Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Kristis_Scania

Čytas Lionel_Messi [Servo vierchas pagautas]

Rekomenduoti pranešimai

1. Kaltinamajo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lionel_Messi
2. Kuom jį kaltinate?: Bsk per greitai laksto su Sand King speed hach
3. Vaizdinė medžiaga (Vaizdo įrašaiNuotraukos):

 

  • Patinka 7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pas kažką 256 ram pc

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveiki sveiki


 


Video yra Lafa_Marino


 


  Man kyla toks dalykas,  kad kažkas iš savininkų nori mane pašalinti iš komandos , ir kažkodėl nori nušalinti su priežastimi man atrodo , nes vakar važinėjau su sandkingu mane valdė kažkas iš savininkų , o kaip žinoma lafa-marino su manim nėra geras draugas ir nei aš nei jis nemėgstam , ir jis manau pasidarbavo čia kaip žinom Invison_white sueina labai gerai su lafa ir nežinia kaip čia buvo ištiesų


 


 


 


Kitas dalykas , kad matome dar labiau kaip samoka "Speedinu" , bet kažkaip Lafa_Marino nenufilmavo nežinau kodėl "_"


 



 


 video matosi kaip važiuoju -+  400 greičiu be GT be nieko iš oro tiesiog už mane valdė ir viskas , nes tai yra galima tik savininkams :*


  • Patinka 12

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai netykiu , kad messi čytino pažiūrėjus jo video galima suprasti, kad jis nečytino.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tas video nuotraukom vaikšto, neįmanoma nieko įžiūrėt... Koks skirtumas, čytino - nečytino (Labiau tikėtina, jog nečytino), vistiek gi niekam nepakenkė.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Sveiki sveiki

 

Video yra Lafa_Marino

 

  Man kyla toks dalykas,  kad kažkas iš savininkų nori mane pašalinti iš komandos , ir kažkodėl nori nušalinti su priežastimi man atrodo , nes vakar važinėjau su sandkingu mane valdė kažkas iš savininkų , o kaip žinoma lafa-marino su manim nėra geras draugas ir nei aš nei jis nemėgstam , ir jis manau pasidarbavo čia kaip žinom Invison_white sueina labai gerai su lafa ir nežinia kaip čia buvo ištiesų

 

 

 

Kitas dalykas , kad matome dar labiau kaip samoka "Speedinu" , bet kažkaip Lafa_Marino nenufilmavo nežinau kodėl "_"

 

 

 video matosi kaip važiuoju -+  400 greičiu be GT be nieko iš oro tiesiog už mane valdė ir viskas , nes tai yra galima tik savininkams :*

 

23bc76ab181f2a9992b5c4a844a617ec776.gif

  • Patinka 8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Sveiki sveiki

 

Video yra Lafa_Marino

 

  Man kyla toks dalykas,  kad kažkas iš savininkų nori mane pašalinti iš komandos , ir kažkodėl nori nušalinti su priežastimi man atrodo , nes vakar važinėjau su sandkingu mane valdė kažkas iš savininkų , o kaip žinoma lafa-marino su manim nėra geras draugas ir nei aš nei jis nemėgstam , ir jis manau pasidarbavo čia kaip žinom Invison_white sueina labai gerai su lafa ir nežinia kaip čia buvo ištiesų

 

 

 

Kitas dalykas , kad matome dar labiau kaip samoka "Speedinu" , bet kažkaip Lafa_Marino nenufilmavo nežinau kodėl "_"

 

 

 video matosi kaip važiuoju -+  400 greičiu be GT be nieko iš oro tiesiog už mane valdė ir viskas , nes tai yra galima tik savininkams :*

 

 

Uz mane valde kitas zmogus :D

Magic

Dar pasakyk kad kazkas acc nuhackino, ne pirmas kartas butu

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

eik tu messi čytino.. :DDDD nepjaukit grybo jūs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu nežinau, taigi Messis pats nufilmavęs kaip važiuoja be jokių čytų tai dfq is that shit guys?


