Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Aurimas_Ehmmett

- Šiokia tokia tiesa apie dabartinius serverio žaidėjus -

Rekomenduoti pranešimai

Na tai ką,sveiki visi... Manau daugelis nesitikėjo,kad aš rašysiu tokią temą,bet taip,aš ją rašau vien dėlto,kad pamačiau,kaip kenti Drugz'as dėl jūsų durnumo. Na tai ką,pradėsim.

Būtent Drugzas mane atvedė į šį projektą šiu metų pradžioje,tuo metu serveris buvo draugiškas,nebuvo tiek daug stumimų,papeikimų,visi bendravo,linksminos ir nekreipė dėmėsio į patį žmogų. Mes taip pat su Drugz leidome linksmai laiką,dirbdavom dažniausiai kartu,džiaugdavomės vienas kito pasiekimais,vien patekimas į PD mum buvo pasiekimas,nes mum kaip naujokam,tikrai tai buvo didelis pasiekimas,nes šis serveris buvo pirmasis serveris mums,mes jį vertinom,džiaugėmės,dirbom,stengėmės.. Bet vis toliau mum žaidžiant,vis daugiau pastebėdavom papeikimų,pastebėdavom vis daugiau ,,stumimų" ant silpnesnių,jaunesnių iš vyresnių, ,,kietesnių" pusės... Bet mum kilo vienas klausimas, KODĖL? Visi mes buvom jauni,visi mes buvom siplnesni ir pnš. Bet kuo toliau,mano atsakymas vis stiprėjo ir stiprėjo ir dabar manau,kad atsakymas: Jūs patys buvot šmeižiami,apstumami,žeminami vyrensių ir dabar jūs bandot tai daryt kitiem,naujesniem žaidėjam... Bet paaiškinkit,ką jūs tuom pasiekiate ? Mano manymų tiesiog nieko,bet jūs įsivaizduojat,kad jūs juos išgąsdinsit,išvarysit ir,kad įrodysit savo draugam,kokie jūs ,,kieti".. gal jūs ir kieti prieš jaunesnius,bet prieš vyresnius tikrai nepašokinėtumėt.. Aš nesuprantu,ar jūs skriaudžiami tėvų ir pyktį išleidžiat čia,ar kas jums per tokį neilgą laiką pasidarė,kodėl jūs pradėjote stumi ant kitų,bei juos įžeidinėti bei žeminti...Taip,silpnesnius žmones,jūs gal ir palaušit,bet stipresnių,ne,jie tiesiog stengsis jūsų netoleruot ir nekreipt į jus dėmesio. Daugelis iš jūsų,yra dviveidžiai,vienu metu draugaujat,bendraujat su žmogus,su juom siekiat bendrų tikslų,linksmai leidžiat laiką,bet paskui,jums užeina toks nors pastumti,žeminti žmogų,bet kodėl? O gi todėl,kad jūs stengiatės prisitaikyti prie kitų,taip sakant ,,kietesnių" ir norit būt tokiais pačiais,vien pastumdami ant kito žmogaus,ant kurio stumia kiti. PVZ: Kaikurie žaidėjai,netgi stebisi kur dingsta žaidėjai,kodėl jie dingsta,o gi dėl jūsų pačių,jūs patys ant jūsų stumiat,jie meto,kad čia tiesiog yra žeminami ir išeina,o paskui jūs vaidinat nekaltus katinėlius,kurie visiškai nieko nedarė ir nesupranta kodėl tie žaidėjai išeina. 

