Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.7


Edvinas_Daedo

Čytas Lionel_Messi :OOO GGWP

Rekomenduoti pranešimai

e tu daedo, BATONE tu ku-rva, ozy *Myliu Las-Venturas.lt*. *Myliu Las-Venturas.lt* *Myliu Las-Venturas.lt* isigimes vapse kazkoks *Myliu Las-Venturas.lt* sasalina bibius koldunas. inviui nuciulpk gal *Myliu Las-Venturas.lt* duos 100 kreditu, negalvok kad puse dantu palikau, ateisiu ir kitu ismust bibgalvi

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šlabale akis prasiplauk tavo video ir nematai? Aiškiai matos Monster_Hiders rašo : Messi junk lauk ir matos,kad už sienos tai kur čia nežinot kur jis yr?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šlabale akis prasiplauk tavo video ir nematai? Aiškiai matos Monster_Hiders rašo : Messi junk lauk ir matos,kad už sienos tai kur čia nežinot kur jis yr?

 

val tu duxas isigimes, paziurek kaip tu atrodai vaflegurkšni tu ble, pirma dantis susidek po to ka nors komentuok ziobare

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai per to vamzdžio galą viskas matosi :D

edvinai, edvinai... Tiesą apie tave kalbėjo.. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

dar *Myliu Las-Venturas.lt* nors vienas pakomentuosit, istrauksiu jusu supuvusius kiausus *Myliu Las-Venturas.lt* ir sukysiu per burna ir galesit pasprinkt isigimeliai, o batonas tai tau ragas ble, tavo tas rankas ir kojas taip išsukiosiu, kad baned zodzio neb eparasysi gyvenime

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jei dviejų dalykų tu nežinai tai tu visiškas stuobrys : 1. Jie per tokius dalykus kaip narkotikų rinkimas būna TS programoje ir susišneka, pvz : Ignaz_Lucchese sako : Ateina mentai, šaudom. Messis ir šaudė. 2. Ant to dalyko kur messis stovėjo yra skylė jei nematai, pro ją ir matai, tad pro ten ir šaudo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

dar *Myliu Las-Venturas.lt* nors vienas pakomentuosit, istrauksiu jusu supuvusius kiausus *Myliu Las-Venturas.lt* ir sukysiu per burna ir galesit pasprinkt isigimeliai, o batonas tai tau ragas ble, tavo tas rankas ir kojas taip išsukiosiu, kad baned zodzio neb eparasysi gyvenime

kaimo viercho bazaras 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jus Messio šun*s tik jį atmazint mokat, tik nert ir nert daugiau nieko, čia kuretės naujus acc kad tik atmazintute jį, daugiau nieko. prinėrę če visoki mexo šrekai ir šrekienės taip giliai kad ... Kad tik prie hebros būtų. Ne jūs be messio niekas hagenas nebutu free adminas ir t.t Neria tik kad kur nors prastumtu. Jus manykin ką norit, bet aš sakau tiesa. Stumkit, peikit darykit ka norit, bet realybes nepaneiksi.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sako Čytas juokauji tu gal apsirukes matau biški esi skirk čitus nuo nečitu tai tau vienas su nematomu noss varo pergreit ivare tai kitas čytas tai aš tau auto clickeris tai vėl kas free baneris esi tau tik admin draudima užmest tokiam

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jus Messio šun*s tik jį atmazint mokat, tik nert ir nert daugiau nieko, čia kuretės naujus acc kad tik atmazintute jį, daugiau nieko. prinėrę če visoki mexo šrekai ir šrekienės taip giliai kad ... Kad tik prie hebros būtų. Ne jūs be messio niekas hagenas nebutu free adminas ir t.t Neria tik kad kur nors prastumtu. Jus manykin ką norit, bet aš sakau tiesa. Stumkit, peikit darykit ka norit, bet realybes nepaneiksi.

šunys??, man idomu kiek kartu daužtas į sieną buvai ? , moką bendraut  ir viskas, o ne kaip kiti , šunys bent yra kas už jy pastovi *Myliu Las-Venturas.lt* , o kas už tavę pastovęs?? niekas ! nu tai krč vapšie *Myliu Las-Venturas.lt* nelysk į tą čhatą tu ..

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ei cia *Myliu Las-Venturas.lt* toks papeikimas tai bbd nieko vertas visi zn kad mesis necytina..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jus Messio šun*s tik jį atmazint mokat, tik nert ir nert daugiau nieko, čia kuretės naujus acc kad tik atmazintute jį, daugiau nieko. prinėrę če visoki mexo šrekai ir šrekienės taip giliai kad ... Kad tik prie hebros būtų. Ne jūs be messio niekas hagenas nebutu free adminas ir t.t Neria tik kad kur nors prastumtu. Jus manykin ką norit, bet aš sakau tiesa. Stumkit, peikit darykit ka norit, bet realybes nepaneiksi.

cbb sude. sedek savam Ftb ketoli kr w *Myliu Las-Venturas.lt* 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visi už tiesą pyksta wirai normaliai inpiskit 100gramų bus geriau :) :*

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

šunys??, man idomu kiek kartu daužtas į sieną buvai ? , moką bendraut ir viskas, o ne kaip kiti , šunys bent yra kas už jy pastovi *Myliu Las-Venturas.lt* , o kas už tavę pastovęs?? niekas ! nu tai krč vapšie *Myliu Las-Venturas.lt* nelysk į tą čhatą tu ..

Tu klausyk pacane. Sutikčiau galva nupiščiau nuo pečiu, bet kadangi negaliu sutikt tes tu prilipes prie kompo kėdės ir negali nuo jo atsitraukti tai teks tau čia viska išaiškint. Aš neturiu ten 1000 draugu, bet aš turiu tikru ir geru draugu kurie už mane stoves ir neišduos. O kaip tu tau nzn cj tu geriau teletabius pazėsi nei į lauka išeisi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kačia kai kaziolai peikiat , jei rimti tai nebepirkit kreditų iš savo sąskaitos


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Lionel_Messi Nusalintas nuo pereigu :) bus renkamas Lyderių prižiūrėtojas. rakinkit tema :D

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

 

5ec0bbfe98b1f7834740cddfa9ee428c518.jpg

 

Tai bent puikus pokstas, nesitikejau is taves tokio poksto

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

 

 

Tai bent puikus pokstas, nesitikejau is taves tokio poksto

 

a29ce206c8aa56538f00c2bcb9c4de90393.jpg

 

Velnias prie kašharos nelendi , niekados dorai nerinkdavai tokių dalyku !

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Velnias prie kašharos nelendi , niekados dorai nerinkdavai tokių dalyku !

nu gerai gerai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Parkour filmavo video o Daedo kelia nu krč :) Parkour parkour , o sakė dar norėjai į sūrius :)


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...