Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Lafa_Marino

Lafa: Viso gero !

Rekomenduoti pranešimai

Kas bus spd iskilo klausimas? Tikrai bus liudna be tu spd selioniu mafiju bazese drive by. Sekms tikekimes ateisi dar pakvailioti. Sekmess

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Buvai geras mapperis, sėkmės tau gyvenime. R.I.P Lafa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip gaila, kad palieka tokie geriausi žaidėjai projektą. Ačiū tau už dviejus kartus dirbant SP kolektyve, tai daug ką reiškia bent jau man, nes tai tikrai įšskirtinis darbas. Ačiū už viską ką padarei kol dirbau tuos dviejus mėnesius. Asmeniškai galvojau, kad tu esi nepasiekiamas. Bet tiesiog reikia bendrauti taip, kaip reikia. O be jokių siuntinėjimų, keiksmų, o tiesiog bendrauti kaip visada. Ačiū už visas akimirkas, ką suteikei projektui, už gerus darbus, ir tikrai be galo blogai, kad palieki projektą. Tuo labiau, kai buvai geriausias, ir išliksi geriausiu. Bent jau aš lauksiu tavęs serveryje, ir projekte.. Sėkmės!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sėkmės gyenime,žaidime neteko bendrauti,bet buvau pastebėjas kaip prikolindavai su SPD,ar kartais su sultanu raižydavai /tplv.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Karočia lafukai sekmės tau buvo tikrai zjbs kaip spd buvai ir netik kaip žmogus bendraudavai kiek matydavau ne su visais (todėl atrodė kad pasikėlias esi) bet kagi nerašysiu čia poemų nes visiems p* sekmės tau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

sy jū leiter bai bai, nebendravau ir nieko daugiau nepasakysiu, dw.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nesitikėjau, kad prisipažinsi bent kažkiek ką blogo esi padaręs. Dabar man nesvarbu ar tu mane nušalinai ar ten ką padarei, bet gerbiu tave dar labiau, nei gerbiau kaip dirbau tavo komandoje. Aš visalaiką galvojau, kad tu esi sunkus žmogus. Ačiū už senus laikus

 

Šios nuotraukos gyvenime niekada negalvojau ištrinti

b8cf1eb3b5779c0610f101a392714323878.png

 

Sekmės gyvenime Lukai :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sėkmės tikrai labai gaila, kad palieki projektą.Buvo tikrai labai smagu su tavim pabendrauti.


  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visiems kažkada atsibos šis serveris, tai tik laiko klausimas, kada serverį paliks kiti puikūs žaidėjai, prižiūrėtojai, sekmės tau didžiausios, visuomet buvau už tave kaip už žmogų ir niekada nebuvau nusistatęs prieš tave, geros kloties ir gerų mokslų, kitais metais mokykloj susitiksim dar seniuk !

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na tavęs daug nepažynojau, bet pažėjes MAPP darbus tikrai nustebino labai manę. Labai patiko tavo sultan gražus būtų gerai, kad ir aš tokį turėčiau... Na ką sėkmės tau moksluose ir visame gyvenimę. PEACE.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na iš pradžių tu ir mane užknisdavai su dūmais kai praeidavai lagas sukildavo... Bet pastebėjau, kad pastaruoju metu pasikeitei į gerą pusę. Nebežaidei taip su gt, daugiau laiko praleisdavai su spd nariais arba teikiai šiokį tokį pasismaginimą mum ir tai patiko visai. Ačiū tau už antrą šansą tapti spd nariu (pirmą šansą davė vegis). Sėkmes ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Davai, krš nieko blogo apie tave negaliu pasakyt, bet ir nieko gero. Sėkmes. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Beveik kiekvieno zmogaus komentaras , o ten taip ir taip krc pjaunat gryba o zaidime stumdavot arba uz akiu... Ot idomus jus zmones

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sėkmės. Patikdavo su tavim pastumti, nors ir mažai bendravom :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na nors ir žinojau jau iš anksto ir bandžiau atkalbėti,bet nepavyko,na manau dar grįši ir vėl pažaisim,na bent jau lola tai tikrai žaisim :D


Gaila DIEVAS paliko mus.


  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Maladec buvai , sėkmės realiame gyv. Davai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...