Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Invision_White

NBA2k15

Rekomenduoti pranešimai

Žinau aš dabar žaidžiu nba2k14 , ir man jis kuo puikiausiai patinka ir žaidžiu , kada galėtum invisionai sumest partiją :D , jaučiu tu laimėtai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ahujenas žaidimas. Smagesnio nieko nėra už jį. Nu nebent FIFA. Laukiu jo, nors ir grafikos nelabai veš xd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kalbant apie Grafikas tai per PC / PS3 / XBOX 360 tokios nebus , bus žymiai prastesnes. Jeigu turit PS4 arba XBOX 1 grafikos bus puikios , o šeip tai nebus. O toliau labai patiko dėl My Player kaip gali įsidėti savo veidą su kamera , bei žaidėju pristatymas prieš žaidimą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pats žaidžiu nuo 2k6 ir matosi šio žaidimo kreivę kuri eina tik į gerą pusę :) LAUKIU

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai gal netyčia account'ą turi ir norėsi sužaist ? ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

o tas faces scanes bus ant pc rei bus tai užtek kameros ar kažkok kito reiks?

Man irgi įdomu būtų sužinoti, ar ant kompiuterio bus tas face scan'as?

Kalbant apie Grafikas tai per PC / PS3 / XBOX 360 tokios nebus , bus žymiai prastesnes. Jeigu turit PS4 arba XBOX 1 grafikos bus puikios , o šeip tai nebus. O toliau labai patiko dėl My Player kaip gali įsidėti savo veidą su kamera , bei žaidėju pristatymas prieš žaidimą.

Teigti, kad grafika bus žymiai prastesnė pagal mane yra kvaila. Aišku, grafika bus šiek tiek prastesnė, bet manau vis tiek gana patenkinama. :)

 

Tai gal netyčia account'ą turi ir norėsi sužaist ? ;)

Šiuo metu neturiu, bet ateityje planuoju išbandyti žaidimą ir online režime.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man irgi įdomu būtų sužinoti, ar ant kompiuterio bus tas face scan'as?

 

 

Kiek girdėjau nebus ant kompiuterių šio dalyko.

 

 

Meni , ant pc bus panašios grafikos kaip ir ant xbox one, nes yra ant pc bus next-gen grafika.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Facescan tik ant PS4. Naujokų biržos (draft) nebus, žaisit kaip undraftintas žmogus ir sezoną pradėsit ne nuo lapkričio, o nuo sausio. Gali būt, kad pastoviai pasirašinėt reikės trumpus kontraktus, pvz. 10d ir pan. Šiaip pliusas, kad jau po pirmo sezono didelė galimybė free agentu tapt, nes visą laiką (ir 2k14) reikėjo tris sezonus sužaist, kad baigtųsi 2+1 kontraktas. Kaip tu pats spėjai 2k14 7sez sužaist? :D Aš trečią įpusėjau dar tik, o gan aktyviai žaidžiu. :D O tie mentors, tai tipo po kiekvieno žaidimo komandos, kurioje žaidi, lyderis duos kažkokių patarimų ar pan., sakė kiekvieno žaidėjo balsus atskirai įrašinėjo ir t.t. PC grafikos bus lygios X1/PS4 ten kur viršuj rašė, kadangi abu bus next-gen. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš pamenu, kai žaisdavau NBA 2k13. Pirmosiose rungtynėse sulošiau B+ ir ėjau 3 šaukimu, į majamio heat. Aišku, žinojau kas manęs laukia suolas, tačiau netikėtai per pačias pradžios sezono rungtynes wadeas patyrė traumą 6 mėnėsiam, todėl gavau žaisti, tuomet lošiau daug, gavau daug asistų ir lošiau puikiai, tačiau vienose rungtynėse, mano žaidėjas gavo traumą, tačiau vistiek laimėjome NBA žiedus. Poto kažkaip 2 sezone pabodo savanaudiškumas, todėl išėjau iš klubo ir nusprendžiau susirasti kitą, tuomet ėjau į Oklohomą, dar buvo hardenas ten, buvo labai gerai žaisti, laimėjom vėl sezoną, ir buvau išrinktas geriausiu sezono žaidėju, pralenkiau jamesą ant kelių taškų :D Šiaip faina bus palošt, tačiau nemanau kad mano pc išvež, nes 2k14 taip lagino, kad neidavo lošt, todėl užnervavo ir ištryniau :D


