Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.7


Danny_Winston

Peikiu Rytis_Klemka

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Danny_Winston

2. Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime: Rytis_Klemka

3. Administratoriaus nusižengimas: Įž. viešai

4. Įrodymai (būtina): http://www.part.lt/img/5d7d4a0b322cb5bb82d40b99fdf0bf7a521.png

 

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu, pagavai Klemka nusižengusį...


 


4abf56d73f0a51cf353320a113110f2a367.gif


 


Geriau pasijautei? Padėjo kuom nors tau tai?


Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Beprasmiai pranešimai
  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

taj pasirodo tu dar *Myliu Las-Venturas.lt*.... Zinai, mane nervina tokie zmones... Danny, tu visai axujevshy, toki uroda kaip tave reik pazemint... Pritariu Soprancikui, pagerejo tau ? Tu duhas paslednas esi. Pamenu i klana atejau, rasau kur baze randasi, iskart stumt pradejai, mandagumo, pagarbos. Lohas bled. Taj viskas aisku apie taves, ir tai pasikeles duhas, bet dar ir *Myliu Las-Venturas.lt*.. Tuoj tavo draugai cia ateis, prades ant manes stumt. :) Taj ka, sekmes tau kaziole bled. Tu neturesi ka pasakyt nes tu gandonas esi. Taj parasysi ateik i ts :DDD Kaip visad ane? Tipo rimtas pacanas, baxuras. Kentas bled. Kad ts duchini ane? Kas tau is to? *Myliu Las-Venturas.lt* lenkas paslednas esi. *Myliu Las-Venturas.lt* ir ducho vietoj. Tave visi duxins, supras kad esi gaidosas. Tenardyt i siknas moki, testumti, kad  butu taip " kas cia as?" .. Naras bled, stumikas atsirado cia dydysis, toli su tokiais bybiais nenueisi. :*

jau zinau, kad banas pareina ant forumo, bet ka padarysi, nors pranesima apie tave parasiau duxe:)

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Beprasmiai pranešimai, įžeidinėjimai
  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš kaip civilis atvažiavau palaikyti teisėsaugos "GW". Kas įvyko?
20 teisėsaugininkų apšaudė mane (civilį) nors iki gw pradžios buvo sočiai laiko, gaujos net rinktis nebuvo pradėjusios
Vienas teisėsaugininkas mane išlaipino - kitas surakino, o ta "laukinių" gauja toliau šaudė į bėjėgį civilį.
TAI KOKIA TU ĮSIVAIZDUOJI TURĖJO BŪT MANO REAKCIJA?
Rytis_Klemka: Teisėsauga, jūs geriausi! Aš jus myliui, Šaunuoliukai?? Norėjai kad stovėčiau ir nieko nedaryčiau, kai esu viešiai "pažeminamas" ~40 žmonių akivaizdoje. Pasvajok.
Betkokiu atveju, mane PATS ir atmutinai...

  • Patinka 11

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Aš kaip civilis atvažiavau palaikyti teisėsaugos "GW". Kas įvyko?

20 teisėsaugininkų apšaudė mane (civilį) nors iki gw pradžios buvo sočiai laiko, gaujos net rinktis nebuvo pradėjusios

Vienas teisėsaugininkas mane išlaipino - kitas surakino, o ta "laukinių" gauja toliau šaudė į bėjėgį civilį.

TAI KOKIA TU ĮSIVAIZDUOJI TURĖJO BŪT MANO REAKCIJA?

Rytis_Klemka: Teisėsauga, jūs geriausi! Aš jus myliui, Šaunuoliukai?? Norėjai kad stovėčiau ir nieko nedaryčiau, kai esu viešiai "pažeminamas" ~40 žmonių akivaizdoje. Pasvajok.

Betkokiu atveju, mane PATS ir atmutinai...

 

 

GW pradžia: 20:00 :)

Tuo metu, tu ir buvai prie mūsų nušautas.

Atmutinau svarbiu klausimu.

