Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Ken_Brooks

Peikiu radistų valdžia

Rekomenduoti pranešimai

• Jūsų Vardas_Pavardė : Ken_Brooks (Sheamus_Curse)

• Kurio darbo vadovą peikiate ( firma/ Vardas_Pavardė ) ? : Radistai (James_Makar, Aivaras_Acme)

• Už ką jį peikiate ( išsamiai ) ? : Taigi, vos įsidarbinęs į firmą pastebėjau kaip jis gražiai bendrauja su darbuotojais, visų pirma nenorėjau rašyti papeikimo kadangi būtų buve gaila jog direktorius gautų įspėjimą pas kurį dirbu, tačiau kai jis šiandien mane išmetė praktiškai iš oro, už tai kad gyniau savo orumą, neapsikenčiau ir nusprendžiau tvirtai jog šį kartą be papeikimų nebus apseita, taigi šis direktorius įžeidinėja kitus savo firmos darbuotojus, užsiima korupcija tai yra priima į darbą iš ,,Oro", leidžia savo draugams daugiau nei paprastiems darbuotojams, taigi vienas darbuotojas čia jau prieš tą patį konfliktą pradėjo ant manęs važiuot aš nedakentęs pradėjau ant jo atgal stumt kad jis atstotų ir netrukdytų man vesti eterio, parašiau kad pašol (iš rusų kalbos išvertus reiškia eik) už tai gavau įspėjimą, po to pasipitkinęs tokiu direktoriaus poelgiu parašiau jog jie yra degradave kadangi aš kažką pasakiau man įspėjimai parėjo, o tam jo draugui kaip nėra įspėjimų taip ir iki šiol, todėl taip parašiau kadangi nei direktoriaus, nei pavaduotojo elgesys nebuvo man priimtinas ir už žodžius galų gale iš darbo išmesti manau nėra galima 

• Įrodymai ( foto/video ) :

 

9e4e3aea687f2d33aee78334e04c427b853.png

 

 

48cde28292d818615ebc8c5c883f7764587.png

 

 

a0840e50579b074872c516660475c3e7709.png

 

 

af474f7432798010775620e1203af38f187.png

 

 

e37e626b939621bf364e7a6231a1f4a51000.png

 

ea019d1bc850a1a0b3334b050898202c306.png

 

 

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na ka sveikas, ačiū už pirmą papeikimą man, makarui 2. Taigi pradėsim nuo to

užsiima korupcija tai yra priima į darbą iš ,,Oro" Sakai iš oro? Tai gal logus pažiūrėkime, kad darėme mini atranka tarp 15~17 h tarp tokių nepamenu tikslaus laiko, ir priimiau Albertas_Extra, nes jis buvo patekęs, o jam buvo sutartis iki 19:30 h sutartis.
Taigi einam toliau.

1.Foto -
paaiškins direktorius, nes tuo metu aš nebuvau , tiesiog daug užknisat ir jis susinervina, ir kas čia tokio kad 1 kartą taip parašė? tragedėja, nesuprantu iš kur tokių kaziolų.
2.Foto - vpš nieko nematau, kas nutiko joje?
3. Foto - tas pats..
4.Foto - paaiškinau viršuje.
5.Foto - Matosi įžeidinėji, keikiesi.
6.Foto - Viskas matosi kad įžeidimai, nervuotas toks bšk...

Na tai sorry kad taip trumpai, bet supratot? Kaziol , kaziol...

Tai čia jau grynai turėjai būti išmestas iš darbo nes dauguma tokių atsiranda
,,Gauni įspėjima - Pradedi nervuotis - Išmestas'' Na tiesiog nesupranti ką darai, mums čia tokių nereikia firmoje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Okey dėkui už antrą direktoriaus papeikimą. :) Pirmoje nuotraukoje matosi jog jau po 1h 30 min :) Ir tiesiog man su darbuotojais prikolinom :) Ožiuk tu mažas, jis buvo išgėręs ir taip pat šnekėjo su mumis ir mes to rimtai nepriėmeme ir prikolinom kadangi buvo jau beveik 2 nakties, bet pasirodo firmoj mažų ožiukų yra.


Antra ir trečia foto nieko neįrodo pagal mane.


