Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Lafa_Marino

Lafa - Nauja Rezidencija

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Misteris_Smitas

Dabartinė rezidencija dau gražesnė už šita, manau reikia palikti ana

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunus darbas,mano manymu šitą rezidencija yra geresne ir patogesne niekur nereikia bėgiot,kad pasiimt mašina nes senojoi rezidencijoje reik daug bėgt iki garažo,kad pasiimt mašina.Šitą manau serveriu tiktu labiau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kai kur ryškiai su tekstūrom persistengta, bet overall good.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Darbas gražus :) Bet kam nereikalingus darbus keltį į serverį ? padarykit naujas Gaujų bazes ar kanors o čia....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Laukas nelabai patiko, bet vidus tai žiauriai fainas ! Šeip čia lyg koks vasarinis namukas atostogom, o ne rezidencija...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Iš pastato priekio tai labai jau užneša į kinietišką stilių. :D Po to nelabai patiko aukštai iškelti žolės apvadai ir pati žolė su krūmais & medžiais. Po to interjero detalėse nelabai patiko tai, jog mažai erdvės prie pačio stalo, kurią užgožė sofos šalia langų ir panašiai. Židinys atsuktas ne į stalo pusę, o į pool'o stalą... Na čia jau kaip kam turbūt, bet man labai tiktų, jog židinys būtų stalo pusėje. :D Patys kambariukai nelabai erdvūs, nors tai rezidencija. Kas patiko, tai tualetas, gana gražiai atrodo. Next visai jaukūs kambariukai tik gaila kad erdvės mažoka... Jeigu aš map'inčiau tokį darbą, tai visų pirma atkreipčiau dėmesį į erdvę, kurios šiame darbe manau buvo mažoka, todėl manau tai ir bus pagrindinė klaida.

 

P.S. Įdoumu kaip darbas atrodo iš šono, nes toks stogas turėjo priversti sudėlioti objektus nelabai patraukliai akiai, bet aišku texturos tai gali "už pudruoti".

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...