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

3 saukimu i Heat :]]]]]] right. ir 2k14 lygiai tokie patys jei nemazesni reikalavimai kaip 2k13, tai kazka ryskiai spangsti tu cia...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Facescan tik ant PS4. Naujokų biržos (draft) nebus, žaisit kaip undraftintas žmogus ir sezoną pradėsit ne nuo lapkričio, o nuo sausio. Gali būt, kad pastoviai pasirašinėt reikės trumpus kontraktus, pvz. 10d ir pan. Šiaip pliusas, kad jau po pirmo sezono didelė galimybė free agentu tapt, nes visą laiką (ir 2k14) reikėjo tris sezonus sužaist, kad baigtųsi 2+1 kontraktas. Kaip tu pats spėjai 2k14 7sez sužaist? :D Aš trečią įpusėjau dar tik, o gan aktyviai žaidžiu. :D O tie mentors, tai tipo po kiekvieno žaidimo komandos, kurioje žaidi, lyderis duos kažkokių patarimų ar pan., sakė kiekvieno žaidėjo balsus atskirai įrašinėjo ir t.t. PC grafikos bus lygios X1/PS4 ten kur viršuj rašė, kadangi abu bus next-gen. ;)

Dėkui už informaciją dėl facescan. O dėl tokios žaidimo pradžios manau žaidimas bus dar įdomesnis. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Aš pamenu, kai žaisdavau NBA 2k13. Pirmosiose rungtynėse sulošiau B+ ir ėjau 3 šaukimu, į majamio heat. Aišku, žinojau kas manęs laukia suolas, tačiau netikėtai per pačias pradžios sezono rungtynes wadeas patyrė traumą 6 mėnėsiam, todėl gavau žaisti, tuomet lošiau daug, gavau daug asistų ir lošiau puikiai, tačiau vienose rungtynėse, mano žaidėjas gavo traumą, tačiau vistiek laimėjome NBA žiedus. Poto kažkaip 2 sezone pabodo savanaudiškumas, todėl išėjau iš klubo ir nusprendžiau susirasti kitą, tuomet ėjau į Oklohomą, dar buvo hardenas ten, buvo labai gerai žaisti, laimėjom vėl sezoną, ir buvau išrinktas geriausiu sezono žaidėju, pralenkiau jamesą ant kelių taškų :D Šiaip faina bus palošt, tačiau nemanau kad mano pc išvež, nes 2k14 taip lagino, kad neidavo lošt, todėl užnervavo ir ištryniau :D

 

Heat laimėjo čempionata todėl jų pickas paskutinis nebent išsimainė pickus o kad 3 tai tikrai ne :DDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

3 saukimu i Heat :]]]]]] right. ir 2k14 lygiai tokie patys jei nemazesni reikalavimai kaip 2k13, tai kazka ryskiai spangsti tu cia...

Reikalavimai tie patys? Ū mad bro. Mano pc - 2 ramai, ir nežinau kokia vaizdūškė, tai tu patikėk, 14 pradžios net nepaleisdavo, paleidžia ir minekraftą rodo, o 13 ant low grafikos išveždavo.

 

 

Heat laimėjo čempionata todėl jų pickas paskutinis nebent išsimainė pickus o kad 3 tai tikrai ne :DDDD

 

Niekaip negaliu įrodyt, bet ėjau 3 ar 4. Prisimenu, kad mes su draugu lošėm po 2 kėlinius ;d

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Reikalavimai tie patys? Ū mad bro. Mano pc - 2 ramai, ir nežinau kokia vaizdūškė, tai tu patikėk, 14 pradžios net nepaleisdavo, paleidžia ir minekraftą rodo, o 13 ant low grafikos išveždavo.

 

Niekaip negaliu įrodyt, bet ėjau 3 ar 4. Prisimenu, kad mes su draugu lošėm po 2 kėlinius ;d

 