Ketvirta nuotrauka- darėme mini atranką ir šis žaidėjas pateko tiesiog jam buvo sutartis iki 19:30 ir pasakėme jog priimsime vėliau. Galite tikrinti log'us :) Ožiuk tu ožiuk :)


Penkta nuotrauka- akivaizdžiai matosi tavo kieksmažodžiai per /r visos žvaigždutės dar čia kažką primeti :DDD


e37e626b939621bf364e7a6231a1f4a51000.png


Ir dėl paskutinės nuotraukos tuoj pateiksiu įrodymus :)


Okey įžeidinėjai direktorių/pavaduotoją/kolegas ir buvai išmestas :) Sėkmės. Prašau visus įrodymus :) Gavai įspėjimą neapsiraminai teko išmest. Sėkmės.


fa73b9768f1c99345e1e0c0039885a3a693.png


4d2bbf1145fb7b6f3f51650324c44838345.png


79ea24ab7af54e733e3cf6b1df36bf9f605.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Okey dėkui už antrą direktoriaus papeikimą. :) Pirmoje nuotraukoje matosi jog jau po 1h 30 min :) Ir tiesiog man su darbuotojais prikolinom :) Ožiuk tu mažas, jis buvo išgėręs ir taip pat šnekėjo su mumis ir mes to rimtai nepriėmeme ir prikolinom kadangi buvo jau beveik 2 nakties, bet pasirodo firmoj mažų ožiukų yra.

Antra ir trečia foto nieko neįrodo pagal mane.

Ketvirta nuotrauka- darėme mini atranką ir šis žaidėjas pateko tiesiog jam buvo sutartis iki 19:30 ir pasakėme jog priimsime vėliau. Galite tikrinti log'us :) Ožiuk tu ožiuk :)

Penkta nuotrauka- akivaizdžiai matosi tavo kieksmažodžiai per /r visos žvaigždutės dar čia kažką primeti :DDD

e37e626b939621bf364e7a6231a1f4a51000.png

Ir dėl paskutinės nuotraukos tuoj pateiksiu įrodymus :)

 

 

1. nuo kada vaikai geria ? ir nuo kada išvadint debilu yra prikolas ? 2, 3 nuotrauka pats save prisigauni. Ketvirta pateik įrodymų arba tegul dpkt prašo logų, Penkta už žvaigždutes negalima duoti įspėjimų kadangi žvaigždutės šiuo atveju reiškia cenzūra

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

1. nuo kada vaikai geria ? ir nuo kada išvadint debilu yra prikolas ? 2, 3 nuotrauka pats save prisigauni. Ketvirta pateik įrodymų arba tegul dpkt prašo logų, Penkta už žvaigždutes negalima duoti įspėjimų kadangi žvaigždutės šiuo atveju reiškia cenzūra

Cenzūra reiškia keiksmažodžiai. Taisyklė nesikeikti per /r , nesiraminai po įspėjimų. Buvai išmestas iš firmos. Negerbiai direktoriaus/pavaduotojo. Tai sėdėk tyliai po lapais. Įrodymai pridėti. Visų antra sėdėk tyliai, nes tie žodžiai net ne tau buvo sakyti, jai pats esi vaikas tai čiau. Dėl išmetimo tai vien dėl pavaduotojo negerbimo galėjau išmest. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

1. nuo kada vaikai geria ? ir nuo kada išvadint debilu yra prikolas ? 2, 3 nuotrauka pats save prisigauni. Ketvirta pateik įrodymų arba tegul dpkt prašo logų, Penkta už žvaigždutes negalima duoti įspėjimų kadangi žvaigždutės šiuo atveju reiškia cenzūra

:DDD nejuokink tu manes.

 

1.vpš žinai kiek jam metų?

2.Ir prikolina, tiesiog neidėjo į seifą, ir nusikeikė gal netyčia neuždėjo ,, :D '' tokio smile ar kas?

3.nk nematau blogo

Dėl 4.:DDDDD gi bus tie logai ir gg tau vaikeli.

5. tu mane įžeidei ,,albertėli storulėli'' o žvaigždutės tai tu nusikeikei matosi per savo nervus gydytis reikia.

 

Viską paaiškinau...? 

