Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.7


Lafa_Marino

Lafa - Las Venturas namas

Rekomenduoti pranešimai

Na namas tikrai neblogas ir manau jis būtų vietoj to kur už kredus pirkt. Tikrai zjbs spaudžiu žalia ir gražu, bet lafa gal jau laikas pačiam be mafijos tėvo pagalbo textūrint

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

WOW :o Žiauriai gražus namas +R3P.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražu. Bet tekstūros ne kažką.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

WOW WOW WOW, textūros patiko labai, o pats interjeras tobulas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dar vienas Lafos darbelis (kaip būtų smagu kad tu bendrautum kaip normalus bičas o ne kaip *Myliu Las-Venturas.lt*)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

WOW labai gražu, gražiausiais mano matynas namas, Kelt  i serva už, kredus arba, kad butu galima pirkti už kokius 5mln, nes tikras ledazzzzzzzzzzz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

labai grazu. tik kad tas namas brangiai kainuoja... 20k kredu..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražus darbas. :)

 

Dar vienas Lafos darbelis (kaip būtų smagu kad tu bendrautum kaip normalus bičas o ne kaip *Myliu Las-Venturas.lt*)

Gal jis normaliai ir bendrauja, tik jūs kai adaptai neriat, kad į SPD paimtų? :lol:

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražu, labai gražu, patiko labai namas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražus namukas, tik stiklų gal biški per daug. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tekstūros :wub: :wub: :wub:  Žiauriai gražus darbas tiek iš Lafos tiek iš M'F pusės. Žalias ant šio pranešimo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

wowow, tikrai gražus namas, galėtų į serverį įdėti. Mldc Lafa. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražus tikrai, vertas dėmesio, bet jai tokį ykėlus ir nusipirktu koks nors iš turinčių daug pareigų, būtu manau nesąžininga kitų žaidėjų atžvilgiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na namas tikrai neblogas ir manau jis būtų vietoj to kur už kredus pirkt. Tikrai zjbs spaudžiu žalia ir gražu, bet lafa gal jau laikas pačiam be mafijos tėvo pagalbo textūrint

 

Matai, Tėvas mane pravedė pro visą pradžią kaip tai reikia daryti, kokias komandas rašyti, kaip išsaugoti ir visa kita. Kol man neišėjo sukurti savo serverio aš, kartu su juo , texturindavau jo serveryje, bet dabar jau pasileidžiu savo serverį ir manau kitus darbus jau galėsiu atlikti be jo pagalbos.  ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Oho, puikiai sumappinta ir textūros neblogos. Be žodžių

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražu. Bet tekstūros ne kažką.

Nebejuokink svieto. Vaikams gal ir nėra gražu tai kas derinasi, nes jums reikia spalvų kaip mc serveriuose, kuo daugiau - tuo geriau. Apgailėtina iš tavo pusės. :(

  • Patinka 10

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

OMG KAI GRAŽUS TURBUT PATS GRAŽIAUSIAS NAMAS KURI ESU MATĘS MANAU DAR PUIKIOS TEKSUROS GAL KAIKURIEMS IR NEPATINKA BET ČIA JOG SAMP.. OMG 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nebejuokink svieto. Vaikams gal ir nėra gražu tai kas derinasi, nes jums reikia spalvų kaip mc serveriuose, kuo daugiau - tuo geriau. Apgailėtina iš tavo pusės. :(

Teksturos yra gerai suderintos, tiesiog cia galima skaityti brabangu nama ir reiketu kazko brabangesnios trupti. Arba tame video man jos kazkaip neisiziuri gerai :x

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na namas tikrai neblogas ir manau jis būtų vietoj to kur už kredus pirkt. Tikrai zjbs spaudžiu žalia ir gražu, bet lafa gal jau laikas pačiam be mafijos tėvo pagalbo textūrint

Manai lengva texturint ? viską reikia išmokti po to be pagalbos daryti.

 

Nebejuokink svieto. Vaikams gal ir nėra gražu tai kas derinasi, nes jums reikia spalvų kaip mc serveriuose, kuo daugiau - tuo geriau. Apgailėtina iš tavo pusės. :(

Ne visos texturos gražios.  NEtinka ta textura kur užeina iškart ir eina prie tokios sienos į kambarį , ta tikrai netinka ji daugiau tinkama laukui

 

Lafa mapp good , tik kaip ir sakiau ta textura nepatiko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražus namukas :P Numesk dainos linka patiko visai :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Namukas tikrai labai gražus, bet jeigu jį ir ikeltų į serverį, čj būtų tokia kaina, kaip to namo, kur gauni free SandKing'ą ir Infernus (20.000 kreditų - 200Lt/men)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Teksturos yra gerai suderintos, tiesiog cia galima skaityti brabangu nama ir reiketu kazko brabangesnios trupti. Arba tame video man jos kazkaip neisiziuri gerai :x

 

SAMP'e prabangų ir realistišką namą su'map'inti nėra juokų darbas. Čia buvo labiau unikalaus namo idėja (bent jau aš taip manau, nes kraštovaizdis neleidžia čia išsiplėsti prabangiam namui), todėl išorė nėra prabangi ir vidus taip pat.

 

Ne visos texturos gražios.  NEtinka ta textura kur užeina iškart ir eina prie tokios sienos į kambarį , ta tikrai netinka ji daugiau tinkama laukui

 

Lafa mapp good , tik kaip ir sakiau ta textura nepatiko

 

O tau mielas drauge apie texturinimą vapshė reikėtų patylėti, nes tavo darbuose visos texturos tos pačios ir JOS VISOS jau lenda pro gerklę. Jei čia turėjai omeny plytų sieną, tai pasižiūrėk daugiau teliko, ar šiaip daugiau domėkis menu ir pamatysi kas yra stilinga ir patrauklu akiai.

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...