Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Mantvis_Daedo

Apie Las Venturas.lt Ožius

Rekomenduoti pranešimai

- Sveiki -


 


 - Taigi kuria šią temą, nes noriu pakalbėti tiek su serverio žaidėjais ir serverio ožiais, nes tie tai urodai užkniso. Noriu išgirsti jūsų nuomonęs apie serverio ožius. Taigi pradėsiu -


 


 


 - Paskutiniomis dienomis kvepėjo belenkokiu ožinimu. Vakar buvo nušalintas mldc žmogus Arnis_Brigada kuris tikrai buvo sukūręs nebloga mafija ir biški piso spaudimo teisėsaugai ir lavonams Yardams... Maždaug kalbu apie veiksmą tai apie tai :


 


- VIDEO -


 


 - Taigi ožiai aš jūsų nesuprantu ? Kam ožinti jeigu tu kažkam gadini žaidimą ar pnš čia jūs pavydyt ar kas čia jums ? Spėkit. Arnis gavęs direktorių, vakare susitiko TS kanale Yardies valdžios Saimiss - užsakovas, Mantis_Kent - Ožys. Ir spėkit man iškarto kilo įtarimas, kad prasidės Brigados stebėjimai. Galiu pasakyti, kad ožys su užsakovu dabar laimingi, nes pagavo direktorių kuris tikrai davė jiems spaudimo. Saimiss jau verkė, kad atsisakys direktoriaus kai vakar pamatė mūsų apie 20 žmonių kai laikėm Dailės muziejų. Užvakar tipo Saimiss surinko 20 irgi čiūrkų, bet spėkit kas iš to ? O tas, kad jie surinko mėsos 200KG ant Lucchesų SG kulkų tai iš jų liko faršas -


 


- Manau, kad ožių liga serveryje plinta kai Baltarusijoje afrikinis kiaulių maras. Su to direktorių nuvertimu aš nesuprantu, ožiai kreipiuosi į jus. Nepavidėkit direktoriams. Direktoriai pildė anketas išlėjo daug nervų joms rašant ir vedant praktikas ar apklausas.... Manau, kad ožius reikia naikinti. Iškart pasakau, kad su ožiais kovosim, nežinau, kaip, bet kovosim. Dabar galiu pasakyti Yardies laikykis kardaną, nes dar yra Grove Street taigi laukit mūsų pupos ant švenčių -


 


- Apie VIP/ADMIN nuvertimus. Čia išvis atsiprašant *Myliu Las-Venturas.lt*. Va palyginimas. Ko skiriasi senas Las - venturas.lt tay 2012 - 2013 metai, nuo 2013 - 2014 metų ? Ogi tuom, kad servė iš 100 žaidėjų buvo 1 ožys ir tai tas buvo neaktyvus ožys... O dabar ? iš 150 žmonių kažkur 50 ožių tai kai čia smagu :D. Taigi pamatė, kad vipas ar adminas prisičytino ar kažkas neto, tai ką *Myliu Las-Venturas.lt* virai dw papeikimas vip / admin už čit. Nu ką mldc ožiai td reikia nuversti vip / admin kuris kainavo nuo 5 lt iki 40 lt ?. - 


 


 


Kaziolų sąrašas :


 


Poweris_Wade


 


Mantis_Kent


 


 - Tię įpač ožiai su kitais buvo kovojama ir jie leavino ar panašiai. Čia šitie biški didesnio lyhio ožiai vadinami. -


 


 


 " Lucchese " atminti :


 



 



 



 


 


Ožiai laukit mūsų sugrįžtant, ožiai sėsit ant skruzdelyno. RKS TBPS

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Netinkama kalba
  • Patinka 13

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čia tiesa tai tiesa, ožiu gimęs normaliu netapsi. Kas jums *Myliu Las-Venturas.lt* būtina viską ožint? Ar ką? Jūs *Myliu Las-Venturas.lt* matau kitaip nemokat. Žmogus dirbo, sažiningai vieną klaidelę padarė jau skandalas riksami forume ir žaidime, banai ir pnš.


Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Netinkama kalba

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

 

- Apie VIP/ADMIN nuvertimus. Čia išvis atsiprašant *Myliu Las-Venturas.lt*. Va palyginimas. Ko skiriasi senas Las - venturas.lt tay 2012 - 2013 metai, nuo 2013 - 2014 metų ? Ogi tuom, kad servė iš 100 žaidėjų buvo 1 ožys ir tai tas buvo neaktyvus ožys... 

2012 tikrai niekas neožindavo kaip dabar. Pusė adminų su Sobeitais, Cleo visokiais buvo - ramu. Dabar jau tik parašo žodį ne tą - 20 papeikimų. 

 

O Yardai, nesugeba pasipriešint žaidime - reiškiasi forume... Dabar dar labiau įsitikinau koks 0 jie yra šitam žaidime.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sutinku kad sunkiai rašė, vedė praktiką, bet patys kalti, kad naudoja ten magijas, nežinau, kad ožinti specialiai ten iš krešto kai wade'as gal kiti lygiai nori lošt o ne su visokiais *Myliu Las-Venturas.lt* autocbugais no relodaidais.. nu ką žn.

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Netinkama kalba
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aišku pritariu ožių nereikia ,.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

LAIKAI KAI NEBUVO DURNU MIELOS TAISYKLIU - PASALINIS NARKUOSE..

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

NEE NE VISUS OZIUS ISRASIAI DAR :DD bet kad sitie du pagrindiniai tai abejoniu nekyla

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tas pirmas video laba patiko, jei gali numesk dainos pavadinima ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu o dabar paklausyk: 


Supranti kad be magijų kovot negalit,tai koks pisal*s stūmt ant yardų nors aš jų irgi nekenčiu


Bet taip tik parodot savo silpnybę kad be magijų ir vėl pakartosiu kovot negalit.


Be manęs būtų tikrai kažkas parašęs papeikimą tai jau ir taip aišku.


bet vat nemokat normaliai kaip žmonės ką padarysi. Buvo vienas papeikimas parašytas,bet nežinia kodėl ištrynė. gavau žinoti iš draugo į skype 


Parašyk papeikimą,nes aš negaliu atimtos teisės,aš už jį parašiau. Žinojau kad jį nuvers,bet manęs paprašė klasiokas - draugas.


Tai jopapa kokius bispridielus jūs darot.. jūs jau dėl to žaidimo žlungat vpš,stogas važiuoja vienus ddosina,kitus gazdina.


 


 


*Peace.


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Nu o dabar paklausyk: 

Supranti kad be magijų kovot negalit,tai koks pisal*s stūmt ant yardų nors aš jų irgi nekenčiu

Bet taip tik parodot savo silpnybę kad be magijų ir vėl pakartosiu kovot negalit.

Be manęs būtų tikrai kažkas parašęs papeikimą tai jau ir taip aišku.

bet vat nemokat normaliai kaip žmonės ką padarysi. Buvo vienas papeikimas parašytas,bet nežinia kodėl ištrynė. gavau žinoti iš draugo į skype 

Parašyk papeikimą,nes aš negaliu atimtos teisės,aš už jį parašiau. Žinojau kad jį nuvers,bet manęs paprašė klasiokas - draugas.

Tai jopapa kokius bispridielus jūs darot.. jūs jau dėl to žaidimo žlungat vpš,stogas važiuoja vienus ddosina,kitus gazdina.

 

 

*Peace.

 

Tu kūrvą maugli pisk *Myliu Las-Venturas.lt* iš čia vpš. Parašė poema tai dabar ir paplot turėčiau tau? ne laisvas esi kūrvą blusa pizda prasiskalauk kvapas chujovas einą.

 

 

 

 

Ožiu dahuja. Bet aš manau tos ožius šalint galim tik tada kaip mes jos patys paožinsim gaus banus ir fsui

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Netinkama kalba, Įžeidinėjimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu kūrvą maugli pisk *Myliu Las-Venturas.lt* iš čia vpš. Parašė poema tai dabar ir paplot turėčiau tau? ne laisvas esi kūrvą blusa pizda prasiskalauk kvapas chujovas einą.

