Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Efka_Nužis

REPAS IR VISA TIESA APIE DABARTINI LASVENTURA || ILE - APIE LAS-VENTURĄ

Rekomenduoti pranešimai

Atsimenu kaip pradėjau žaisti, savana buvo vieną iš rimčiausiu mašinu....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

pfffff. kaip tik zjbs teleportai 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Davai vyrai ir mergitės padarom temą "populere"  ^_^ 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

dekau uz gerus atsiliepimus biculei :*

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ahujienai čia pavarei *Myliu Las-Venturas.lt*, rimtas reperis ir visa tiesa apie servą

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taip, pasakyta visa tiesa apie serverį ir jo ekonomiką. Pamenu, pradėjau čia žaisti prieš metus, tai jau turėdamas 10k skaitydavosi, kad labai daug pinigų turi, buvau nusipirkęs dar seną mašiną - glendale ir man to užtekdavo, o dabar, tai krč,  sugadino doneitinti verslai viską ir nebėra jau tokio įdomumo čia žaisti, kai visi čia apklinkui vaidina, koks kietas, moku čia c-buginti, dm'inti, šaudyti, bet iš tikrųjų, eilinis *******.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai visa tiesa apie serverį, bet nors serveris ir tiek pasikeitė, vistiek jis geresnis už visus ten lm* ir sa*g. Dedu + Like

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

As dabar turiu 50 ir istiesu man tai jau yra dideli litai. Turejau 10m, pokeris isejo, bet kai atsiras vel pokeris patatysiu 50k pralosiu ir nieko.. Pokerio jei nebuu galbt truputi ir geriau butu, bet jei jus verkiat, kad grazinti ekonomika, suaukokiy i darbu/naujoku fondus ir bus maziau pinigu. Bet kai kilo auto kainos neapsimoka manau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsimenu kai reikėdavo žaist apie savaitę, kad nusipirkt transportą, o čia ateina koks atsiprašant "pyzdukas" ir nusiperka.. Tikrai, kad 2012-2013 LV R.I.P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

As dabar turiu 50 ir istiesu man tai jau yra dideli litai. Turejau 10m, pokeris isejo, bet kai atsiras vel pokeris patatysiu 50k pralosiu ir nieko.. Pokerio jei nebuu galbt truputi ir geriau butu, bet jei jus verkiat, kad grazinti ekonomika, suaukokiy i darbu/naujoku fondus ir bus maziau pinigu. Bet kai kilo auto kainos neapsimoka manau.

Va pritariu ir manau visi šitie senbuviai kurie yra ir dar čia žaidžia tai jums ta ekonokima ir nepatinka aš atėjau šitais metais žaidžiu ir man patika turiu normaliai pinigu ir man patinka ,kad turiu daugiau už kai kuriuos galiu sau leisti kažka nusipirkt. Kitiems jei nepatinka tai aukokit ar EVENTUS visokius galite daryti ir pasilikit 50k jei patinka. Nežinai kaip jums,bet man viskas ok yra čia. Nes nežaidžiu nuo pradžiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerulis. Bet pinigų atžvilgiu turi kažkur kažkas stumtis ne visa gyvėnimą vietoj stovėti pasikėlė visi per tiek laiką, o naujokai eidami į darbus gauna algas šimta tūkstantinės, dėl to ir įsipėrka geresnius auto. Apie žmonės taip dabar daug duheškisni žaidėjai nei ankščiau, bet tik dėl to, kad ankščiau ir žaidė ankstesnė era, o dabar paraėjo mažiėjį pidariukai kurie tik ir garlvojai kaip litų pas tėvėlius nupist, kad nepastebėtų ir admin'ą sau nusipirkt.

Nieko nepadarysi laikai keičiasi tesiog reikia lykti su savais ;)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

plz nenoriu liutka kad kurtai apie mania ok, nenoriu pikciu :)

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geras tikrai! žmogus viska tiesiai šviesiai pasake nebeliko tos geros hebros... visi ožyiai kaip daedo iš visu pusiu lenda siekdami ale tipo pap. admino už ožinimus... 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai verčia susimąstyti, anksčiau būdavo daug čia įdomiau žaisti :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Biškį proto praradau? Paaiškink kame, jūs stumiat, o aš *Myliu Las-Venturas.lt*?


P.S. Kažkuris posmas, visi peikia vieni kitus, Ignai, neprimena kai ko? :)


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Biškį proto praradau? Paaiškink kame, jūs stumiat, o aš *Myliu Las-Venturas.lt*?

P.S. Kažkuris posmas, visi peikia vieni kitus, Ignai, neprimena kai ko? :)

dusk tu *Myliu Las-Venturas.lt* *Myliu Las-Venturas.lt*
  • Patinka 8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...