Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.7


Edvinas_Daedo

Čytas Lionel_Messi :OOO GGWP

Rekomenduoti pranešimai

 

Pranešamo sukčiaus anketos šablonas :

 

1. Kaltinamajo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė):Lionel_Messi
2. Kuom jį kaltinate?:Čytas wh arba kažkas panašaus.
3. Vaizdinė medžiaga (Vaizdo įrašaiNuotraukos):

 

 

 

P.S Kokie dabar atmazai ? Gal Britas čia šaudė už tave ? :D

  • Patinka 7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kurioj čia vietoj tas messis? Nes net nesimato jo nicko.

 

Edit: Šaudė šiaip ir pasakė gal, kad mentai rušina. Aš atsistojęs ant to aparato irgi šaudau į įėjimą ir jeigu netyčia kasnors ateina ir gauna hit'ą aš jau čytas? Fuck the blonde logic, nedaedu šeimynos atstove.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ir kur čia tas Messis? Visą video Arnis_Brigada šaudo, o Messis tik 2~ sekundes kadre pabuvo.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kurioj čia vietoj tas messis? Nes net nesimato jo nicko.

Ne ta video prieštai buvau įkėlęs. DABAR JAU TAS.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Chatas esantis virš galvos matėsi per sieną, automatiškai kažkas ten turėjo būti. :) Logiškai mastyk o ne "aklus" papeikimus iš nevilties krauti.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ggwp  :D galbut ir pasigavo :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Koks tau čia čytas ? :D Mes per TS kalbame visi ir sakom pvz ateina mentai ir t.t. , o jis galbūt pradėjo paprastai drožt kai išgirdo ir užtaikė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DDDD tiesiog juokas ima is tokiu papeikimu nematau jokiu cytu pasake kad mentai ateina kazkas ir viskas arba taip pasaude ir tiek  + dar matos kaip kazkas ten teksta rase is mentu

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Koks tau čia čytas ? :D Mes per TS kalbame visi ir sakom pvz ateina mentai ir t.t. , o jis galbūt pradėjo paprastai drožt kai išgirdo ir užtaikė.

 

Koks dar čytinimas? Tavo tas video lagina labai, todėl nieko nėra įmatoma..

 

:DDDD tiesiog juokas ima is tokiu papeikimu nematau jokiu cytu pasake kad mentai ateina kazkas ir viskas arba taip pasaude ir tiek  + dar matos kaip kazkas ten teksta rase is mentu

Dabar pradedat mazint  savo šeimininką . Kas jum čia Cs kad girdis kur kas eina ? :DDDDDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Chatas esantis virš galvos matėsi per sieną, automatiškai kažkas ten turėjo būti. :) Logiškai mastyk o ne "aklus" papeikimus iš nevilties krauti.

O tu nematai kad jis šaudė prieš tai į mane kai dar nebuvau parašęs?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Parašei papeikimą Messiui su priežastim:

 

Čytinimas WH arba kažkas panašaus.

 

-------------------------------------------------------------------------------

 

Dabar pradedat mazint  savo šeimininką . Kas jum čia Cs kad girdis kur kas eina ? :DDDDDDD

O tai palauk. Tau čia CS, kad WH naudotų?... Su tokiais papeikimais tai bb čia ką nors nuversi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Parašei papeikimą Messiui su priežastim:

 

Čytinimas WH arba kažkas panašaus.

 

-------------------------------------------------------------------------------

 

O tai palauk. Tau čia CS, kad WH naudotų?... Su tokiais papeikimais tai bb čia ką nors nuversi.

 

Taip čia WH yra, per s0beit kiek žinau Bendelis seniau naudodavo peršauti per siena, tai dabar Messis tai naudoja, nes kaip jis mano nick galėjo matyt? dar nebuvau parašęs jau drožė kai vos atbėgau specialiai dar už sienos stovėjau kad šaudytu, ir tai įrodama kad čyteris.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man tai kas įdomu kaip jis su Shotgun pisa rapid fire, pražaidęs gta-t kur ten jį į vienus vartus visi supistų, bet dar taip neesu matęs. O viršuj parašęs tai *Myliu Las-Venturas.lt* biškį, nes su s0beitu nickai matosi kiaurai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DDDDDDDDDDDDD pisau, jūs su tokiais papeikimais dar kitus ožiais vadinat .....