Šiuo metu šiame serveryje jaunesni žaidėjai,yra tiesiog žeminami aukštesnių,pvz Drugz. Nu ir kas,jis jaunesnis,bet jis tiesiog stengiasi praleist linksmai laiką,pasiekt kokių postų,jų pasiekia dėdamas dideles pastangas,bet... Atsirandat jūs, ,,kietieji" serverio žaidėjai,kuriem tiesiog reikia prisikabinti prie kiekvieno žodžio,prie kiekvienos nuotraukos,prie kiekvienos temos... Jūs tiesiog jaučiat pavydą ir iš kart stengiatės pakenkt žmogui,kuris stengėsi ką nors pasiekt ir įrodyt,kad jis gali kažką padaryt... Pakalbėsiu apie jo buvimu ballas lyderiu,tik gavo lyderį,gavo lbaną ir iš kart pamatėt,kad jis turi tuos tipo cheatus,kas vyksta? O gi iš kart rašomas papeikimas ir stengiamasi pakentki,pats su juo aš bendrauju daugiausiai,nes mes ir realybėj esam geri draugai.. O ar jūs bent žinot,kam jis turėjo tuos tipo cheatus? O gi tam,kad juose yra sobeitas,kuris rodo armoro ir hp barus ant kitų žaidėjų,nes jam jų nerodė,bet jum iš kart atėjo mintis,kad reikia  parašyt papeikimą,kad sužlugdyt jo dėtas pastangas į tą lyderį.. Gerai,nuvertėt jį,nuo tada ir prasidėjo žiauriausia vieta. Viskas,nuo tada jūs tikrai sužverėjot ant jo ir visi nusiteikėt prieš jį.. Žmogus ir dabar stengiasi kažką pasiekt,bet jau dabar jam kyla mintis dėl leavinimo ir pasidavimo dėl jūsų,dėl jūsų bereikšmių stumimų,žeminimų.. Gerai žmogus padarė klaidą,bet ar reikia iš kart visiem teiktis prieš jį? Ar jūs kažką gausit naudingo dėlto? O gi gausit puikią naudą: dar vieną šaunų leavinusį žmogų,žinau,kad jis jum yra pagal jūs visoks šioks bei toks,bet ar jums patiktu būt jo vietoj? Nemanau... Mano manymų,nors ir stipriausi būtų nuversti bei sužlugdyti. Gerai,pasiekėt savo,jis irgi yra palaužtas ir kaip sakant sužlugdytas,nes beveik visas serveris nusiteikęs prieš jį... Dabar pakalbėsiu apie jo prisistatymą. Kas nutiko? Žmogus parašė paprastą prisistatymą,aprašė trumpai apie save,ką mėgsta,ko ne.. Įkėlė savo foto,bet nuo jos ir prasidėjo visas stumimas ant žmogaus.. Kas nutiko? Jis yra normalus žmogus,kaip visi,gerai bendraujantis,linksmas bei draugiškas.. O gi koks jum sušiktas skirtumas kaip jis atrodo ? Jis kaip tik yra gražesnis negu jūs,turi plaukus,kuriuos mažai kas turi... Jis yra tamsesnės odos,nu ir kas ? Vietoj to,kad jūs parašytumėt,kad jo gražūs plaukai ir pnš.,jūs turit iš kart stumt dėl nieko... Ar bent žinot,kokios jis tautybės jis ištikrjūsų yra? Jūsų manymu jis yra afro ir pnš.,BET... Jis yra toks pat lietuvis kaip jūs,jis yra iš Marijampolės miesto,gimęs lietuvoj... Ką gi padarys šeima,jeigu kažkur šeimos medyje kažkur įsimaišė koks italas ar pnš? Nieko nepakeisi... Kodėl ant manęs niekas nestumia? Aš irgi jo metų,jo draugas,bet jum px,jum reikia pastumt ant kitokios išvaizdos žmogaus..

TAD PASIKEISKIT,PAGALVOKIT APIE SAVE,SUSIVOKIT IR BAIKIT VIENĄ KARTĄ STUMT. O GALVOKIT APIE SAVE.

 

Žinau,kad perskaitę šią temą,visas servas pradės stumti ant manęs,bet dabar man giliai ** ką jūs manysite,bet stumimu jus įrodysit,savo durnumą bei kvailumą,bei parodysit savo tikrają pusę,kurią jau daugelis parodė vien dėl drugzo pvz kaip: Terry_Williams.. Žinau,kad perskaitę šią temą aukštesni žmonės,man tiesiog nebeleis pasiekt aukštų tikslų,bet gal susivoksit ir pritarsit man :)

Tik narmalus žmonės,kurie irgi buvo šmeižiami ir žeminami,nestums ant manęs ar ant jo,nes patys tai patyrę ir suvokia,kaip tai nemalonu.

Tad dabar galit laisvai stumt,bet pagalvokit,AR VERTA?

 

Daina,kuri gal padės susivokti:

 

 

 

- Aurimas_Ehmmett

Piece.

  • Patinka 18

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Maladiec pacanas , geri žodžiai :wub:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai, kad jis, tronaz,  pats kažkokį erelį bando vaidint, nenuostabu, kad taip yra. > http://www.part.lt/perziura/81100df35c599e4a44ff6b705b42a6dc576.png

 

Btw, apie dviveidžius.. Juk čia elektroninė erdvė, niekas tavęs iš tikrųjų nepažįsta, tu gali būt koks tik nori, apsimest tuo kuo neesi, realiame gyvenime. Vien dėl to, kad čia pusė vieni iš kitų pizdavojasi, tai nereiškia, kad jie tokie patys ir realiam gyvenime. 

