Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 7 / 200

Versija: LV 7.7.7


Nadzeika_Deividas

Teigiamas atsiliepimas

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi, norėčiau parašyti atsiliepimą apie šį serverį!

Esu jau pražaidęs daugiau negu 15h. ir prizo negausiu, bet rašau ne dėl jo, o dėl to, nes noriu pagirti šį serverį.

Esu žaidęs seniau kituose serveriuose, bet galvojau kodėl nepradėti vėl, tai išsirinkau šį serverį iš pirmo dėl to, nes čia yra nemažai žmonių, bet kai tik užėjau, jau supratau, kad čia liksiu žaisti ir nežinau kodėl, tiesiog iškart patiko.

Visos komandos, visi paaiškinimai, darbai, scriptas ir kiti dalykai iki mažiausių smulkmenų.
Jau teko ir pabendrauti su keliais žaidėjais kurie pasirodė malonus, bet ne visi adminai yra tokie, kokių tikėjausi. Ne visi padeda ir pataria, bet yra tikrai pastebėjau adminu kurie stengiasi padėti ir ypač naujokam. Žino savo pareigas ir jas vykdo.

Tai šiam kartui tiek. Tikrai labai patiko serveris ir nesiruošiu jo palikti. Stengsiuosi ko nors pasiekti ir mokytis iš daugiau patirties turinčiu žaidėjų.


Džiaugiuosi, kad atradau šį serverį!!! 

   3545784e877b698955b5f0fbbdb86a8c327.jpg

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu,kad patiko šitas serveris.

Su administratoriais ir aš pilnai pritariu,na bet nevisi mes tobuli.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Opą, kokie žmonės (Jei pameni mane) :o

Sw atvykęs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, labai malonu, kad servery atsiranda vis daugiau naujok7, kurie nesiruo6ia palikti serverio. Reik4s kokios nors pagalbos /sms Bryant, padesiu kuo galesiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, labai malonu, kad servery atsiranda vis daugiau naujok7, kurie nesiruo6ia palikti serverio. Reik4s kokios nors pagalbos /sms Bryant, padesiu kuo galesiu

Sveikas, tikrai labai malonu kai žmonės patys siūlosi padėti. Parašysiu jei prireiks, bet jau pradedu įsižaisti vis labiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

šaunu kad tau tai patiko, tikiuosi liksi čia ilgam.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...