Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Austinas_Miau

Naujieji forumo rangai

Rekomenduoti pranešimai

bAzqvRY.jpg


@Created By Austinas || Paint 3,000


  • Patinka 15

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geras prajuokinai:D.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nėra ka juoktis , gerą tiesą pasakei ir viskas :) beje žmogus nemoka gfxint .

beje vertinkit mano rangus : http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/105115-forumo-rangai-impressible/&do=findComment&comment=982630

gal uždės

 

Tavo tai osum rangai norėčiau, kad užmestu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tame ir yra esmė, kad savininkai keičia rangus pagal save. Kada jie nori ir kokių jie nori.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tame ir yra esmė, kad savininkai keičia rangus pagal save. Kada jie nori ir kokių jie nori.

 

Tai va keičia pagal savę manau jie turi prisiklausyt kitų nuomonės po 5,000 Litų gaunų į mėnėsi, ir dar, kad žaidėjai nuskriausti liktu? Maniau palievintu dauguma, jei jie viską darytu pagal save.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nėra ka juoktis , gerą tiesą pasakei ir viskas :) beje žmogus nemoka gfxint .

beje vertinkit mano rangus : http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/105115-forumo-rangai-impressible/&do=findComment&comment=982630

gal uždės

Ką tu čia nusišneki nemoka ką jis tau nemoką? jis manau geriausias ką pažystų iš gfx , pažiūriu jūsų tos kovos gfx juokas ima , čia darė pagal Invision_White , jis savo nuožiūrą sukūrė šitokius , bet inviu netiko padarė ką jis norėjo .... rašai ir nežinai ką šneki..

 

 

Jo rangai kurie inviui nepatiko:

 

d49b210c55a1c6fd2d2be9acf3b5cbcd947.png

 

Man labai gražūs .

 

 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Ką tu čia nusišneki nemoka ką jis tau nemoką? jis manau geriausias ką pažystų iš gfx , pažiūriu jūsų tos kovos gfx juokas ima , čia darė pagal Invision_White , jis savo nuožiūrą sukūrė šitokius , bet inviu netiko padarė ką jis norėjo .... rašai ir nežinai ką šneki..

 

 

Jo rangai kurie inviui nepatiko:

 

d49b210c55a1c6fd2d2be9acf3b5cbcd947.png

 

Man labai gražūs .

 

 

 

kokias kovas ? ką čia nusišneki išvis , ką jis moka? uždėti spalvą , google renderiai ir textą ? žinau , kad Invio skonis žiauriai blogas, nes aš buvau ir sukūręs kitus , jam nepatiko , padariau pagal jo skonį , jam patiko , o Britui nepatiko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Ką tu čia nusišneki nemoka ką jis tau nemoką? jis manau geriausias ką pažystų iš gfx , pažiūriu jūsų tos kovos gfx juokas ima , čia darė pagal Invision_White , jis savo nuožiūrą sukūrė šitokius , bet inviu netiko padarė ką jis norėjo .... rašai ir nežinai ką šneki..

 

 

Jo rangai kurie inviui nepatiko:

 

d49b210c55a1c6fd2d2be9acf3b5cbcd947.png

 

Man labai gražūs .

 

 

 

Tu *Myliu Las-Venturas.lt* čiuhinkis pažėk į jo ir laurio.

Laurio: 07c7501866e1a3cc87ffabe26c23241e49.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš irgi už Laurio rangus, šitie kažkokie lempiniai.. Messis turbūt rašo, kad anie gražūs, nes draugelio daryti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Va sitie tai grazus bet ir dabartiniai baika

d49b210c55a1c6fd2d2be9acf3b5cbcd947.png

 

Man labai gražūs .
 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ka jau padarysi dėl tų rangų, bet ant Gedas_Nesakysiu nestūmkit gerai jis gfx daro čia darė pagal Invi kaip ir Mesis sakė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prajuokino sekmes kurent panasius rep

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Ką tu čia nusišneki nemoka ką jis tau nemoką? jis manau geriausias ką pažystų iš gfx , pažiūriu jūsų tos kovos gfx juokas ima , čia darė pagal Invision_White , jis savo nuožiūrą sukūrė šitokius , bet inviu netiko padarė ką jis norėjo .... rašai ir nežinai ką šneki..

 

 

Jo rangai kurie inviui nepatiko:

 

d49b210c55a1c6fd2d2be9acf3b5cbcd947.png

 

Man labai gražūs .

 

 

 

 

Jau geriau šitie rangai būtų, nes dabartiniai tai tikrai š. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

d49b210c55a1c6fd2d2be9acf3b5cbcd947.png

Px kad drk rango nėra.

Žvengeu,bet dabartiniai rangai tikrai xujovi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

baisus tiesiog tie rangai... ties šiuo dalykų vien invio skonių nereikia vadovautis, juk kiekvieno žmogaus skonis yra kitoks, bet esme tame, kad šie rangai patinka tik narams kurie bando visaip inert inviui arba tokie kurie irgi neturi visiškai skonio ir yra paint pro 3000 (tai parašiau nes - rangai labai primena į paintinius)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

baisus tiesiog tie rangai... ties šiuo dalykų vien invio skonių nereikia vadovautis, juk kiekvieno žmogaus skonis yra kitoks, bet esme tame, kad šie rangai patinka tik narams kurie bando visaip inert inviui arba tokie kurie irgi neturi visiškai skonio ir yra paint pro 3000 (tai parašiau nes - rangai labai primena į paintinius)

Tai dw sukurk su paintu bent jau tokius rangus sėkmės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...