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš jūsų nesuprantu , patys pradedat viską o paskui patys verkiat , kad mes ant jūsų " stumiam " , tai kame diela ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai, kad jis, tronaz,  pats kažkokį erelį bando vaidint, nenuostabu, kad taip yra. > http://www.part.lt/perziura/81100df35c599e4a44ff6b705b42a6dc576.png

 

Btw, apie dviveidžius.. Juk čia elektroninė erdvė, niekas tavęs iš tikrųjų nepažįsta, tu gali būt koks tik nori, apsimest tuo kuo neesi, realiame gyvenime. Vien dėl to, kad čia pusė vieni iš kitų pizdavojasi, tai nereiškia, kad jie tokie patys ir realiam gyvenime. 

 

Aš jūsų nesuprantu , patys pradedat viską o paskui patys verkiat , kad mes ant jūsų " stumiam " , tai kame diela ?

Jūs du visažiniai ,jeigu nežinojot viską pradėjau ne aš,bet kai kas tikrai paėdė nervus dėl to taip ir darau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kad pats ištikrųjų bandai kažką primest kažkada buvom draugai o dabar sudėjau teisingu star ir kas? "*Myliu Las-Venturas.lt*"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jūs du visažiniai ,jeigu nežinojot viską pradėjau ne aš,bet kai kas tikrai paėdė nervus dėl to taip ir darau...

 

Nu gerai tegul sako tau kažką , bet kam tau ant jo užsišokti ir pradėti dar xujovesni dalyką ir paskui patys pykstat , subreskyt jūs gal..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gal jūs patys susimastykit pirma,o paskui komentuokit? Baikit jūs pist protą mum,kaip ir rašiau,dabar jau vaidinate nekaltus avinėlius ir verčiat kaltę kitiem,nors patys viską pradėjot. Kaip galim mes nebeatsikirtinėt,jeigu jūs tokiu lygių jau žeminat žaidėjus,kad netgi visas serveris nusistato prieš vieną.


Bet kaip sakiau,stumkit jūs kiek norit,žinau,kad dabar jau nieko nebepasieksim,bet gi čia jūsų ,,Puikiosios" nuomonės,kuriose vėl stumiamia,bet gi visiem pom..


 


Kurie rašysit,ką čia šnekat vaikeliai,subreskit ir pnš. pagalvokit.. O patys tokie nebuvot? Jeigu vyresni,reikia stumt ? Karočia,sėkmės jum su tokiom nuomonėm...


- Piece.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

« NUOTRAUKA PAŠALINTA »

 

Jis tau neatrodo DDOSERIS?

 

Jis rimtas , nesirauk , be pc liksi.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jūs du visažiniai ,jeigu nežinojot viską pradėjau ne aš,bet kai kas tikrai paėdė nervus dėl to taip ir darau...

 

O tai kas pradėjo, ką? Dabar jau tu nekaltas avinėlis, taip?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kokia reputacija serveryje užsitarnausit pradžioje tokia ir bus likusį laiką , tik tiek galiu pasakyt.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Stumimai, stumimai. *Myliu Las-Venturas.lt* atsigaukit gi če netikras gyvenimas *Myliu Las-Venturas.lt* če pykstates, če žaidimas tai ir žaiskit jį. Jei nepatinka *Myliu Las-Venturas.lt* mesk ignora, nes *Myliu Las-Venturas.lt* per tavo tokį kvailuma http://www.part.lt/p...5b42a6dc576.png pats žinai kas būna toliau.

 

Sry už keiksmažodžius nesusilaukiau.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Stumimai, stumimai. *Myliu Las-Venturas.lt* atsigaukit gi če netikras gyvenimas *Myliu Las-Venturas.lt* če pykstates, če žaidimas tai ir žaiskit jį. Jei nepatinka *Myliu Las-Venturas.lt* mesk ignora, nes *Myliu Las-Venturas.lt* per tavo tokį kvailuma http://www.part.lt/p...5b42a6dc576.png pats žinai kas būna toliau.

 

Sry už keiksmažodžius nesusilaukiau.

Nesusivaldžiau,kai visas serveris prieš mane ypač tas ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nesusivaldžiau,kai visas serveris prieš mane ypač tas ...

vot *Myliu Las-Venturas.lt* dabar freepostini? Susilaikyk komentarus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Gal jūs patys susimastykit pirma,o paskui komentuokit? Baikit jūs pist protą mum,kaip ir rašiau,dabar jau vaidinate nekaltus avinėlius ir verčiat kaltę kitiem,nors patys viską pradėjot. Kaip galim mes nebeatsikirtinėt,jeigu jūs tokiu lygių jau žeminat žaidėjus,kad netgi visas serveris nusistato prieš vieną.

