Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.7


Bruno_Linn

Ne naujoko, bet atsiliepimas.

Rekomenduoti pranešimai

Sėwe virai ir galbūt moteris.


 


Tai vout, kadangi leavinu, tai sugalvojau parašyti atsiliepimą apie serverį, kuriame išžaidžiau metus be keturių dienų.


 


Tai vaa...


 


Visų pirma pradėkim apie administratorius:


Mano nuomone daugeliui administratorių reikėtų nuimti šitą "statusą", jeigu galima taip įvardinti, nes daugelis žaidėjų turinčių administratorių naudojasi šio "statuso" privilegijomis, nei iš jų pagalbos sulauksi, nei pamatysi jų rengiamus eventus nei ką. 


Toliau mano nuomone eikim prie "statusų" kaip direktorius/lyderis ir panašiai:


Mano, dar kartą sakau MANO NUOMONE yra tokia, kad šiame serveryje be "nardymo" nieko nepasieksi, nebent jeigu... ops...srry..nėra kitų išeičių(rimti, o gal ir ne rimti kentai turėtų suprasti...)


Mmm...Apie ką čia toliau pasakiūūs, ok... pabandysiu apie pačius žaidėjus parašyt...


Tai va... Mano nuomone serveris kuo toliau, tuo labiau tampa free-roam'u su reallife serverio "privilegijomis", nes kur tik pažiūrėsi, vos ne už kiekvieno kampo pamatysi, kaip kokie du "pacukai" susibėgę šaudo vienas į kitą, išvis siūlyčiau padaryti taip kad, jeigu nušauni ~30-50žm. prarandi visas gun licenzijas ir pabranginti pačias licenzijas...


Vaa...Sugalvojau apie pokerį "pakalbėt"..! :o


Vaa... Siūlyčiau, kaip jau kažkas pasiūūlė panaikinti patį pokerį, tik jau nesakykit, kad jeigu nemoki - nežaisk, bet mano nuomonė pusė iš tų kurie taip pasakytų yra nukliuvę pokeryje dėl pačio papraščiausio bug'o, kai laimi ne tas, kuris turėtų laimėti... Išvis serveryje atsirado pokeris, pinigai tapo nebe taip "vertingi", dabar vos ne puse serverio žaidėjų laksto su infernusu, turi vos ne brangiausius serverio namus ir dar su savim/banke kelis milus turi... Patis skundžiates tuo pokeriu, bet norit vistiek, kad jis serveryje būtų... Jeigu dabar rimtai, tai pasakykit ar įdomu lošti serveryje, kuriame tu su 100k. esi niekas, pažiūrėkim į serverį dabar ir į serverį prieš kelis mėnesius... "TADA" serveryje net niekas nepagalvojo turbūt, kad vos ne puse serverio žaidėjų "lakstys" su milu "rankose" ir jam bus p* ant policijos baudų ant kito panašaus Š., nes jis gi turės susimokėt už tai, "TADA" kiekvienas saugojo kiekvieną turimą litą, taupė jį, kad nusipirktų kokį geresnį namą, ar kokią geresnę mašiną. Aš nesuprantu išvis nesuprantu tokių nesąmonių kokių daro Britas su Inviu - pardavinėja serverio retas mašinas už realius litus ir tuo labiau nesuprantu tų, kurie leidžia pinigus ant tokio Š. Aplamai nesuprantu tų, kurie leidžia pinigus visokiuose SA:MP'uose, CS'uose ir pnš. Jeigu rimtai pasakius per visus 3 su puse, kiek lošiu SA:MP'ą ant SA:MP'o esu išleidęs tik 5 lt(ant unBAN'o). Kam pirkt daiktą, kurį paskui parduosi.?


Einam prie kitos nesąmonės - GT rėžimas.


Aš iki šiol nesuprantu DAFUQ? Kam nesąmoniųū tokiam serveryje..? Su šituo šūdų tikrai einat prie free-roam'u, pasakykit ar realybėj matėt, kad mašina lėktų 1000km/h ar pnš..? Vienu žodžiu totali nesąmonė...


Aplamai iš serverio reikėtų išimti vos ne puse ale gerų "dalykų"...


 


Siūlyčiau Britui su Inviu susiimti ir nebedėti į srwą panašių nesąmonių, dar geriau būtų jeigu tas dabartines nesąmones(GT, pokerį) panaikintumėt...


