Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Tyshwan_Guetta

Nuomones Tyshwan_Guetta

Rekomenduoti pranešimai

noriu suzinoti jusu nuomone apie mane, parasot nuomone ir parasot kodel..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pamenu tave nuo senu senu laikų pas Edga serveryje visada buvai linksmas draugiškas ir pnš krč savas čia esi sw

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu krč savas esi, žmogus kurių reta, padedi kai reikia ir t.t. Sekmės tau linkiu porjekte, tikiuosi pasiseks.  

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Susipažinau prieš maždaug 5 min zjbs žmogus :) tik reikia išmokit dar tave lol'ą žaist.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Susipažinau prieš maždaug 5 min zjbs žmogus :) tik reikia išmokit dar tave lol'ą žaist.

ai jo su tuo lolu, tai vot krc lola moku lost losiu easte 29 lvl bet db samp tik losiu..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mldc esi, paprikolini visada :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mldc čiuvas,geras ballas lyderis,greit surinkęs komandą,manau pasipriešinsi visiem,sėkmės tau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žinai iš mano pusės nuomone apie tave :)

Jo žinau seniuk :P

 

Mldc esi, paprikolini visada :)

Tu irgi mldc čiuvas esi padėjai man visur ir tikiuosi dar padėsi...

 

Mldc čiuvas,geras ballas lyderis,greit surinkęs komandą,manau pasipriešinsi visiem,sėkmės tau :)

Jo tu tai vapšė malatso esi net negaliu apie tave kažką pasakyt nes toks mldc esi visada savas buvai ir būsi..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

paperdzeau

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Beprasmiai pranešimai
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bendravau tikrai nedaug, bet esi tikrai geras, malonus žmogus :)

Ačiū už tavo gerą nuomonę apie mane.

 

paperdzeau

Mldc ..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Linksmas čiuvas, manau atgaivino ballas gaują už tai respect bet dar reikia daug darbo seni! ;). Net nežinau ką čia ir parašius apie tave, šeip mldc esi kiek teko bendrauti su tavim :)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

maladėc čiūvas, pastovi už ballas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tyshwan_Guetta - Bahuras tikrai linksmų plaučių, kai buvau tralistas palaikėm gerai ryšiu. Krč mldc esa jeigu užmesgi ryšius tai bendrauti lengva. Nepasikėlęs!

Gerbiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žiauriai maladiec čiuvelis, prikolnas viskas (y)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kiek teko bendrauti, tai pasirodei protingas vaikinukas.  ^_^

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

aciu uz nuomones dar parasykit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šiaip jeigu atvyrai esi kažkiek vedmainis žmogus kažkiek ir geras kažkiek ir blogas. Kodėl? nes tu prie kitu žmoniu pasikeiti o tai minusas,patarčiau nesikeisti prie kitu žmoniu o buti tokiu kokiu esi. Nuomone kaip buvai ballas. Tai labai gera bendraujantis žmogus pochuj kad išdavei pora kartu bet šiaip bendraujantis padedantis. Esi šaunolis bet esi vedmainis

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šiaip jeigu atvyrai esi kažkiek vedmainis žmogus kažkiek ir geras kažkiek ir blogas. Kodėl? nes tu prie kitu žmoniu pasikeiti o tai minusas,patarčiau nesikeisti prie kitu žmoniu o buti tokiu kokiu esi. Nuomone kaip buvai ballas. Tai labai gera bendraujantis žmogus pochuj kad išdavei pora kartu bet šiaip bendraujantis padedantis. Esi šaunolis bet esi vedmainis

hm cia idomu, bet manau kad tai pasikeis tik su laiku, taip sakant isduotas esu irgi ne karta tai visais zmonemis nelabai pasitikiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ka galiu pasakyt apie tave, tu esi ziauriai maladec visuose situacijose islieki neutralus ir bandai zmones sutaikyt jei jie pykstati, visad tu man padejai ir as tau pasizadu visad padeti taip pat, labai laisvai bendraujam, kiek laiko zaidziai konfliktu neturejom is viso, esi linksmas zmogus prie prikolu, niekad nenusizengi taisykles. Tiesiog pagirtinas. Galiu tave laisvai vadinti savo draugu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ka galiu pasakyt apie tave, tu esi ziauriai maladec visuose situacijose islieki neutralus ir bandai zmones sutaikyt jei jie pykstati, visad tu man padejai ir as tau pasizadu visad padeti taip pat, labai laisvai bendraujam, kiek laiko zaidziai konfliktu neturejom is viso, esi linksmas zmogus prie prikolu, niekad nenusizengi taisykles. Tiesiog pagirtinas. Galiu tave laisvai vadinti savo draugu

aciu uz nuomone, laukiu daugiau nuomoniu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Toks visai mldc dabar PD drk buvo geras pavas gs nu ir sekmes tau cia :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...