Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.7


Mantis_Kent

Peikiu Mindaugas_Parkour

Rekomenduoti pranešimai

Anketa:

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Mantis_Kent

2. Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime:Mindaugas_Parkour

3. Administratoriaus nusižengimas:ATSIBODO Max_Tosha JO ISSIKALINEJIMAI ISSIDIRBINEJIMAI PASTOVEI ISSUKI IS PAPEIKIMU beto ji kaltinu uztai kad as nebuvau pasalinis grobime Buvo Uzgrobta Yardes baze BAZE o ne kiemas as buvau prie gaidzio ir gavau uz pasalini grobime koks pasalinis butu pasalinis grobime jeigu as buciau Yardes Bazei o as buvau daug daug toli nuo bazes ir visvien gavau banana Free banas ir dar IP banas ne laikinas 

4. Įrodymai (būtina): bfe87c0311535a5b92332c6c99c00f46441.png

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tavo nusizengimas yra FREE banas as net nebuvau Yardes bazei kaip buvo grobimas taip kad nebuvau as pasalinis ir free baninai mane + IKELK BANNED ANKETA UZKA BANINAI MANE

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerai tu mane norejau baninti 1h uz pasalini grobime tai Ikelk irodimus kaip as buvau pasalinis ir tada atsiprasinek bet kaip matau tu banini be irodimu turi buti priimtas papeikimas 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerai tu mane norejau baninti 1h uz pasalini grobime tai Ikelk irodimus kaip as buvau pasalinis ir tada atsiprasinek bet kaip matau tu banini be irodimu turi buti priimtas papeikimas 

 

Parašyta unban anketa. Kai užbaninsiu reikamu laiku, nepadarysiu apsurdiškos klaidos įkelsiu. O dabar kaip visada, priprask nusiraminti ir neprakaituoti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Informacija

Šis asmuo nebe administratorius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...