 

Nu davai dar kokį atmazą šauk:o 

vpš prisigavai, dar bandysi ar jau tylėsi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Cenzūra reiškia keiksmažodžiai. Taisyklė nesikeikti per /r , nesiraminai po įspėjimų. Buvai išmestas iš firmos. Negerbiai direktoriaus/pavaduotojo. Tai sėdėk tyliai po lapais. Įrodymai pridėti. Visų antra sėdėk tyliai, nes tie žodžiai net ne tau buvo sakyti, jai pats esi vaikas tai čiau.

 

Cenzūra nėra keiksmažodžiai, keiksažodžiai yra kai žodis matosi be cenzūros (atsiprašau, tikiuosi už pavyzdį įspėjimų negausiu) pvz: nachui, *Myliu Las-Venturas.lt*, sūka ir pnš. per /r nesikeikiau ten buvo tiesiog atkirtis prieš vieną darbuotoją kuris pats be priežasties pradėjo konfliktą, o direktorių/pavaduotoją gerbiau jeigu ne taip supratai tai ne mano bėdos jeigu galvoj vietoj smegenų makaronai plaukioja, tai kam tau iš vis ta puodynė ant galvos nejau dėl grožio, P.S kaip aš galiu būt vaikas jeigu man nepilnai už mėnesio sueina 16 ? :D P.S netildyk manęs nes verčiau pats galėtum patylėt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DDD nejuokink tu manes.

 

1.vpš žinai kiek jam metų?

2.Ir prikolina, tiesiog neidėjo į seifą, ir nusikeikė gal netyčia neuždėjo ,, :D '' tokio smile ar kas?

3.nk nematau blogo

Dėl 4.:DDDDD gi bus tie logai ir gg tau vaikeli.

5. tu mane įžeidei ,,albertėli storulėli'' o žvaigždutės tai tu nusikeikei matosi per savo nervus gydytis reikia.

 

Viską paaiškinau...? 

 

Nu davai dar kokį atmazą šauk:o 

vpš prisigavai, dar bandysi ar jau tylėsi?

 

Nežinau ir neįdomu kiek jam metų, sakau debilu išvadint nėra joks čia prikolas, jeigu nieko blogo nematai siūlau akinius įsigyti. Dėl 4 tai va norėčiau matyti logus o dėl 5 tai tavo tas Albertėlis gali mane įžeidinėt o ką aš stovėsiu durnelio vietoj ir būsiu toks kaip tu ? nu tikrai kad ne. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Cenzūra nėra keiksmažodžiai, keiksažodžiai yra kai žodis matosi be cenzūros (atsiprašau, tikiuosi už pavyzdį įspėjimų negausiu) pvz: nachui, *Myliu Las-Venturas.lt*, sūka ir pnš. per /r nesikeikiau ten buvo tiesiog atkirtis prieš vieną darbuotoją kuris pats be priežasties pradėjo konfliktą, o direktorių/pavaduotoją gerbiau jeigu ne taip supratai tai ne mano bėdos jeigu galvoj vietoj smegenų makaronai plaukioja, tai kam tau iš vis ta puodynė ant galvos nejau dėl grožio, P.S kaip aš galiu būt vaikas jeigu man nepilnai už mėnesio sueina 16 ? :D P.S netildyk manęs nes verčiau pats galėtum patylėt.

Okey, parašyk serve visokią rusišką cenzūrą visada tau mes ** kadangi serveryje yra padaryta tokia sistema, dar sako už tave seniau žaidžiu :DD Kai nieko vapšie nežinai. Va kaip dabar tau padarė Myliu las-venturas.lt tai ten tas pats ir su žvaigždutėm :) jo tikrai per /r nesikeikei nereikia čia man pasakot bobučių pasakų kai kas antras žodis keiksmažodis. Įžeidinėjo/pradėjo konfliktą? Yra darbuotojų papeikimai.

 

 

Nežinau ir neįdomu kiek jam metų, sakau debilu išvadint nėra joks čia prikolas, jeigu nieko blogo nematai siūlau akinius įsigyti. Dėl 4 tai va norėčiau matyti logus o dėl 5 tai tavo tas Albertėlis gali mane įžeidinėt o ką aš stovėsiu durnelio vietoj ir būsiu toks kaip tu ? nu tikrai kad ne. 

