Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Deividas_Britas

Serverio versijos 4.0.0 atnaujinimai

Rekomenduoti pranešimai

eik apsiverk :D *Myliu Las-Venturas.lt* *Myliu Las-Venturas.lt* toks graudu esi vaikas *Myliu Las-Venturas.lt*... parkour net nemoka texturint sakai , kad jo texturos levos tai jasnas čia esi , jeigu kažkam tavo darbai nepatinka tai tu haitini jų darbus ggWP

Jau verkiu *Myliu Las-Venturas.lt* tu jibanas naolaiferi išeik į lauka ten geresnė grafika nei tavo tas sampas vien nolaifinti ducheli, krč pituch pizdyk *Myliu Las-Venturas.lt*

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Wow skaityti buvo nerelu, o ir atnaujinimi puikūs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

saunus atnaujinimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nerealūs atnaujinimai . Varyk taip ir toliau  ! :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jau verkiu *Myliu Las-Venturas.lt* tu jibanas naolaiferi išeik į lauka ten geresnė grafika nei tavo tas sampas vien nolaifinti ducheli, krč pituch pizdyk *Myliu Las-Venturas.lt*

Neprakaituok tu dėl žaidimo ;D Sakai nolaiferis ? nu jo tikria nolaiferis į dieną 2-3 valandos prie pc tai žiauriausias nolaifinimas. Tau gal laikas koki sportą susirasti ir pradėti lankyti ? storuliuk. Gerai neįdomus esi pff ką apie mane galvoji tavo nuomonė visiems neįdomi :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man patiko tikrai daug darbo idėjo , tiek Deividas_Britas tiek ir Invision_White bet geriausia tai kad pagaliau padare /lvfm mldc .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunūs atnaujinimai. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu atnaujinimai labai geri, tik galėjo būti daugiau verslųų, bei reta mašina .. o šiaip viskas ahujenai .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunūs atnaujinimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

OMG,kai gerumo atnaujinimai,kaip naujokas aš,tai davė didelė motyvacija žaisti ilgam :)))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu. Matos kur įdėta darbo, stengiates kiek galėdami. Laukiami nauji atnaujinimai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puiku

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tavo 1 oresto ar kaip ten 1 ir juskes pora ? :D Beveik visi mano 90 proc.

Tu krv nebesigirk dalbajobe *Myliu Las-Venturas.lt*, išvis px kiek ten tu % yra tavo interjerų, bld pirma išmok geras texturas dėt tada sakyk, kaip ir dauguma gailisi kai gauna tavo gaidyškus interjerus tarp savo namų, čia bld dar gyriesi, prasičiuchink avygalvi. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...