Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 10 / 300

Versija: LV 7.3.5

The_Kent

[Naujokai] Serverio pradininkai.

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki Las-Venturas naujokai, šiandien jums patarsiu kaip jums pradėti žaisti mūsų serveryje, ir ką daryti, kad jums tai neatsibostu. Paaiškinsiu, ką turite daryti, jai esate iš kito serverio ir nežinote ką daryti, kad gauti XP ir Pinigų, kur pildyti emigravimo anketas ir panašiai.


 


1. 


Emigravimas -


Kekvienam naujokui patariu, jai žaidžiate las-venturas, ir metėte kitą serverį, užpildyti emigracijos anketą už kurią gausite las-venturas serveryje Pinigų ir XP, taip jum bus lengviau išsilaikyti ginklų licenzijas, vairavimo mokyklos nusipirkti teises, bus pigiau, nes gausite papildomai pinigėlių.


Emigracijos anketą rasite čia, šiame tinklapyje surasite visas taisykles, ir visą platesnę informaciją apie emigracijas.


http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/forum/93-emigracijos/


 


2.


Naujokų veikla serveryje -


Kad, jums nebūtų nuobodu serveryje jūs turite vykdyti /misijos - /pasiekimai, už šiuos dalykus jūs gausite papildomų bendros patirties taškų, bei pinigų. Taip, pat dalyvaukite eventuose kuriuos rengia mūsų serverio administracija.


Tik tik užsireigistravusiam naujokui su 50 XP patariu darbintis į picerijos išvežiotojus, kodėl? - Na šis darbas jus pralinksmins ir duos jum serveryje veiklos, jūs galėsite važinėti po miestą, ir ieškoti iš alkusių žmonių kuriems reikia pavalgyti.


 


3.


Kaip susirasti pagalbos serveryje -


Na, mūsų serveryje yra labai aktyvi administratorių komandą, dieną ir vakare, jie padeda naujokams, jums tereikia parašyti /adminams naujokas, padėkite - administratoriai iškart eis prie reikalo, padės jums apsiprasti serveryje, aprodys jums las-venturas vietas, bei padės susipažinti su serveriu.


 


4.


Norint darbintis į rimtesnį serverio darbą [su pakvietimu] -


Nors ir darbai yra nuo 0 XP jūs turite turėti visas vairavimo tr.priemuonių teises, jai norite stoti į teisėsaugos sritį, turite turėti visas ginklų licenzijas, nes jos yra reikalingos teisėsaugoje.


Norint dirbti taksistu, turite mokėti las-venturas žemėlapį, ir mokėti naudotis /navigacija.


Turite būti doras serveryje, bei pavizdys, kaip ir dabar naujokam pavizdys yra senbuviai, kurie taip pat padeda naujokams apsiprasti serveryje.


 


Manau bent biški padėjau, tiems naujokams kurie katik užsireigistravę, ir nežino ką daryt, gal bus bent šiokios tokios naudos, ačiū už dėmėsį, su jumis buvo The_Kent


Serveryje kreipkitės jai reikia pagalbos /sms The_Kent - aktyvus padedantis naujokams, sėkmės serveryje naujokai.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nežinau ar galima komentuoti ar ne tačiau pastangų mažai įdėta matosi šitas akivaizdžiai. :unsure:  Ir tos gramatinės klaidos "jai"

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Spaudžiu žalią, šaunuolė.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nežinau ar galima komentuoti ar ne tačiau pastangų mažai įdėta matosi šitas akivaizdžiai. :unsure:  Ir tos gramatinės klaidos "jai"

Svarbu įdėta, o ne kiek įdėta.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...