Tiesa viena - didžioji serverio dalis pavydi Edvinui (rodos toks vardas srr jai sumaišiau :D) jog turi prižiūrėtoją, nemokamą adminą, direktorių.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DDDDDDDD oj tu messi, išdykeli. tik nlb matau če nrml įrodymų

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pirmą manau reikia įspėti šį narį forumo įspėjimais


Antra aš nematau , kad būčiau naudojas WH


Trečia aš jei naudočiau šaučiau per siena iškarta


Ketvirta esi pasitrohines Edvinai  ką padarysi :*


  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu dar didesinio ožio nesu mates gi tas tavo video lageris kaškos nieko neina imatyti,kodėl tu toks tvirtas esi jog Lionel_Messi Čytino tu pirma įrodymus normaliai pateik ir tada kalbėsim o dabar su kaškokiu *Myliu Las-Venturas.lt* viedoe rodo man kaškoki lageri,Krč prisižaidėi tu juodai.

10486472_632311800216256_468269941510411  10524716_632312213549548_727696850456657 Palauk dar keli KM.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerai gerai gera gerai , čytas pirmą yra toks dalykas kaip Teamspeek'as kuris leidžia bendrauti su kitais asmenimis.

Tad buvo laukia visi rėkauja sakė įlindo mentas ir šaudžiau

Trečia įrodysiu , kad šaudyti eina kur vos ne vos esi prie sienos ir šaudo su sg ir nusiima hp :

 

Mano Video :

 

 

 

 

 

Į kurį šaudžiau žmogų :

 

 

 

tai va, žinokis Daedo , kad bus tau balius :)

 

Nu jau tokio surast yra sunkų ... filmuok visa aplinka kas laukia yra kas   pastate nu krc gg tu esi

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Gerai gerai gera gerai , čytas pirmą yra toks dalykas kaip Teamspeek'as kuris leidžia bendrauti su kitais asmenimis.

Tad buvo laukia visi rėkauja sakė įlindo mentas ir šaudžiau

Trečia įrodysiu , kad šaudyti eina kur vos ne vos esi prie sienos ir šaudo su sg ir nusiima hp :

 

Mano Video :

 

 

 

 

 

Į kurį šaudžiau žmogų :

 

 

 

tai va, žinokis Daedo , kad bus tau balius :)

 

Nu jau tokio surast yra sunkų ... filmuok visa aplinka kas laukia yra kas   pastate nu krc gg tu esi

 

Kad hotelyje eina tai visi tai žino, o Narkuose??? Ir kaip žinojai kad ateina?? ir kada išlys?? Lauke buvo tik teisėsauga. O video yra ne mano.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Gerai gerai gera gerai , čytas pirmą yra toks dalykas kaip Teamspeek'as kuris leidžia bendrauti su kitais asmenimis.

Tad buvo laukia visi rėkauja sakė įlindo mentas ir šaudžiau

Trečia įrodysiu , kad šaudyti eina kur vos ne vos esi prie sienos ir šaudo su sg ir nusiima hp :

 

Mano Video :

 

 

 

 

 

Į kurį šaudžiau žmogų :

 

 

 

tai va, žinokis Daedo , kad bus tau balius :)

 

Nu jau tokio surast yra sunkų ... filmuok visa aplinka kas laukia yra kas   pastate nu krc gg tu esi

 

Bėja, čia tarp kitko, tu tai vadini normalia sg žala? :D Jai taip tai gal ir pvz cs go šaudai vien su sg ? awp mape.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bėja, čia tarp kitko, tu tai vadini normalia sg žala? :D Jai taip tai gal ir pvz cs go šaudai vien su sg ? awp mape.

Narkuose dar arčiau buvo nu krc gg tema rakinama ačiū už gera žaidimą :D

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Daedo tu rimtai gal *Myliu Las-Venturas.lt*? Ką su tokiais įrodymais įrodysi? Viskas lagina ir nieko akivaizdaus nesimato.. Pataupyk orą nerašęs..:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...