Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Invision_White

NBA2k15

Rekomenduoti pranešimai

Labai daug kas klausia kokie bus reikalavimai ir t.t štai visa info. čia ant pc.

NBA 2K15 System Requirements



INTEL CPU
helpFileSmall.png


AMD CPU
helpFileSmall.png




Nvidia GPU
helpFileSmall.png


AMD GPU
helpFileSmall.png



RAM
helpFileSmall.png


OS

Direct X

HDD Space

GD Verdict



Minimum Requirements



Build It




2 GB

star4.png
 



Win 7 64
 


DX 10.1
 


50 GB
 


not_logged_in.pngFPS



GD Adjusted Requirements



Build It




4 GB

star6.png
 



Win 7 64
 


DX 11
 


50 GB
 


not_logged_in.pngFPS



Recommended Requirements



Build It




4 GB

star6.png
 



Win 7 64
 


DX 11
 


50 GB
 


not_logged_in.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tas paskutinis yra kaip mokytojai, kurie stumia tave pirmyn, kad pasiektum kas yra svajonė tau - žaisti NBA.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neivienos nba žaidimo dalies nežaidžiau ir kažkaip nelabai noriu žaisti , jau geriau tikrame gyvenime į krepšinį pamėtyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Laukių nesulaukių, nors pc prastas bet viską pasidarius low grafikomis žaisti pakankamai įdomu. Ypač online režime

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu ką hebra, NBA 2k15 jau yra siustis!!!! Tikrai nesitikejau, jog tiek uzims, maniau koki 10-15gb max, o cia 37gb, nu ka su savo internetu taip lengvai per 3-4 naktis parsiusiu, kai padauges seederiu..  :D  :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mldc.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Krc gg 32 bitų windowsai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tiek draskysiu,kad vel pc degs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gaila,kad nepaveš...Linkiu gerai praleisti laiką,tiems kurie žais :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Siūskitės/Pirkit žaidimą jeigu turit PC/PS4 arba xbox one. Ant PS3 ir Xbox 360 gryniausias šūdas , tie patys game mode kaip ir 2k14 , nieko naujo. PC aišku nemanau , kad išves tai tiesiog nusivyliau pačiais 2k , kad nieko gero neįdėjo į last gen konsoles. Invi gal kada , 1 x 1 sumesim? Buliai - Heatai? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žaidžių, zjbs game.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žiauriai geras game,galima atsisiūsti nustebau net :D 36 GB pats atsisiuntimas,o tad dar žaidimas 14 GB tai čia vpš,labiau pirkt apsimoka,bet kaina nežmoniška.

 

P.S Pažiūrėjus šį video galima matyti koks žaidims axujiens :D 

 

 

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na ką, žaidimas jau išėjo, pasidalinkime mintimis:

 

Tarp interneto žaidimą jau buvo galima siųstis spalio 7 d., tačiau pabandžiau atsisiųsti - žaidimas neveikė. Būtinai reikėjo 64 bitų windowsų, todėl teko persirašyti. :D Dabar jau pradėjau žaisti My Carrer, pradžioje pasirašiau 10 d. kontraktą su Minesota „Timberwolves“ tačiau pasibaigus kontraktui ši komanda nusprendė su manimi nesieti savo ateities. :D Praėjus savaitei (žaidimo režime) pasirašiau 10 d. sutartį su Milwokee „Bucks“, pasibaigus kontraktui iškarto gavau pasiūlymą komandoje likti iki sezono pabaigos. Tiesą pasakius, ši komanda man nelabai patinka, todėl iki pasibaigiant kontraktui bandysiu pakelti savo vertę laisvųjų agentų rinkoje ir pasirašyti sutartį su patinkančia komanda. Ką dar galėčiau pasakyti apie savo dabartinę komandą, tai nebent tai, kad keli pagrindiniai žaidėjai, tokie kaip Jabari Parker, Zaza Pachulia šiuo metu yra tramuoti, tad komanda kaip ir praėjusį sezoną sėdi beveik dugne. :D Šiuo metu manimi labiausiai domini Philadelphia „76ers“ komanda (30 proc.) į kurią visai norėčiau patekti.

