Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Invision_White

NBA2k15

Rekomenduoti pranešimai

Mldc! :), kad nepatingėjai sukurti šio blogo, nors turi mažai laisvo laiko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ai nu :D

Primenei kai lošiau nba.

Atsimenu NBA 2k13 pradžioj kai draftai ar kaip ten jie,nu ždž kai komandos renkasi ,tai sužaidi lievai (F) ir patenki į gerą komandą :D Dar atsimenu broliui per tą tipo tviterį pačiam žaidime bieberis parašė kad tipo jam patiko jo žaidimas :D

Va kaip tik jis nusipirko naują pc ant 2k15 ,aš ir stpdv parsisiūsiu,ačiū už informaciją :D

Durantas ir vėl ant paveiksliukoo :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

mldc ilgai turbūt rašiai įdomu bus paskaityti.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:D aš ir tas vienas kuris laukiu  nba ;d norėčiau irgi visai nusipirkti nba 2k15 bet lt neleidžia man to padaryti ;d  Visad kai išleidžia nba pasikeliu iki aukščiausio ir nlb įdomu jau lošt tj vis kiekvienais metais laukiu kol galėsiu iš naujo pradėt :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ai nu :D

Primenei kai lošiau nba.

Atsimenu NBA 2k13 pradžioj kai draftai ar kaip ten jie,nu ždž kai komandos renkasi ,tai sužaidi lievai (F) ir patenki į gerą komandą :D Dar atsimenu broliui per tą tipo tviterį pačiam žaidime bieberis parašė kad tipo jam patiko jo žaidimas :D

Va kaip tik jis nusipirko naują pc ant 2k15 ,aš ir stpdv parsisiūsiu,ačiū už informaciją :D

Durantas ir vėl ant paveiksliukoo :/

Ten rašo sistema garsių žmonių vardais. :D Durantas ant paveiksliuko turbūt todėl, nes MVP laimėjo. Praėjusiais metais buvo LeBronas ant paveiksliuko.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Malačius. Laukiu labai 2k15

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ouuu laukiu nesulaukiu sito game siais metais bus ypatingai geros grafikos visos rauklses randai tatiruotes sukuosenos jr t.t yra labai tikslios, taip pat labai patiko tas jog zaidejus igarsinos patys zaidejai :D manau dar keletas metu tobulejimo 2k ir visas vaizdas atrodys kaip per telika

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kelis kartus žadėjau pradėti žaisti 2k, bet kadangi niekaip nesugundė mane ir nepritraukė prie to pradėjimo žaisti. Tai taip ir praėjo noras, o dabar vat priminei vėl.. :D Jei sugundis butinai užsinolaifinsiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Opapą, pirmas šiais metais ir geras :D.

Lošiau nba gal prieš 2 metus, neatsimenu kokia versija ten buvo... Lankau kašį tai realybei kapoju tritus.

:ph34r:
 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

delete,ne čia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man ta nauja funkcija patiko, kad savo veidą gali nuskenuoti, ištikrųjų net nesitikėjau tokio bajerio .Kaip jums ši funksija patiko?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Patiko paskaityti geras blogas, paskutinis video šaunus su tais žmonėmis :o geras dar, kad savo veida nuskenuoti gali.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įdomi istorija. Atsimenu, kai aš dar pirmą kartą atradau NBA žaidimą savo gyvenime.. Dar negaliu pamiršti tų laikų, kai žaisdavau NBA 2003 :D Kai lošdavau su Lakers komanda, dar buvo Oneal (tiksliai nežinau, kaip rašosi) ir Kobe Bryant vienoje komandoje, tada jie buvo laimėję 5 ar 3 kartus iš eilės NBA čempionų žiedus. Vėliau pradėjau įsijausti į NBA2k11 versijos žaidimą, dar tada pamačiau naujų funkcijų My Carrer ir kt. Buvo pačios pirmos rungtynės su Čikagos buliais, dar tų laikų, kai žaisdavo Michael Jordan.. Vėliau padariau pertrauką ir vėl pradėjau žaisti NBA2k14! Negalėjau vėl pradėti žaisti krepšinio žaidimų, nes krepšinis - antras mano gyvenimas! Bei būtų įdomu sužinoti kokia tavo yra mėgstamiausia komanda Lietuvos krepšinio lygoje, bei už Atlanto (NBA) ir kokiu numeriu buvai išrinktas naujokų biržoje, draftuose, 1-jį kartą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O mldc kad parašei ir aš nba pradejau nuo nba2k12 žaisti, o kiek perskičiau tai turėtu buti neblogas nba2k15 nes nba 2k14 man nepatiko

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pats esu gan nemažas nba ( apkritai kašio fanas ) labai laukiu šio nba. Mano nba žaidimas prasidėjo gan senai, pradėjau žaisti nba 06 live ligtais buvo puikus jausmas žaisti tai buvo mano pirmasis krepšinio žaidimas ! Nba2k14 galiu pasakyt irgi geras : pamenu geriausiai kai draftuose 7 šaukimu patekau į " Thunders " komandą , su šią komandą patekau į play offsus ir užiemem 2 vietą buvo tiesiog puiku bet gaila , kad žiedu nelaimėjom , sužaidus sezona pagalvojau reikia išbandyt savo jegas kitur pasirinkau : klevlenda , toronto ar miami , žaisdamas rungtynes ir po ju man buvo pasiūlyta žaisti miami " heat " komandoje šį siūlyma priemiau ir iki šiol žaidžiu " heat " komandoje

 

Apie naujaji 2k15 galiu sakyt tik gerus atsiliepimus, daug naujovių sulauksim šių metų žaidime ypač šaunu jog žaidimas bus next-gen ( axujiena grafika ) pasidomėjas mačiau , kad ant naujų konsolių bus veidų skenavimai o čia tai cool. Laukių naujausios NBA !

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Laukiu nesulaukiu 2k15!!! Girdėjau su grafiką tikrai pasistengė vyrai, tiesiog osum jaučius bus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Turiu XBOX 360 gamepad'ą ir žaidžiau su juom 2k14 seriją. Vien dėl to, kad turiu gamepad'ą, žaidimas pasidaro visiškai kitoks. Laukiu nesulaukiu 2k15 serijos. Nors nesu didelis NBA fanas, tačiau pažaist tikrai įdomu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Kurti naują...