 

 

taj pasirodo tu dar *Myliu Las-Venturas.lt*.... Zinai, mane nervina tokie zmones... Danny, tu visai axujevshy, toki uroda kaip tave reik pazemint... Pritariu Soprancikui, pagerejo tau ? Tu duhas paslednas esi. Pamenu i klana atejau, rasau kur baze randasi, iskart stumt pradejai, mandagumo, pagarbos. Lohas bled. Taj viskas aisku apie taves, ir tai pasikeles duhas, bet dar ir *Myliu Las-Venturas.lt*.. Tuoj tavo draugai cia ateis, prades ant manes stumt.  :) Taj ka, sekmes tau kaziole bled. Tu neturesi ka pasakyt nes tu gandonas esi. Taj parasysi ateik i ts :DDD Kaip visad ane? Tipo rimtas pacanas, baxuras. Kentas bled. Kad ts duchini ane? Kas tau is to? *Myliu Las-Venturas.lt* lenkas paslednas esi. *Myliu Las-Venturas.lt* ir ducho vietoj. Tave visi duxins, supras kad esi gaidosas. Tenardyt i siknas moki, testumti, kad  butu taip " kas cia as?" .. Naras bled, stumikas atsirado cia dydysis, toli su tokiais bybiais nenueisi. :*

jau zinau, kad banas pareina ant forumo, bet ka padarysi, nors pranesima apie tave parasiau duxe:)

 

 

Ir ką tu tuom norėjai pasakyti? 12-ametis sėdi kito laido pusėje ir rašo litanijas? Pagarba.

Bent jau lietuvių kalbos išmoktum, nes puse žodžių pas tave parašyta ne kažką, matosi, kad iš Lt. kalbos išeina max'imum 3.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nebūtų lv..

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Beprasmiai pranešimai
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

GW pradžia: 20:00 :)

Tuo metu, tu ir buvai prie mūsų nušautas.

Atmutinau svarbiu klausimu.

 

 
 

 

Ir ką tu tuom norėjai pasakyti? 12-ametis sėdi kito laido pusėje ir rašo litanijas? Pagarba.

Bent jau lietuvių kalbos išmoktum, nes puse žodžių pas tave parašyta ne kažką, matosi, kad iš Lt. kalbos išeina max'imum 3.

Bled, tu rimtai jobnutas... Galvojau neatsakysi ryžas. Taj dabar prie gramatikos prisipisai :o Oho, nustebinai, lenkas...  Sakau, duxas uzduxintas esi, neturi ką pasakyt... Galvojau, kad parašysi ateik į ts :DD Krč pamoina čia su tavim.

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas ir taip.
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsiprasau kad kuomentuoju bet danny tavo ce ft daryta?

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Beprasmiai pranešimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

 

GW pradžia: 20:00  :)

Tuo metu, tu ir buvai prie mūsų nušautas.

 

 

 

Lionel_Messi pats pranešė, jog laukia teisėsaugos FC duobėje 20:10

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

27ec38e56f64a37447db3989993ebcf6860.jpg

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Beprasmiai pranešimai
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tokie papeikimai tai oras yra, Klemka mldc yra, tad mano nuomone čia net nieko nebuvo, o apie tave - ožys...

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Beprasmiai pranešimai, įžeidinėjimai
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tu čia darei foto, atrodo net ir su sobeitu pasigavai :DDDDDDDDDDDDDDDD ?????

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Beprasmiai pranešimai
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tu čia darei foto, atrodo net ir su sobeitu pasigavai :DDDDDDDDDDDDDDDD ?????

 

Kur tu matai s0beitą?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Papeikimas atmestas.

 

Administratorius paaiškino, buvo viešai pažemintas, išprovokuotas, Jūs jį užtildėte, todėl jis jau ir susilaukė bausmės,

o kad vėliau atitildėte - esate pats kaltas.

 

*Bei džiaugiuosi, kad kaip ir visada pasirūpinate mano užimtumu, Jūs įspėti forume.

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...