Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 9 / 200

Versija: LV 7.7.7


Poweris_Wad

Cytas Lionel_Messi pagautas !!!!

Rekomenduoti pranešimai

Nes tu duxas, o kad tu ten užsimerkęs šaudai, pažėk į Dovidas_Kiets, jam ten 10 pataikai nenusiima hp, o paskui užtenka 1 pataikyt ir iškart krenta.

 

E, e manes čia nekiškim. :D Ne, šiaip tai man kaip ir messiuj lagina kai i žeme pataikai ir nesuprantu kas bevyksta, vos pajudu.

 

Bet kad tam mesiuj kad ir i ta žeme pataiko jis juda kaip ir visada šaudo sau normaliai, vaikšto kaip niekur nieko. Ir tipo lagina.. Tuoj video įkelsiu kaip man būna.

 

Va man nuo tu dumu vos pajudu, suletintai pasaudyt neimanoma. Messiuj ir tia tik 1 kart i ta zeme tepataike ir vistiek nesulagino.

 

https://www.youtube.com/watch?v=bdMLxVyv8CE&feature=youtu.be

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Good Game Well Played, prigautas kak nada aš ir žinoma atmazinčiau, kad nečytinau ir t.t. bet matosi jog nėjo hp taigi nėra ką ir pridurti. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na visi Yardesai pakomentavo ar dar liko?

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nečytas man irgi taip būna čia tesiog lagas gal nepirmo amžiaus pc ir tiek nemanau, kad priz su čytais loštu nebesvaikint.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Krc kokie jus visi apgailetini verksniai geriau parasot beprasmi pap vietoi to kad garbingai kovotumet serve. Ka jus tuom pasiekiat? Tik oziais tampat

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Krc kokie jus visi apgailetini verksniai geriau parasot beprasmi pap vietoi to kad garbingai kovotumet serve. Ka jus tuom pasiekiat? Tik oziais tampat

Kaip mes kovosime serve ? Mes sąžiningai lionelis su savo inv, nicktagais, wallhackais, per puse sec nužudo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
 

Na visi Yardesai pakomentavo ar dar liko?

 

 

Kaip matau ir lucchesai visi bando is atmazint. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jau visi Yardies paraše jei nemokat šaudyti von iš servo parkouras pasiuntinėjo visokuių magijų jum visi čia žino jus...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jau visi Yardies paraše jei nemokat šaudyti von iš servo parkouras pasiuntinėjo visokuių magijų jum visi čia žino jus...

 

Tai visų pirma pasakyk ką siunčiau ir kam ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai visų pirma pasakyk ką siunčiau ir kam ?

Aim'us visiem yardiems.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aim'us visiem yardiems.

 

Tai išbanink visus.

 

Nu jei tu taip sumąstai ir aš pasakysiu, kad messis luccchesams nusiuntė INV cleo. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai išbanink visus.

 

Nu jei tu taip sumąstai ir aš pasakysiu, kad messis luccchesams nusiuntė INV cleo. 

Messi siuntė vapšie tu gal jis priz ir kam jam tie čytai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aim'us visiem yardiems.

 Parkouras mum net algu nemoka, tai dar aimus sius no joke

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Messi siuntė vapšie tu gal jis priz ir kam jam tie čytai.

 

Nu tai kam man tie čytai ? Nusišneki biški kai nereikia. Iš oro apie aimus kalbą, nors kartą aš už aimą baną gaučiau visų pirmą. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

MHM net juokinga poweri kiek praleidi zaidime puse laiko stebi surius.. Visi sakot kad inv nes visi nekenciat messio pries ji pralaimint atsipalaiduokit jus bsk cia tik zaidimas ko jus verkiat ir stpd Tas mantas_narkus parkuoras bijot su savo acc rasyt pap kuriates naujus graudus esat del tokiu kaip jus puse servo leavina...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ponas messi, jei jūm būtų lagas, būtūmėte net nematę savo bazės sienų :) O jūs netgi apibėgote jas naudojot jas kaip priedanga, pasigavot ;)


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD *Myliu Las-Venturas.lt* kokie rimti kentai :D ne inv krč gal būt narkai ? :DDDDDDD tik buginasi ir nerodo kaip parašo komanda... 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atmazai tie tavo messi oi oi oi..NEUNBANINKIT.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pastebėjau kas gina messi, tas bando įnert kad priimtų į darbą , tipo ne? prigautas messis yra, dabar atmazins belekaip

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

GGWP messi prigautas no atmazo ir sunis savo į gardą užsidaryk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bet kaikurie iš jūsų esate klounai, kodėl? O todėl, kad jūsų į darbą nepriimė ir jūs kaip vaikai apsiverkėte ir dabar varot ant jo. Čia Klemkai spręst, bet manau atmes šį nevykusi papeikimą. O tu Poweri, eik gal geriau pasivaikščiot nes nudvėsi stebėdamas 24/7 kaip koks šuo prilipęs prie tos kėdės. Ir su Inv ilgiau hp nesiimtu, o čia vos kelios sėkundės.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mediniai atmazai tavo Messi.Kokį dar smėlį? Žinok yra px,jei tavo modai sukelia tau lagą ir nepataiko į tave,šaudo į tave su shotgun ir tau px,prisipažink F11,nes kas 2-4 šūvius tik nusiima gyvybės,tad mažiau pisk protą.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Db visi draugeliai kur čia inv kur čia inv, inv pas Messi. Prigautas, db skels gerų atmazų, bet palaukit reikia jam pagalvot.

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na taip dabar visi gina, būtu kitas žmogus iškart rašytumėt čytas čytas ir panašiai, aiškiai pasigavo messis su tuo inv, pajunge išjunge taigi viskas aišku čia ..

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...