Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Gytis_Osen

Gytis_Osen Užblokavo Philip_Morris

Rekomenduoti pranešimai

eiktu... o kaip parkūraS? kaip arnis? Tiesiog naudojo ir tiek.

as ne parkouras todel nelygink musu okey? 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Misteris_Smitas

Osen atsigauk ok. Fake kill HP iškarto nueina tu pažiūrėk pradžią video stovi su pilnom HP o po to kaip video vėl pasisuka į morriss pas jį matosi biški HP ir po kelių sekundžių sukrenta. Būtų fake kill kai būtum atsisukęs jis gulėtų sukrites. Fake kill sekundė ir be HP, o dbr tiek laiko praėjo ir dar matėsi bsk HP. Gerai bus free post, gerai gausiu įsp forumo. Bet Osen netau admin būti neskiri kur čytas kur ne atsigauk bsk. Nueik nuo pc nors trumpam. Sėdi atsiprašant paduchintas ir dar čia bandai kažką versti. Plius Morriss direktorius tai kam jam čytint tu galvok galva, o ne šikna.

 

P.S Panaudok pats fake kill nors karta ir sužinosi kaip jis atrodo

Redaguota nario Misteris_Smitas
Įspėtas. Beprasmiai pranešimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Osenai pagal tave surakini zmogu, ji susaudo, nusuki tuo metu vaizda ir kai mirsta atsuki ir pasakai, lad fake kill ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DD misteri, numesk ss kurioj vietoj mazai hp? :) tai niekas ir nesako kad jis ta ilga laika zudes. jis kai atsisukau padvese. parkurai jei ji sautu per 2src nenupistu, beto butu animacija kad i ji saudo, jos nebuvo ir krito negyvas su animacija kaip su sobeitu nusizudai tas pats buna

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Misteris_Smitas

Tai žiūrėk, davai aš tave surakinu nusuku kamera tave sušaudo ir atsuku. Viskas fake kill Osen ban ane. Vaiko logika.Krč aš tau dar kartą sakau panaudok pats fake kill pamatysi kas tai per daigtas. Jai būtų fake kill jis jau būtų senai sukritęs ant kokios 3 sec o dbr 7 sec ir tik tada.Tu atigauk, eik geriau paieškok tikrų čytų. Sakai per 2sec nenupistu. Tu pažiūrėk praėjo 4 sec užteko laiko iššauti iš sg vieną kartą , o jai laf.cs tai vapšė viena kulka ir krites. Atsigauk žmogau

 

P.S. Tika testinau jai šaudo su automatiniu ginklų judesys būna kaip pataiko pirma kulką ir viskas tai, kad jai šaudė su automatu judesio ir nebuvo. Taip, kad jokio fake kill

Redaguota nario Misteris_Smitas
Įspėtas ir taip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai žiūrėk, davai aš tave surakinu nusuku kamera tave sušaudo ir atsuku. Viskas fake kill Osen ban ane. Vaiko logika.Krč aš tau dar kartą sakau panaudok pats fake kill pamatysi kas tai per daigtas. Jai būtų fake kill jis jau būtų senai sukritęs ant kokios 3 sec o dbr 7 sec ir tik tada.Tu atigauk, eik geriau paieškok tikrų čytų. Sakai per 2sec nenupistu. Tu pažiūrėk praėjo 4 sec užteko laiko iššauti iš sg vieną kartą , o jai laf.cs tai vapšė viena kulka ir krites. Atsigauk žmogau

 

P.S. Tika testinau jai šaudo su automatiniu ginklų judesys būna kaip pataiko pirma kulką ir viskas tai, kad jai šaudė su automatu judesio ir nebuvo. Taip, kad jokio fake kill

