Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Greta_Rawrr

Nuomonė apie Greta_Rawrr

Rekomenduoti pranešimai

Noriu išgirsti apie save nuomonę :D 


Priimu ir kritiką ir etc xdd


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas meilė mano. Esi daušta, durna, lopė vnž mano tobulybė ;**. Bendraujam jau gan ilga laika ir dar bendrausim pora metu ("amzinai xd " ), myliu ;**, gerbiu, pisu ir visa  kita ka leidi man su tavim (leidi viska ;3). Krč šita mldc panelė, labai miela, turi labai LABAI miela juoka ;D Daug bendrauja, daug šneka, visada nusišneka. Nu vnž mano meilė šita. Tiek su ja jau praleidau laiko kad ant koju nesusikaičiuočiau. :D Daugiau tyngiu rašytt nes ir taip žinai mano nuomonė apie tave :D daugiau norėsi FB parašyk ;**

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas meilė mano. Esi daušta, durna, lopė vnž mano tobulybė ;**. Bendraujam jau gan ilga laika ir dar bendrausim pora metu ("amzinai xd " ), myliu ;**, gerbiu, pisu ir visa  kita ka leidi man su tavim (leidi viska ;3). Krč šita mldc panelė, labai miela, turi labai LABAI miela juoka ;D Daug bendrauja, daug šneka, visada nusišneka. Nu vnž mano meilė šita. Tiek su ja jau praleidau laiko kad ant koju nesusikaičiuočiau. :D Daugiau tyngiu rašytt nes ir taip žinai mano nuomonė apie tave :D daugiau norėsi FB parašyk ;**

Owww xoxox kekšiuus ačiūū :3 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Linksmas, malonus žmogutis. Šiaip kartais esi nedraugiška, arba šiaip dūra stumi teamspeak'e. Daugiau neturiu ką pasakyti kiek bendravom tai tavo labai miels balsas, ir šiaip šaunus žmogus esi. :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Linksmas, malonus žmogutis. Šiaip kartais esi nedraugiška, arba šiaip dūra stumi teamspeak'e. Daugiau neturiu ką pasakyti kiek bendravom tai tavo labai miels balsas, ir šiaip šaunus žmogus esi. :)

Owww ačiū Pikol'ai :3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Misteris_Smitas

Maloni,linksma, draugiška panelė, Ne kartą esu bendravęs TS programoje, tai pasirodei šiltas žmogelis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Maloni,linksma, draugiška panelė, Ne kartą esu bendravęs TS programoje, tai pasirodei šiltas žmogelis.

Ačiūū :3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

*Myliu Las-Venturas.lt* rimtas varkes, ką pamato visus žudo krč žeuri moteris, patarčiau neprasidėt su ja, sw žiurkėėė

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Piks, bendraujanti, teamspeake esam prikolinę, pamenu kai kviečiausi tave kad išgydytum narkų priklausomybę, mane nutrenkei beskubėdama ir miriau ;D mldc, pykčių su tavim nepatyręs kolkas dar

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

*Myliu Las-Venturas.lt* rimtas varkes, ką pamato visus žudo krč žeuri moteris, patarčiau neprasidėt su ja, sw žiurkėėė

sw žiurkee

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Piks, bendraujanti, teamspeake esam prikolinę, pamenu kai kviečiausi tave kad išgydytum narkų priklausomybę, mane nutrenkei beskubėdama ir miriau ;D mldc, pykčių su tavim nepatyręs kolkas dar

Soriuuukas už tą kartą :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Maloni,linksma, draugiška panelė, Ne kartą esu bendravęs TS programoje grazuole esi myliu tave pupa  :)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Maloni,linksma, draugiška panelė, Ne kartą esu bendravęs TS programoje grazuole esi myliu tave pupa  :)

Ačiūū labai :P pabendrausim dar :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 Šita rimta čiole, duoda pist kai reikalas. Karočia poolo lošt vapše nemoki, esi graži draugiška, faina, nu tokia "PISČIAU" Ai karočia trumpai ie aiškiai ARBŪZAS.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 Šita rimta čiole, duoda pist kai reikalas. Karočia poolo lošt vapše nemoki, esi graži draugiška, faina, nu tokia "PISČIAU" Ai karočia trumpai ie aiškiai ARBŪZAS.

melioooonas ačiūūūū xddd dx esi

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šita faina mergaitė, labai daug kalba, ir labai miela. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šita faina mergaitė, labai daug kalba, ir labai miela. 

ačiūūū :33

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vpš nu zdarova žolininke karočia bendraujanti merga esi.

aik aik žolininke tu :D sutrupinta galėsim eit jau xdd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai malonu su toke panele bendrauti labai grazi esi :)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Va čia Majaminė. Taigi majamine esi žiaurei faina, draugiška, graži ir t.t. Kiek bendraujam tai blogųjų tavo savybių dar nemačiau ir negirdėjau. Turi žeurei gerą balsą kurį norėčiau jog pasidalintum lvfm eteryje ale nesvarbu. Esi žeurei maladėc pacanė ir repectas tau jog moki su visais bendrauti ir nesvarbu kokias pareigas kas turi tu su visais bendrauji lygiai taip pat (ne kaip kiti kurie dėl ts mod viską padarytų). Žinau jog dar ne ilgai pažystami bet jau dabar žeurei patinki kaip žmogus ir kai gryšiu lietuvon būtinai reikės užsugt į majamį ;) (y) :333

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai greit susibendravom. Padėjai man biški su pinigais, tai ačiū tau dėl to ir šiaip esi labai faina, maloni ir turinti gražų balsą mergina. ^^

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Va čia Majaminė. Taigi majamine esi žiaurei faina, draugiška, graži ir t.t. Kiek bendraujam tai blogųjų tavo savybių dar nemačiau ir negirdėjau. Turi žeurei gerą balsą kurį norėčiau jog pasidalintum lvfm eteryje ale nesvarbu. Esi žeurei maladėc pacanė ir repectas tau jog moki su visais bendrauti ir nesvarbu kokias pareigas kas turi tu su visais bendrauji lygiai taip pat (ne kaip kiti kurie dėl ts mod viską padarytų). Žinau jog dar ne ilgai pažystami bet jau dabar žeurei patinki kaip žmogus ir kai gryšiu lietuvon būtinai reikės užsugt į majamį ;) (y) :333

Owwww, ačiūūū Yuri :P 

Labai greit susibendravom. Padėjai man biški su pinigais, tai ačiū tau dėl to ir šiaip esi labai faina, maloni ir turinti gražų balsą mergina. ^^

Ačiū :) xoxoxo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ai čia ta lopėė :*, žodžiu maladiec, bendraujanti, nepasikėlusi, draugiška, faina.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ai čia ta lopėė :*, žodžiu maladiec, bendraujanti, nepasikėlusi, draugiška, faina.

lopeeee xoxo ačiūū :3

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...