Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


James_Makar

Nuomonės James_Makar

Rekomenduoti pranešimai

Rimtas.drąsus,sumanus,draugiškas ir mldc :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Burgeris, nemoka saudyt ir dar pavas.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Burgeris, nemoka saudyt ir dar pavas.

Tavo nuomonės niekas neklausė. Eikit forume 7 atrankas per savaitę daryt ir visus priiminėt kurie net "Delete" parašo XD savo šaudyt nemoku bet krentat kai lapai, narkų nesusirenkat tai per grobimus ant dėžės gydotės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Burgeris, nemoka saudyt ir dar pavas.

Užtat pas makarą daugiau proto nei pas tavę makaulėj daryt 7 atrankas forume per savaite mačiau laksto ten pas tave su 100 xp koks čia tu pavaduotojas jeigu prašai per /gr gaujos racija jog pas tave ateitų kas nors :DD

Šeip maladec makarai galima paprikolint ts su tavim.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pasikėlęs labai žmogus , manas yra visagalis šiame serveryje ir galvoja jog su Yardies jie yra rimčiausia mafija kokia yra / buvo egzistavusi šiame serveryje nors taip nėra , šeip mano manimu tiesiog siulyčiau nusileisti ant žemes ir viskas. Jeigu susikurei jau nuomones apie tave tai jau priimk kritiką , o nerašinėk žmonem tavo nuomone yra neįdomi ir panašiai.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pasikėlęs labai žmogus , manas yra visagalis šiame serveryje ir galvoja jog su Yardies jie yra rimčiausia mafija kokia yra / buvo egzistavusi šiame serveryje nors taip nėra , šeip mano manimu tiesiog siulyčiau nusileisti ant žemes ir viskas. Jeigu susikurei jau nuomones apie tave tai jau priimk kritiką , o nerašinėk žmonem tavo nuomone yra neįdomi ir panašiai.

Visų pirma tai jis yra "lucchese" pavaduotojas tai ir rašo nesąmones vpš, tai kodėl negaliu atsikirst? Apie mane rašai antrą nuomonę. Be to aš taip nemanau ir aš nesu pasikėlęs, tu manęs net nepažįsti ir matai mane tiesiog iš šalies ir "ale" per virtualų pasaulį matai mane kaip "pasikėlūsį" žmogų ir ale kad "Yardies" kiečiausi, parodyk man kur gyvenime esu taip sakęs. Esu papsrastas kaip ir jūs visi. Tiesiog pats elgiuosi taip kaip jie elgiasi su manimi- jie man šika tiesiai ant kojų, o aš turiu nusivalyt ir dar ranką paspaust? Nee.. Aš tiesiog atsilyginu tuo pačiu ir nesu nei pasikėlęs. Ok ačiū už gerą nuomonę. Tiesiog atsakiau į tai ką pats manau.

 

P.S per internetą žmogaus beveik niekad nepažinsi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...