 

 

 

 

Ožiu dahuja. Bet aš manau tos ožius šalint galim tik tada kaip mes jos patys paožinsim gaus banus ir fsui

xddddd mama tau nesako kodėl trankai galvą į sieną?

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Beprasmiai pranešimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

xddddd mama tau nesako kodėl trankai galvą į sieną?

Tau tėvas nesako kodėl tu privalai apžiot jam kiekvieną diena?

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Beprasmiai pranešimai
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tau tėvas nesako kodėl tu privalai apžiot jam kiekvieną diena?

Bet tu trauma esi rimtai. apžiot tevam?  eik mamai pasiskūsk kodėl aš toks *Myliu Las-Venturas.lt*. apie tavę kalbu. nes tokių yra retas atvejis. 

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Įžeidinėjimai
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

praktiškai visi lietuviai yra linkę kenkti vieni kitiems, tai visai nenuostabu, kad serveryje tokių pilna. :)

tokių žmonių niekaip neišnaikinsit, nes žmonės degraduoja ir stengiasi daryti viską, kad kitiems būtų kuo blogiau (ypač iš pavydo). :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

*Myliu Las-Venturas.lt* ahujeni fariukai, *Myliu Las-Venturas.lt* miesto serifai free star prideda ir tipo sesiskusti?

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Netinkama kalba

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerą temą sukūriai , daugi tiesos joje pasakyta. Manau tikrai serveris pasikeitė...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš tikrai neturiu prieš ožius kurie ožina kaip čytina, kadangi kokia lygybė direktorius čytina komanda gera, o yardai siplni o dar Brigada čytino kur lygumas? Ožiai yra tie kurie pamato vipas ten kulką išauną arba pasako žodį koki iškart eina papeikimo rašyt va čia ožys. Nebeginkit brigados, nereike čytinti.. :) Dar jis mat 5 metus Dm servą atlošęs tegul nejuokina :D Nemoka šaudyti, ir naudoja magijas.

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Agirdi ,bet tu pats logiškai pagalvok jaigu niekas nieko nesakytu neskūstų (ožintu) kas dėtusi serverije.Visi čytintu bugintu ir kas tada būtų Las-venturas.lt?Tada visi kalbėtu niekas neprižiūri servo ir panašiai ir tu man atsakyk dar į vieną klausimą. Nu jaigu išliejo daug nervu ant to direktoriaus  ir žinojo taisykles jog čytinti negalima taip kam čytinti?Prigavo ir fsio tai pagal tave išeina lai visi čytina ir bus labai įdomus žaidimas - realistiškas.


  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tai karoč nebūtina buvo tau kurt šitą temą , nes gi vistiek ožins ar taip ar kitaip.

ir čia nieko keisto aš nematau , juk čia grp čia pilną ožių , geriausia žaiskit role play servuose , ne tiek daug žmonių , bet žymiai įdomiau ir veiklos daugiau , ten jau niekas neožins , bet aišku ne bet kas gali ten žaist :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ožių buvo ir bus šiam serveryje, visi nori visko pasiekti lengvu tikslu - nušalinti direktorių ir pildyti į jo postą. Nepavyksta - viską vėl kartoja, prasideda visokie 24/7 stebėjimai. Seniau buvo žymiai įdomiau....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ožių buvo ir bus šiam serveryje, visi nori visko pasiekti lengvu tikslu - nušalinti direktorių ir pildyti į jo postą. Nepavyksta - viską vėl kartoja, prasideda visokie 24/7 stebėjimai. Seniau buvo žymiai įdomiau....

Ką tu čia freepostini,naujoke :D žaidžia mėnesį ir vaidina senbuvį :D ka tu xn apie senus laikus? .... O apie ožius kalbant išties gaila del drk,bet pats kaltas. Nu ką padarysi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

True story.

Bet žinai iš dalies čia ir tos taisyklės nesąmoningos nes šauni kokią 1 kulką ar 2 į civilį mirtis kas dabar bus?
Manau jau laikas atsinaujint taisykles LAS-VENTURUI.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...