Bet kaip sakiau,stumkit jūs kiek norit,žinau,kad dabar jau nieko nebepasieksim,bet gi čia jūsų ,,Puikiosios" nuomonės,kuriose vėl stumiamia,bet gi visiem pom..

 

Kurie rašysit,ką čia šnekat vaikeliai,subreskit ir pnš. pagalvokit.. O patys tokie nebuvot? Jeigu vyresni,reikia stumt ? Karočia,sėkmės jum su tokiom nuomonėm...

- Piece.

 

KĄ ČIA BANDAI ĮRODYT *Myliu Las-Venturas.lt* ? A ? LAIDO PRINCESĖ ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

3a21674641a5d3021e1baea805f78d01564.jpg

 

 

O jeigu rimtai, kiek dar jums reikės stumt kaip žmonės atrodo, jie nors pasirodo save, kokie jie yra ištikrųjų, kaip jie atrodo už to kompiuterio (turiu omenyje Drugz), jis nors parodė savo drąsą, kad ir kaip jis atrodo. O jūs? Antonio_Silva? Pasirodyk pats, marozėli. 

Išvis nematau tikslo jum čia artis kaip šuo su kate, vistiek nieko nepasieksit, abudu kadanors tiesiog vienas kitą pasiųsit labai toli ir viskas tuo pasibaigs. Tegu žmogus žaidžia, jeigu jis jums nepatinka - /uzsitildyti žaidime ar kaip ten, išvis nematysit jo, ignoruokit jį ir viskas, tegu jis gyvena sau - o jus gyvenkit sau. PEACE, emigracijų prižiūrėtojas išeina.

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

3a21674641a5d3021e1baea805f78d01564.jpg

 

 

O jeigu rimtai, kiek dar jums reikės stumt kaip žmonės atrodo, jie nors pasirodo save, kokie jie yra ištikrųjų, kaip jie atrodo už to kompiuterio (turiu omenyje Drugz), jis nors parodė savo drąsą, kad ir kaip jis atrodo. O jūs? Antonio_Silva? Pasirodyk pats, marozėli. 

Išvis nematau tikslo jum čia artis kaip šuo su kate, vistiek nieko nepasieksit, abudu kadanors tiesiog vienas kitą pasiųsit labai toli ir viskas tuo pasibaigs. Tegu žmogus žaidžia, jeigu jis jums nepatinka - /uzsitildyti žaidime ar kaip ten, išvis nematysit jo, ignoruokit jį ir viskas, tegu jis gyvena sau - o jus gyvenkit sau. PEACE, emigracijų prižiūrėtojas išeina.

Srr , aš tik prikolinu :DDDD Nereikia iškarto rautis...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

A man px

 

« NUOTRAUKA PAŠALINTA »

Gausi 10 forumo įsp. Sėkmės + Nelendi prie mano draugų 2.

 

Stumimai, stumimai. *Myliu Las-Venturas.lt* atsigaukit gi če netikras gyvenimas *Myliu Las-Venturas.lt* če pykstates, če žaidimas tai ir žaiskit jį. Jei nepatinka *Myliu Las-Venturas.lt* mesk ignora, nes *Myliu Las-Venturas.lt* per tavo tokį kvailuma http://www.part.lt/p...5b42a6dc576.png pats žinai kas būna toliau.

 

Sry už keiksmažodžius nesusilaukiau.

Tu nesusivaldei? Atėję į šį serverį,buvom iš vis tylus,prie nieko neprisikabinėjom,bet drugzas susikūre pristatymą ir tuom viskas prasidėjo,kaip sakiau,visi vaidina nekaltus avinėlius ir sako,kad mes pradėjom,nors jie patys pradėjo varyt dėl jo prisistatymo. Tad atsičiuhinkit ir susimastykit + Tu terri,net padėjai jam,bet paskui prisilyginai prie visų stumiku,bei tą patį darei. Koks skirtumas,kad čia serveris? Bet stumimai skaudina ir relaybėj iš žaidimo.

 

Kokia reputacija serveryje užsitarnausit pradžioje tokia ir bus likusį laiką , tik tiek galiu pasakyt.

 Atėję į šį serverį,buvom iš vis tylus,prie nieko neprisikabinėjom, Bet vat kas dedas šiuo metu serveryje kai tik sukuri prisistatymą,kitaip atrodai,vsio,gali nykt iš serverio,nes iš kart būsi apstumiamas...

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu okey,gal neatsakingai padariau užstumdamas ant mexo,bet nesusivaldžiau

PEACE

nekomentuosiu čia daugiau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

A man px

« NUOTRAUKA PAŠALINTA »

Drąsus vyras.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...