:DD Nemazink. Tu pažiūrėk, jo žmogus matosi, jis staiga padvėsia. Vaiko logika? Patylėk ok? galim pabandyt, tave surakinsiu ir pašausiu, ar bus animacija ar ne? Aišku kad bus. RIšant su tuo, jog ten nieko nebuvo. Beto surask šautuvą su kuriuo sugebėtum nušaut pilnai žmogų per 2sec. Galėsi medalį nusipirkt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

mane kai šaude pirma nuejo šarvai poto gyvybės iš karto.. speju emka

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Misteris_Smitas

A girdi tu, šustras esi į TS ateiks vaiks. Sako ginkla surask.   :D Jai nežinai yra toks dalykas kaip lag.cs per jį užtenka vienos sg kulkos ir poros emkes kulku ir kritęs. Tu atsigauk paskutini kartą tau sakau. Nusiperka tokie kaip tu admin ir verčia direktorius tokies rcon iškarto dėt ir viskas. Vapšė tu gal admin daugiau nebepirk nes nežinai kur čytas kur ne. Sėdėjai ramus paduchintas žiūriu atsigavai bsk, nk busi nusodintas



 

Redaguota nario Misteris_Smitas
Įspėtas. Įžeidinėjimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ne tau Martynai melynas dangus, ne tau Gyti banint žmones. vps cytu nepazisti matau

 

Eina nužudyt save . F3

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Beprasmiai pranešimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Eina nužudyt save . F3

žiurek o tu pats naudotum čytus jeigu turėtum dirika? aišku kad NE... geriau jaile pasedet ten tarkim negu dirika prapist... GALVOK LOGIŠKAI!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Misteris_Smitas

Eina nužudyt save . F3

Dar čia vienas šneka nesamones. Aš jums dar karta sakau panaudokit fake kill pamatysit kaip atrodo jis. Jai būtų fake kill jau jo būtų net nebuve kai atsukai vaizdą.

Redaguota nario Misteris_Smitas
Įspėtas ir taip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DD misteri, numesk ss kurioj vietoj mazai hp? :) tai niekas ir nesako kad jis ta ilga laika zudes. jis kai atsisukau padvese. parkurai jei ji sautu per 2src nenupistu, beto butu animacija kad i ji saudo, jos nebuvo ir krito negyvas su animacija kaip su sobeitu nusizudai tas pats buna

Numesti ss ? :DDDDDD Jo vpš ten nebuvo. Tai dabar krc kam nuima hp reikia daryti SS ?? Aš ten pats buvau gi ir maciau kaip susaude.. Ai nu jasna kas patikes ka, tik savo stora subine osenai bandai isnesti svaria.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Numesti ss ? :DDDDDD Jo vpš ten nebuvo. Tai dabar krc kam nuima hp reikia daryti SS ?? Aš ten pats buvau gi ir maciau kaip susaude.. Ai nu jasna kas patikes ka, tik savo stora subine osenai bandai isnesti svaria.

Ištrauk galvą iš tūliko.

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Beprasmiai pranešimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ištrauk galvą iš tūliko.

 

Čia jau maksimalus nusišnekėjimo laipsnis. 

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Beprasmiai pranešimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Klemka greičiau spreskit!!! man darbuotojus reik prižrėt.. daryt foto dienos darbuotojui kas laimejo + neaktyvusius darbuotojus ispet! 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Oras tikrai jo nenužudę tai jo ir nekaltinam , o dabar pakalbėkime kas ten buvo tiesiog baxurelis netiše paspaude f3 , o tu kaip duchelis viska nufilmavai niekas nenori sėsti į kalejima juk ten taip nuobodu ;/ ir palei jo roža matau ,kad jau yra ne viena dieną ten praleidęs tai ištrink geriau šita tema ir visi busim laimingi :)

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Beprasmiai pranešimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Oras tikrai jo nenužudę tai jo ir nekaltinam , o dabar pakalbėkime kas ten buvo tiesiog baxurelis netiše paspaude f3 , o tu kaip duchelis viska nufilmavai niekas nenori sėsti į kalejima juk ten taip nuobodu ;/ ir palei jo roža matau ,kad jau yra ne viena dieną ten praleidęs tai ištrink geriau šita tema ir visi busim laimingi :)

okey jei toks kietas tai rašyk per normalų acc ok?

