Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Just_Game

Padėkit su GTA IV. Atsilyginsiu.

Rekomenduoti pranešimai

* Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: I_I

* Jums reikiama pagalba: Sveiki taigi atsisiunčiau gta 4 viskas normaliai pasijungiu pradedu važiuoti tipo ten ta pirma misija ir kaip pakylu i normalu kelia nebekrauna ojbektu nieko nesimato. PADĖKIT PRAŠAU ATSILYGINSIU DUOSIU HUNTLEY IR 45K.

 

Nu ką žinau kompas lyg ir ne grabas:

65da13f46b54b2a703b861b4a74d9f6e558.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bandyk pagal šią pamoką. Man pačiam kažkada taip buvo, padariau taip ir padėjo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai , kad pas tave procesorius *Myliu Las-Venturas.lt* belenkoks , GTA 4 reik bent 2.4ghz proco..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai , kad pas tave procesorius *Myliu Las-Venturas.lt* belenkoks , GTA 4 reik bent 2.4ghz proco..

tai kad rašė paveš gta 4 toks procesorius nu nzn šeip tai visus game be lago veža.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai kad GTA IV reikia kaip minimum 1.8GHz


 


0e33a2dd488a7b8818d0b17148c86f4969.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Tai kad GTA IV reikia kaip minimum 1.8GHz

 

0e33a2dd488a7b8818d0b17148c86f4969.png

 

nu bet nemanau kad tas 0.1hz tiek daug reiškia kad net neivieno objekto nekrautu. čia tikrai negali buti dėl to. nu nzn 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nu bet nemanau kad tas 0.1hz tiek daug reiškia kad net neivieno objekto nekrautu. čia tikrai negali buti dėl to. nu nzn 

O, Framework'ą ir t.t. insistaliavęs? Palygink internete savo Vaizduške su Minimalke, gal del jos nekrauna... Sakykim per silpna yra....?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taip viskas tinka pagal viską pavežtu bet va procesoriaus to 0.1Hz truksta. bet tikrai negali nuo jo nekrauti viso game.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nepjaukit ,gta 4 gali su 1ghz pavešt . Kaip ant mano seno kompo su i5 1.2 ghz pavežė ant aukščiausiu grafiku ir galima sakyt nei kiek nelagino ... Beto kokia pas tave vaizdūškė ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nepjaukit ,gta 4 gali su 1ghz pavešt . Kaip ant mano seno kompo su i5 1.2 ghz pavežė ant aukščiausiu grafiku ir galima sakyt nei kiek nelagino ... Beto kokia pas tave vaizdūškė ?

84efbc85b7b2e5de3b876facc7bb9b2738.png

Štai mano vaizduškė tik man ramybės neduoda tas šauktukas prie antros vaizduškės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

84efbc85b7b2e5de3b876facc7bb9b2738.png

Štai mano vaizduškė tik man ramybės neduoda tas šauktukas prie antros vaizduškės.

Manau pagrindinė priežastis vaizdo plokštė. Intel HD Graphics 4000 nėra tobula vaizdo plokštė, tad manau čia ir yra problema kodėl nekrauna objektų. Intel vaizdo plokštės nepritaikytos žaidimams, tad ir kaip norėtum pažaisti GTA IV, tau mano manymu nepavyks.. Mano nuomonė tokia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Manau pagrindinė priežastis vaizdo plokštė. Intel HD Graphics 4000 nėra tobula vaizdo plokštė, tad manau čia ir yra problema kodėl nekrauna objektų. Intel vaizdo plokštės nepritaikytos žaidimams. Mano nuomonė tokia.

 

nu kažinau visus sampus, nba, fifas, pesus, cs ir t,t paveža čia pirmas geimas kad tokios nesamonės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Blogas crackas/žaidimas, įtariu ripintas. O šiaip kompas nieko gero, procesorius nieko gero, pas mane irgi vaizdo plokštė 1gb, ramų 4gb bet procesorius 1,65gHz.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Manau pagrindinė priežastis vaizdo plokštė. Intel HD Graphics 4000 nėra tobula vaizdo plokštė, tad manau čia ir yra problema kodėl nekrauna objektų. Intel vaizdo plokštės nepritaikytos žaidimams, tad ir kaip norėtum pažaisti GTA IV, tau mano manymu nepavyks.. Mano nuomonė tokia.

 

Nu matomai komentuoji tik del postu viruti pasidomek labiau tu nepritaikytas pats man atrodo, Jeigu rodo geltonai Prie driveriu tai reikia driverius naujus isirasyti arba upgreidinti. Intel 4000 deja per silpna Gta 4 su 4600 HD palostai ant high be lago. INTEL CPU

helpFileSmall.png
AMD CPU
helpFileSmall.png
Nvidia GPU
helpFileSmall.png
AMD GPU
helpFileSmall.png
RAM
helpFileSmall.png
OS
Direct X
HDD Space
GD Verdict

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dvi priežastis - lievas procerius ir vaizdo plokštė, pirk naują. 


 


Antra priežastis - galimas daiktas kad tau gta iv ima per daug cpu, taigi prieš žaisdamas žaidimą pabandyk išjungt visus torrentus, skype, kad būtų kuo mažiau cpu užimto tą pati daryk ir su memory, nueik į užduočiu tvarkytuvė ir stebėk kad būtų kuo mažiau naudojamos atminties, tada pasileisk gta iv.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...