Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Vytautas_Gryn

Coco_Chanel kiekviename serveryje

Rekomenduoti pranešimai

Atsiūskit webą tą :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsiūskit webą tą :D

Nusiunčiau. Varyk į trasą :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

eik tu toliau į tą mišką ir lyzink ten. nebeįdomus tu jau čia. 

E tu nevikeli dusk *Myliu Las-Venturas.lt* *Myliu Las-Venturas.lt* esi *Myliu Las-Venturas.lt* su plika galva *Myliu Las-Venturas.lt* tu nepavidek ok kad pavydas ima kad apgavo toki lovana aš tik pasakysiu coco mldc kad dar mazylis esi prosto:0 tai ir tylek ožys bla arba įmesiu tavo notrauka su fotoshopu padaryta tai patikek bus juokinga nu bus tau pazoras nevikeli bla

 

jezau , you kid stfu kid okey ._. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Numeskit ipą į PM. :D

Jei kam reik galiu suveikt programą, kur ir IP banus gavę lošt galėsit. Į pm.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DD Coco tiek draugų savo prileido ten, čj pirmą vietą ima :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žiūriu kai kurie žaidėjai nuėjo į tą servą ne paprikolint,o pasiimt priž postus :o 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žiūriu kai kurie žaidėjai nuėjo į tą servą ne paprikolint,o pasiimt priž postus :o

Tai, kad pačio servo ten net nėra dar ir stpdv nebus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viskas aišku... Del drk kūrva kažkokia.. Nervuoja tokios. ir taj baisi *Myliu Las-Venturas.lt*, bet ir to.... krč.  *Myliu Las-Venturas.lt* paslėdna, Rep už foto.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Grazu:D I pm web'a ;D

čia vienas iš tų priž

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

viens du trys - kas byby ciulpia uz drk !?? - CO CO CHA NEL

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mldc vytautai +REP geras photoshoperis esi :DDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

aš nei vieno nepalaikysiu ,bet pasakysiu ,kad jei bičas nebenori čia lošti ,atsibodo ,tai ką daryti? kraunasi manatkes ir virina į kitą serverį,ten galvoja ,kad va zajabys ir panašiai pradeda reklamuoti šį serverį.


btw , į tokius dalykus nereiktu vpš kreipt dėmesio ,šaukit ragų ir viskas ,pranyks jis ir viskas ,neras tolko reklamuoti ,nes viska bus ištrinta ir panašiai ,arba the best thing in the world - ignor .


jis galvoja ,kad pareklamuos kažkas pasikeis - shit.. ateis pacukai į tą servą pačytins , paprikolins ,juos išbanins ir?


 


tai tiek ,PEACE.


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

supranti meilėje man prisipažino, sakė labai myli mane, gražias žinutes siuntinėjo. kai tik drk atsisakiau iš karto užsišikus kažkokia ant manes pasidarė. Nu va ir visa tiesa apie ją. durns buvau, kad jos klausiau..

Tu rimtai durns buvai :D Gi atsiranda tokių čiolių, kurios viską dėl pareigų padaro. Nu va, o Coco sakė, kad pasiekė pareigas garbingai, prispažindama meilėje Tau. :D 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu rimtai durns buvai :D Gi atsiranda tokių čiolių, kurios viską dėl pareigų padaro. Nu va, o Coco sakė, kad pasiekė pareigas garbingai, prispažindama meilėje Tau. :D

Aišku durns buvau, kad netikėjau ką visi rimti žmonės aplink mane man sakė. Atsiprašau visų :s 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu rimtai durns buvai :D Gi atsiranda tokių čiolių, kurios viską dėl pareigų padaro. Nu va, o Coco sakė, kad pasiekė pareigas garbingai, prispažindama meilėje Tau. :D

Nu *Myliu Las-Venturas.lt*ui stumiat :DDDDDDDDDDDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu rimtai durns buvai :D Gi atsiranda tokių čiolių, kurios viską dėl pareigų padaro. Nu va, o Coco sakė, kad pasiekė pareigas garbingai, prispažindama meilėje Tau. :D

 

 

Tai jeigu ji jau pilnametė ir per laida " PRISIPAŽIN MEILEI " gavno tada jau jei , turbūt vietoj smegenų ten kiaušinis yra koks .. tai dar galėjo susituokt  ,galėja vaiką užstatyt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Tai jeigu ji jau pilnametė ir per laida " PRISIPAŽIN MEILEI " gavno tada jau jei , turbūt vietoj smegenų ten kiaušinis yra koks .. tai dar galėjo susituokt  ,galėja vaiką užstatyt

 

Na, ji kaip sakė ne "kur*a", kad tokių metų vaikus gimdytų. Supranti, ji turi dar išsilakstyti, sudalyvauti grobimuose, atrankose. Nu supranti, gyvenimo prasmė. Patyliu aš apie ją iš viso.  :D

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na, ji kaip sakė ne "kur*a", kad tokių metų vaikus gimdytų. Supranti, ji turi dar išsilakstyti, sudalyvauti grobimuose, atrankose. Nu supranti, gyvenimo prasmė. Patyliu aš apie ją iš viso.  :D

Vaiką užstaisai o pats pabėgi tėgul gimdo pohui .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerulė nuotrauka :D Jeigu gali ir man numesk foruma į až :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vaiką užstaisai o pats pabėgi tėgul gimdo pohui .

Nu nu, gi meilėje tai prisipažino. Tegul turis dabar :D 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu nu, gi meilėje tai prisipažino. Tegul turis dabar :D

Meilė čia visi gali pasakyt kad myli bet kai vaiką turi ar vestuvės vo tikrojį meilė o kad ten būčiniai meilė pasakymai huj ką jie reiškia 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na, ji kaip sakė ne "kur*a", kad tokių metų vaikus gimdytų. Supranti, ji turi dar išsilakstyti, sudalyvauti grobimuose, atrankose. Nu supranti, gyvenimo prasmė. Patyliu aš apie ją iš viso.  :D

 

oo mažule... . turbūt pats gazas jei per PC gyvent , per SA:MP ir pavalgys ir eis į stroikes visur.. nu aš nesuprantu vistiek ,kas jos galvai tada.. šarabanai susisuke ,ar nuo samp'o akys išvarvėjo tiek įsijautę į tą žaidimą gi serveriuose ir yra pavadinimai " tai antras gyvenimas " o jei px ,jei čia pirmas gyvenimas , o  ypač per sampa gimdys . slibine nenormali ,kaip yra pasakius moteris : " aš kūrva ,bet svajoniu turiu " 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

oo mažule... . turbūt pats gazas jei per PC gyvent , per SA:MP ir pavalgys ir eis į stroikes visur.. nu aš nesuprantu vistiek ,kas jos galvai tada.. šarabanai susisuke ,ar nuo samp'o akys išvarvėjo tiek įsijautę į tą žaidimą gi serveriuose ir yra pavadinimai " tai antras gyvenimas " o jei px ,jei čia pirmas gyvenimas , o  ypač per sampa gimdys . slibine nenormali ,kaip yra pasakius moteris : " aš kūrva ,bet svajoniu turiu " 

 

Reik paprašys brito kad padarytų fiti miti sistemą ( supranti gi ) .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:D:D Man iš dalies gaila jos, o iš dalies ir vapše pofik. :D varškė kažkokia.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:D:D Man iš dalies gaila jos, o iš dalies ir vapše pofik. :D varškė kažkokia.

blyn... nebegaliu like dėt :s 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...