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Beprasmiai pranešimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

okey jei toks kietas tai rašyk per normalų acc ok?

Per normalu ir rašau kitokio neturiu, Nebuk toks piktas priimk teisybe :/

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas ir taip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

mhm... :DDDD  tu osen.. Tau adminu nereikia būti nes nežinai kur čytas kur nečytas.. galėjai bent į čyterių duomenų baze įdėt arba nusiūst Terry_W jis tau būtų pasakes kad ne čytas.. Bėja saves neina nužudyt kiek žinau per čytus.. xdd 

eina nusižūdyt su čytais save, tačiau vistiek čia ne fakekill.

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Beprasmiai pranešimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Klemka greičiau spreskit!!! man darbuotojus reik prižrėt.. daryt foto dienos darbuotojui kas laimejo + neaktyvusius darbuotojus ispet! 

Rytoi aktyvus nebūsiu.. 

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas ir taip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

siandien vel tokia pat situacija. va prasom nuotraukos kaip esu surakintas ir meta lag.cs..... http://www.part.lt/img/fd7092e7d4d7a831ce1c7eb40b072da7238.png

http://www.part.lt/img/a05f103206c4fcd29144de440c0e6f09521.png

 

 

Srr kad ne is to acc. nes anas uztildytas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DDD ATSIBUSKIT PAGALIAU IR IŠTIKRINKIT! Kas per darbas jei jau penktą dieną neatsakot? .,.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O dieve, netgi graudu, visus cia pzu daro, direktorius pns. nykit jus nachui urodai tokie.Ozindami galvojat, bled vsio *Myliu Las-Venturas.lt*ui " busiu ten toks ir toks " gal ir gandonas pagaidintas per uzpakali ir busi.. Krc neturiu as zodziu, tik i foruma ateinu po menesiukais, Tik visokie Parkourai , Morissai pns, gauna banus, *Myliu Las-Venturas.lt* .. Kai nervina *Myliu Las-Venturas.lt*ui, nezinodami urodai banina bled... Krc graudu nachui. Kaip tas Wade gyvena? Manau kad xujovai, nes *Myliu Las-Venturas.lt* yra. Matau tik ozina visus tuos geresnius, kurie turi pareigu. Graudu *Myliu Las-Venturas.lt*ui.

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Beprasmiai pranešimai, Įžeidinėjimai, Netinkama kalba

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tai gal klemka noretum atsakyma parasyt ?????????????????????

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tai gal klemka noretum atsakyma parasyt ?????????????????????

Gal tu gyvent negali be mano atsakymo? Tau geriau tikrai nepasidarys, kai išvysi ką aš manau. Tad tavo vietoj slėpčiaus po krūmais ir išvis neprikelinėčiau temos...

 

Video - Ne per geriausios kokybės. Nėra garso - neįmanoma išgirsti, kad būtų šaudyta. Visas video sukoncentruotas į visai kitą asmenį, todėl nelabai kas ten ir matosi... Tačiau - jeigu būtų į tave šaudyta:

1. Tavo "žmogeliukas" sujudėtų nuo gaunamo dmg.

2. Taškytųsi visur kraujai

3. Jeigu būtų šaudyta iš m4 (kaip komentavai pats viršuje), tai tikimybė jog keletas kulkų būtų atsimušę į mašiną daugiau nei ~80 proc, nes atstumas nuo šaulio turėjo būt didelis.

4. Tikimybė jog tave nušovė ABSOLIUČIAI menka, nes tokiu greičiu galėjo nužudyti su minigunu (abejoju) arba visas kulkas pataikius su m4 (irgi abejoju)

 

Kadangi abu (tiek užbanintojas, tiek užblokuotasis) yra iš dalies neteisūs/kalti, tai temos ir nepriimu. Nes jeigu priimsiu temą - tai vėl prasidės "freebanų" kovos ir panašios nesamonės.

 

Žaidėjas atsiblokavo pats, tema rakinu.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...