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveiki, man kyla klausymas , Kodel visad kai lionel messi peikia? jis visad turi kažkokį atmaza? bet ši karta esi pagautas? ką tame video tu norejai įrodyti? nieko.. Kas sako nebausti, pasižiurejus puse iš jų yra pasji klane, arba bendrauja su juo, Jeigu jau pagautas nesuprantų tokiu žmoniu, iškarto reikia atmazintis, visu trečia tave reikia seniai jau šalitni :) už įžeidinejimus ir nepagarba kitiems.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Messi gerus cytus turi, atsiustum?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jis kels video kaip pats varo tokiu greičiu jei čytintų ? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bet tai iš kur taip stebuklingai visi Messi gintį pradėjo :D . Juokdariai, atrodos lyg tas Messis šventasis, daxirnia visokių čj prisirašęs. Nu maladec, kas čia gaudot, neliks Messio, pakeis kas geresnis jį ir viskas, bus rami galva :)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bet tai iš kur taip stebuklingai visi Messi gintį pradėjo :D . Juokdariai, atrodos lyg tas Messis šventasis, daxirnia visokių čj prisirašęs. Nu maladec, kas čia gaudot, neliks Messio, pakeis kas geresnis jį ir viskas, bus rami galva :)

Pusk tu toli toli toli , tai nuversk mane va gaudyk kaip lafa "čytus" gal pasiseks  , bet manau tau tikrai ne :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Pusk tu toli toli toli , tai nuversk mane va gaudyk kaip lafa "čytus" gal pasiseks  , bet manau tau tikrai ne :)

 

Turėčiau aš tą adminą, pusę tų tavo "gaujinių" būtų sugaudyti su tais savo visokiais auto c-bug ir panašiais dalykais, taip kad gali patylėt putike :)

 

P.s pas manęs Invis prie accounto buvo prisijungęs ir parašė tą pranešimą, "Bet tai iš kur taip stebuklingai visi Messi gintį pradėjo  :D . Juokdariai, atrodos lyg tas Messis šventasis, daxirnia visokių čj prisirašęs. Nu maladec, kas čia gaudot, neliks Messio, pakeis kas geresnis jį ir viskas, bus rami galva  :)"

 

magijos nu nafik... 

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bet tai iš kur taip stebuklingai visi Messi gintį pradėjo :D . Juokdariai, atrodos lyg tas Messis šventasis, daxirnia visokių čj prisirašęs. Nu maladec, kas čia gaudot, neliks Messio, pakeis kas geresnis jį ir viskas, bus rami galva :)

 

dusk kandas

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

dusk kandas

Jūs matau ponas iš Messio xebros, ne nešokinėsiu prieš jumis, poto atvažiuosit į Kretinga ... :(

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Karocia vyrai pasakysiu tiesei sviesiai cytino ar necytino vistiek niekas NIEKADA jo nebanins, bet jei cytino tai su cleo speed hack, bet 70% necytino gali visko but tegu pati pagr. Administracija pasako ar jam kazka ten dare

Srr uz klaidas per tlf rasau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jūs matau ponas iš Messio xebros, ne nešokinėsiu prieš jumis, poto atvažiuosit į Kretinga ... :(

 aš? Aš su Messiu beveik nebendrauju, bet tai nekeičia mano nuomonės apie tave

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Lionel Messi nečytino, net iš jo video matosi, o tas kur nufilmuotas, tai ten nežinau koks lagynas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

messis cytina :DDD ka dar turi tokias aukstas pareigas ir cytins. galva ijunkit...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

GT davė tai jau čytas :D.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:D Jūs pagalvokit dabar. Koks jam tolkas būtų čytinti turint tokias pareigas viską ir dar filmuot "kaip čytina" :DD suprasčiau kokie inv ten aimai , bet su speedu palakstyt.. :DD Gi nedurnas žino , kad adminam praneša.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip per maždaug savaitę neblogai sugalvojot ką padaryt Deimante_Miela, Madd_Dogg ir slaptasis sedėdami DPi kanale. Invis negali už nieką išmest tai už čytus pabandom ane? :DDDDDDD Bet tikrai kaip keista, Lafa tiesiog atsitiktinai stebėjo Messi, puikiai sugalvota. Kita kartą pasiųskit kokį varguolį iš slaptosios stebėt. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...