Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Lafa_Marino

Lafa - Las Venturas namas

Rekomenduoti pranešimai

Namas, kurį drąsiai galėčiau pavadinti namu. Visos spalvos suderintos, baldai sustatyti kaip tik ten, kur jiems vieta. Jeigu kažkas dar priekabiauja prie tokių map darbų, tada aš jūsų nesuprantu, nes man tai atrodo tobulas namas, turintis savo stilių. Jeigu įdės šį namą į serverį ir turėsiu finansinių galimybių jį pirkti, nė kiek ne suabejočiau ir nusipirkčiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kazkokia hujne

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nieko gero Mafijos_Tevas gražiau mapina , sėkmės tobulėjant :DDDDDDDD o atvirai tikrai šš darbas mano nuomonė :*


  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Stiklinis namas, visur langai, bijočiau nuogas vaikščiot, ne kažką man

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man labai patiko vidus ir namas pats ir manau bus gerai jai įdes i serveri


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai gražu tik gaila kad jis kainuos 20000kredu ar kiek, viskas čia ok viskas suderinta tiesiog čiki piki

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Darbas išties 9/10  tokį bala retai kur duodu, iškarto apsidžiaugiau kad sumapino lafa, nes dažniausiai tie darbai yra įdedami, namas labai gražus ir man labai patiko, kad bent kažkiek tobulieja žmonės nama į realietiškesni bent padaryti arba kažką pakeisti, nes nervina jau tie patys namai , per ta pati, savo nesamonės sudeda.. ir viskas, kai grisha sakė apie sienas tai viskas ten ok, Tik nepatiko kad  tokio namo kaina seks apie milijoną.. paskui jis po puse metų eis kaip 10m.. kad vienas toks namas ,jeigu toki nama darytis tai minimūm 2 tokius padaryti ir po 500k ir vsio :) . tikrai šaunus namai, Gerbiu mafijos_teva ir lafa kaip mapperius :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Namas osum, viskas osum. Textūros geros, nesipešam

Siūlau, kad visi serverio mapperiai susijungtų ir nudirbtų vieną darbą, ta prasme, sukurtų vieną „ šedevrą “.


 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Holly. Žiauriai gražiai tekstūros vikas čiki piki galėtu šita nana pardavinet už kredus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai gražus namas , gal ir būtų visai neblogai jai įdėtu vieną tokį namelį į srv

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai gražus mapp darbas. Žinau, kad reikėjo įdėti labai daug darbo, nes pats mapp'int mokausi biški. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Namas tai grazus, bet kaina cj bus nelabai grazi :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai Labai Gražus Namas. :wub:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žiauriai gražus darbas. Kelkit į serveri.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Namas, kurį drąsiai galėčiau pavadinti namu. Visos spalvos suderintos, baldai sustatyti kaip tik ten, kur jiems vieta. Jeigu kažkas dar priekabiauja prie tokių map darbų, tada aš jūsų nesuprantu, nes man tai atrodo tobulas namas, turintis savo stilių. Jeigu įdės šį namą į serverį ir turėsiu finansinių galimybių jį pirkti, nė kiek ne suabejočiau ir nusipirkčiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

SAMP'e prabangų ir realistišką namą su'map'inti nėra juokų darbas. Čia buvo labiau unikalaus namo idėja (bent jau aš taip manau, nes kraštovaizdis neleidžia čia išsiplėsti prabangiam namui), todėl išorė nėra prabangi ir vidus taip pat.

 

 

O tau mielas drauge apie texturinimą vapshė reikėtų patylėti, nes tavo darbuose visos texturos tos pačios ir JOS VISOS jau lenda pro gerklę. Jei čia turėjai omeny plytų sieną, tai pasižiūrėk daugiau teliko, ar šiaip daugiau domėkis menu ir pamatysi kas yra stilinga ir patrauklu akiai.

*Myliu Las-Venturas.lt* apie ta stilių geria už tave žinau... Gražiose namuose yra tų sienų iš plytų bet juos gražiai atrodo. O čia atrodo kai sena plytą :P

Ir jau pradedu su naujom texturom dirbt

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Netinkama kalba

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žiauriai gražu. Sėkmės ir toliau taip +rep

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai labai gražus namas spaudžiu žalią. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai patiko, spaudžiu žalią. Norėčiau tokį įvaldyt, bet kainuos čj kreditus. ;/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Grazus namas, bet ne isgraziausiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai gerai atrodo, ir būtų visai smagu jeigu pas mus serverį būtų toks.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

*Myliu Las-Venturas.lt* apie ta stilių geria už tave žinau... Gražiose namuose yra tų sienų iš plytų bet juos gražiai atrodo. O čia atrodo kai sena plytą :P

Ir jau pradedu su naujom texturom dirbt

Tavo vietoje nebūčiau toks tikras.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...