 

Dėl Alberto galėjai rašyti darbuotojo papeikimą :) Toliau jis tau pasakė eiti su juo į /sms o tu jį pasiuntei, t.y pavaduotojo negerbimas. Good bye.

 

P.S jai antrą nakties nesupranti prikolų kai vadinam vienas kitą kaip norim ir tie žodžiai buvo skirti ne tau tai geriau tylėk ok :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Okey, parašyk serve visokią rusišką cenzūrą visada tau mes ** kadangi serveryje yra padaryta tokia sistema, dar sako už tave seniau žaidžiu :DD Kai nieko vapšie nežinai. Va kaip dabar tau padarė Myliu las-venturas.lt tai ten tas pats ir su žvaigždutėm :) jo tikrai per /r nesikeikei nereikia čia man pasakot bobučių pasakų kai kas antras žodis keiksmažodis. Įžeidinėjo/pradėjo konfliktą? Yra darbuotojų papeikimai.

 

Ok, visų pirma žaidžiu už tave tikrai seniau nes su savo senu acc (Sheamus_Curse) čia pradėjau žaisti galbūt prieš du metus ir išžaidžiau serveryje apie metus su puse, o dėl tų sistemų tai nežinau todėl kad buvau gan ilgai leavinęs, aš tau sakau kad ***** nėra keiksmažodžiai keiksmažodžiai yra tada kai matosi pats keiksmažodis jau antra kart aiškinu jeigu nedašunta eik pas daktarus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nežinau ir neįdomu kiek jam metų, sakau debilu išvadint nėra joks čia prikolas, jeigu nieko blogo nematai siūlau akinius įsigyti. Dėl 4 tai va norėčiau matyti logus o dėl 5 tai tavo tas Albertėlis gali mane įžeidinėt o ką aš stovėsiu durnelio vietoj ir būsiu toks kaip tu ? nu tikrai kad ne. 

Vaikeli, ne tave išvadino ,, DEBILU '' pvž kitą, bet jie neįsižeidė, gal jiems čia prikolas? tai ne tave įžeidė gg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ok, visų pirma žaidžiu už tave tikrai seniau nes su savo senu acc (Sheamus_Curse) čia pradėjau žaisti galbūt prieš du metus ir išžaidžiau serveryje apie metus su puse, o dėl tų sistemų tai nežinau todėl kad buvau gan ilgai leavinęs, aš tau sakau kad ***** nėra keiksmažodžiai keiksmažodžiai yra tada kai matosi pats keiksmažodis jau antra kart aiškinu jeigu nedašunta eik pas daktarus.

Supranti jog kai serveryje parašai rusišką keiksmažodį sistema cenzūruoja žvaigdutėm, o forume myliu las-venturas.lt :) Matau kad tau nedašunta, krč tu geriau patylėk, neįdomus vpš vistiek nieko nepasieksi tik ožio vardą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vaikeli, ne tave išvadino ,, DEBILU '' pvž kitą, bet jie neįsižeidė, gal jiems čia prikolas? tai ne tave įžeidė gg

 

Sakau ir tau antra karta kaip galiu būt vaikas, kai man už nepilno mėnesio sueina 16... O visų antra čia yra nepagarba darbuotojams.

 

 

Supranti jog kai serveryje parašai rusišką keiksmažodį sistema cenzūruoja žvaigdutėm, o forume myliu las-venturas.lt :) Matau kad tau nedašunta, krč tu geriau patylėk, neįdomus vpš vistiek nieko nepasieksi tik ožio vardą.

 

Tai aš tau tą ir noriu pasakyt... kad už cenzūra negalima duot įspėjimų, tai jau neįdomus kai prigautas esi ir bėje jau serveryje esu pasiekęs ir daugiau nei tu tik va kad su kita paskyra, gerai laukiam DPKT nuosprendžio nes su tokiais čia spec. programos riteriais kalbėtis nelabai varkė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Papeikimas atmestas.Pirma foto daryta daugiau nei prieš 24 val., todėl ten įrodymai per seni, o tavo toks elgesys tikrai vertas buvo tų įspėjimų, patys prisidirbate paskui verkiat forume.Prieš darant pirmiausia visuomet pagalvokite, kad paskui nereikėtų forume rašyti bereikšmių papeikimų.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...