 


Yra bent kiek tiesos?/Patiko? - +REP

  • Patinka 10

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

dėl gt jo dar girdėjau kad kainos:

150lt/savaitė

400lt/mėnesis. čia tipo rida kelsis? :DDD čia ant kiekvieno kampo dėtumeis su šitu šūdu. dėl pokerio nemanau,nes jis yra real life ir iš jo real life galima išlošti tiek pinigų.

tai aš tik prieš gt.. ir dar tokios kainos..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

dėl gt jo dar girdėjau kad kainos:

150lt/savaitė

400lt/mėnesis. čia tipo rida kelsis? :DDD čia ant kiekvieno kampo dėtumeis su šitu šūdu. dėl pokerio nemanau,nes jis yra real life ir iš jo real life galima išlošti tiek pinigų.

tai aš tik prieš gt.. ir dar tokios kainos..

Rida nekyla esant įjungtam GT rėžimui. Be to, GT rėžimas buvo sukurtas pramogai ir jis nėra veikiamas (ne pagr. administratoriams) dieną. Jį jei duodame, tai duodame tik naktį ar vėlai vakare.

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Einam prie kitos nesąmonės - GT rėžimas.

Aš iki šiol nesuprantu DAFUQ? Kam nesąmoniųū tokiam serveryje..? Su šituo šūdų tikrai einat prie free-roam'u, pasakykit ar realybėj matėt, kad mašina lėktų 1000km/h ar pnš..? Vienu žodžiu totali nesąmonė...

 

o tu išlipk iš realybės, nes čia yra žaidimas, o realybė yra gyvenimas ir užteks viską grynint kaip gvenime. Pasidomėk, yra sukurtų automobilių kurie fiksuoja didžiausia greitį ir jei neklystu, yra kur pasiekia virš 1000 km/h

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pritariu ,tuoj šitas servas žlugs.

 

o tu išlipk iš realybės, nes čia yra žaidimas, o realybė yra gyvenimas ir užteks viską grynint kaip gvenime. Pasidomėk, yra sukurtų automobilių kurie fiksuoja didžiausia greitį ir jei neklystu, yra kur pasiekia virš 1000 km/h

Tu pats išlipk,naujokėli.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pritariu ,tuoj šitas servas žlugs.

 

Tu pats išlipk,naujokėli.

:D prasideda tikro užkietiejusio serverio playerio žodžiai.. turbūt čia esi pasiekes viską ką galima pasiekti, kad nesi naujokėlis?

2mėnesiai kaip užsiregistraves, dar sako kažką,ledrugeriz, šalūchos kieme su draugais turbūt esi užputes ir jautiesi dideliu narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pritariu ,tuoj šitas servas žlugs.

 

Tu pats išlipk,naujokėli.

:D nejuokink senbuvi didysis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Galiu tik tiek pasakyt jog serveris nebetoks kaip ankščiau,nebeidomu pasidarė jau ir žaisti, kai vos nevisi laksto su milijonais,geriau nebutumėt sukurė dabartiniu tu nesamonių ir grįžtu tie laikai kaip 10k budavo baisus pinigas. Pritariu tau,spaudžiu patinka! ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kas juokingiausia "be nardymo nieko nepasieksi lv serveryje" sakančių yra asmenys kurie nieko ir ne pasiekę ir nežino kaip tai daryt.


O dėl viso kito gal tu ir teisus, bet greičiausiai tik iš dalies.


  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nieko nepakeisit nes ponas Invis perka pasiūlymų paketus iš Vokietijos ir net nežinodamas kas ten iškart į servą deda. O paskui pats galvoja ką čia įkėliau ir kaip aprašyt visus tokius atnaujinimus.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visų pirma pradėkim apie administratorius:

Mano nuomone daugeliui administratorių reikėtų nuimti šitą "statusą", jeigu galima taip įvardinti, nes daugelis žaidėjų turinčių administratorių naudojasi šio "statuso" privilegijomis, nei iš jų pagalbos sulauksi, nei pamatysi jų rengiamus eventus nei ką. 

 

 

Administratoriai kurie pirkti jie neprivalo padėti žaidėjams, yra priskiriami administratoriai kurie privalo padėti kas prašo pagalbos. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Galiu tik tiek pasakyt jog serveris nebetoks kaip ankščiau,nebeidomu pasidarė jau ir žaisti, kai vos nevisi laksto su milijonais,geriau nebutumėt sukurė dabartiniu tu nesamonių ir grįžtu tie laikai kaip 10k budavo baisus pinigas. Pritariu tau,spaudžiu patinka! ;)

Taip pritariu aš tau, nes dabar kurie visok šūdai yra, išimt reikia, kai volkas buvo geriau, bet kadangi jis antaujinimu retai kada darydavo, ir bugu daug budavo serve, bet visi tada ėjo už savus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...