, bet nematau jokio PROGRESO.. Atrodo kad blynus keptum (tai vienas pridega, tai kitas normaliai išeina), bet esmė tame, jog stovi toje pačioje vietoje. Jeigu nemokėtum keisti texturų, tai tavo lygis map'inime būtų visiškai žemas. Jeigu esi toks "išsisėmęs" galu gale eik į tą patį samp.com ir ten ieškokis idėjų, kurias galėtum panaudoti savo interjeruose, o dabar virutį, pyk nepykęs, bet man tavo darbai kaip blynai (blynai aišku gardesni ir daugiau naudos turi, mama net kartais su įdaru padaro, o kartais vapshė pridegina ir po to reikia kaip sausus vaflius graužti).

Ačiū :) žinosiu , gera kai toks žmogus kaip tu mane kritikuoja , o ne jokie žmonės kurie vos išmano apie mappinimą dėkui :)

Bet man dabar svarbu , kad inviui patiktu :) o jam patinka ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Graži vila kaip visados. Galėtų pora iš taviškių interjėrų į serverį įmest, vietoj tų, kur prie GS yra vilos. Manau padidėtų tų namų perkamumas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

žiauriai gražus reikėtu kad visi butai ir vilos kurių baldu nenusipirki ir būtu tokia interjerai serve MLDC  taip ir toliau gal už Lafa gerai padirbėsi be Mafijos_Tėvo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...