 

Laukiu jūsų minčių! :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na ką, žaidimas jau išėjo, pasidalinkime mintimis:

 

Tarp interneto žaidimą jau buvo galima siųstis spalio 7 d., tačiau pabandžiau atsisiųsti - žaidimas neveikė. Būtinai reikėjo 64 bitų windowsų, todėl teko persirašyti. :D Dabar jau pradėjau žaisti My Carrer, pradžioje pasirašiau 10 d. kontraktą su Minesota „Timberwolves“ tačiau pasibaigus kontraktui ši komanda nusprendė su manimi nesieti savo ateities. :D Praėjus savaitei (žaidimo režime) pasirašiau 10 d. sutartį su Milwokee „Bucks“, pasibaigus kontraktui iškarto gavau pasiūlymą komandoje likti iki sezono pabaigos. Tiesą pasakius, ši komanda man nelabai patinka, todėl iki pasibaigiant kontraktui bandysiu pakelti savo vertę laisvųjų agentų rinkoje ir pasirašyti sutartį su patinkančia komanda. Ką dar galėčiau pasakyti apie savo dabartinę komandą, tai nebent tai, kad keli pagrindiniai žaidėjai, tokie kaip Jabari Parker, Zaza Pachulia šiuo metu yra tramuoti, tad komanda kaip ir praėjusį sezoną sėdi beveik dugne. :D Šiuo metu manimi labiausiai domini Philadelphia „76ers“ komanda (30 proc.) į kurią visai norėčiau patekti.

 

Laukiu jūsų minčių! :)

Aš į Blazerius patekau, visam sezonui. Tau metę veido Scan ? Aš su kamera nusifilmavau, tai gavaus žiauriai. Tiesa Gal MP žaidi ? ant pc kodai yra free dalijami :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš į Blazerius patekau, visam sezonui. Tau metę veido Scan ? Aš su kamera nusifilmavau, tai gavaus žiauriai. Tiesa Gal MP žaidi ? ant pc kodai yra free dalijami :D

Pas mane buvo gana sunku į Portlandą patekti, kadangi galimybė buvo vos 10 proc. tai nelabai norėjau net bandyti. :D už kokią poziciją tu žaidi? Aš nenaudojau face scan funkcijos, kameros aš neturiu. :D MP? My Player? Kol kas My Carrer tik. Apie kokius kodus kalbi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jau galima žaisti, siūstis ? :o . Jei jo tai tikrai reiks atsisiūst. kiek atgrainęs tą nba2k14:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Eina, tik daug užima ir ant 32 bittu neveikia xD. Užima ~40gb.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Laukiu netrumpai šito žaidimo, ir pagaliau sulaukiau. Dabar jau esu gavęs kontraktą visam likusiam sezonui su Dallas Mavericks.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na, aš tai nežinau , bet manęs tokie kaip NBA ir panašūs žaidimai susiję su krepšiniu netraukia, nežinau kaip jum :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na, aš tai nežinau , bet manęs tokie kaip NBA ir panašūs žaidimai susiję su krepšiniu netraukia, nežinau kaip jum :/

Pažaistum - patrauktų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu ka NBA2K15 galiu pasakyti žiauriai įdomus žaidimas , kurie nežaide patariu atsisiusti arba nusipirkti. Aš asmeniškai jį nusipirkau ir tikrai nesigailiu , kad išleidau pingius ant žaidimo. Grafikos yra nuostabios ant PS4 atrodo lyg tikras matchas vyksta :D 

 

Susikuriau MyPlayer , bandžiau su kamera pasidaryti savo veidą , bet kamera buvo biški sugedus todėl gavosi netiksliai viskas ir reikėjo kurtis savo žaidėja pagal duotus nurodymus. Komandos kurios buvo susidomėjusios manim tai Orlando "Magic" , Sacramento "Kings" ir Toronto "Raptors" kiek prisiminiau , taigi galiausiai aš tapau naujas Toronto "Raptors" įžaidėjas , sužaidęs pradžiai tokius 2-3 matchus susirinkau litus už tam tikrus dalykus , pirmą matchą pabaigiau su B+ ir pirma komandos pergale. Įspudžiu labai daug tikrai iš žaidimo , pradžioj nusprendžiau pasididint kamuolio valdyma , kad nebūtų iš manes atimtų kamuolių ar kitokių klaidų. Kolkas dar nesu pagrindiniame 5-tuke , bet manau neužilgo tikrai į jį pateksiu , o pasirinkau Toronto "Raptors" manau , kad yra Jonas Valanciunas , kadangi jis yra aukštas žaidėjas , jam duodi perdavimą jam galima sakyti belieka tik įdėti ir taip kolkas pagal mano planus viskas ir vyksta. Pirmas žaidimas ir turėjau 8 rez. perdavymus.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Buvau iškeistas į San Antonio „Spurs“ komandą. Buvusi komanda Philadelphia „76ers“ už mane gavo Boris Diaw.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Buvau iškeistas į San Antonio „Spurs“ komandą. Buvusi komanda Philadelphia „76ers“ už mane gavo Boris Diaw.

Yra ant pc? ar tik dar ant kitu procesoriu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Yra ant pc? ar tik dar ant kitu procesoriu?

Yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šiandien padariau savo pirmąjį Triple-Double su Minnesota ( iškeistas iš Dallas buvau ). 17 points ; 13 assists ; 10 rebounds ( ant galo paskutinį vis graibiau ). Play-offai už 17 matchų, kol kas vieta juose ant ribos - esam 7 vietoj.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Kurti naują...