Ka tu cia nusisneki, pats ant seno pc su 1.6ghz single-core celeron, 768 ram, gt210 ant low 30 fps, susimodines beveik visus cyberfaces, arenas, marskinelius i HD/NEXT-GEN. Vistiek svaigalas esi, neimanoma buvo Heat pakviestu 3 pick, neimanoma.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Facescan tik ant PS4. Naujokų biržos (draft) nebus, žaisit kaip undraftintas žmogus ir sezoną pradėsit ne nuo lapkričio, o nuo sausio. Gali būt, kad pastoviai pasirašinėt reikės trumpus kontraktus, pvz. 10d ir pan. Šiaip pliusas, kad jau po pirmo sezono didelė galimybė free agentu tapt, nes visą laiką (ir 2k14) reikėjo tris sezonus sužaist, kad baigtųsi 2+1 kontraktas. Kaip tu pats spėjai 2k14 7sez sužaist? :D Aš trečią įpusėjau dar tik, o gan aktyviai žaidžiu. :D O tie mentors, tai tipo po kiekvieno žaidimo komandos, kurioje žaidi, lyderis duos kažkokių patarimų ar pan., sakė kiekvieno žaidėjo balsus atskirai įrašinėjo ir t.t. PC grafikos bus lygios X1/PS4 ten kur viršuj rašė, kadangi abu bus next-gen. ;)

Aš irgi skaičiau, kad įrašinėjo žaidėjų balsus, bet įrašė tik 60 žaidėjų. DAr įdomus faktas, kad pilnai bus sutvarkytos jėgos. Daug kas žino ane, kad pasėdi minutę ir jau pilnas jėgų, tai dabar taip nebus, reikės sedėti ilgiau, ir lošdamas su pultu, tau jis drebės kai būsi pavargęs (širdies plakimas). Tikrai bus osum manau, kažin, nežinot ant XBOX One bus? Gal ir man užsisakyti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ka tu cia nusisneki, pats ant seno pc su 1.6ghz single-core celeron, 768 ram, gt210 ant low 30 fps, susimodines beveik visus cyberfaces, arenas, marskinelius i HD/NEXT-GEN. Vistiek svaigalas esi, neimanoma buvo Heat pakviestu 3 pick, neimanoma.

Sakau neįrodysiu niekaip, bet ėjau. 

P.S. Jūms būdavo bugas su galvomis? Nes kiek esu skaitęs įvairiuose forumuose, tipo daug kam būna, kad galvos būną juodos arba baltos. Man patiko, kai pirmas rungtynes lošiau (paprastas) su raptorsais, derozeno galva buvo balta :DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Reikės nusipirkti ant xbox manau pagrajinti, įdomiau atrodo nei 2k14, patiko įpač paskutinis video kur jie gali bendraut tiesiogiai, ir dėjimai sužavėjo ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jo smagus žaidimas, visada žaisdavau tik sezoną už visa komanda, lošiu jau nuo 2k11. Dabar sugalvojau žaisti karjierą ir iškilo keletas klausimų, kuom skiriasi play next game nuo play next key game? kam nesunku trumpai paaiškinkit ir dar ką reiškia tas SM chalange?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jo smagus žaidimas, visada žaisdavau tik sezoną už visa komanda, lošiu jau nuo 2k11. Dabar sugalvojau žaisti karjierą ir iškilo keletas klausimų, kuom skiriasi play next game nuo play next key game? kam nesunku trumpai paaiškinkit ir dar ką reiškia tas SM chalange?

Play next game - sužaisti artėjantį mačą, o play next key game tai kai pati sistema sužaidžia už tave kokius 5 mačus.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Play next game - sužaisti artėjantį mačą, o play next key game tai kai pati sistema sužaidžia už tave kokius 5 mačus.

 

 

Invi,paaiškinai viską gerai,tik padarei vieną Klaidą. Už tave Sistema sužaist gali nors ir 10 mačų,o kartai tik 2. Viskas priklauso nuo Klubo,dažniausiai jei spausti ''Play Next Key Game'' tu žaisi artimiausias Varžybas,kurias tavo Klubas galvos jog tavęs reikia,dažniausiai prieš Stiprias Komandas :);)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai va pastebėjau ir aš šitą tema, pats domiuosi labai krepšiniu ir laukiu spalio 7dienos, kada iseis pilnas game štai dar kūrėjai pasidalino viena įdomybe. 

 

Taip pat prie to pačio, gal kasnors žaidėt ant konsolių NBA live 14? Kaip geimas? Lygiuojasi bent biški y NBA 2k14?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Facescan tik ant PS4. Naujokų biržos (draft) nebus, žaisit kaip undraftintas žmogus ir sezoną pradėsit ne nuo lapkričio, o nuo sausio. Gali būt, kad pastoviai pasirašinėt reikės trumpus kontraktus, pvz. 10d ir pan. Šiaip pliusas, kad jau po pirmo sezono didelė galimybė free agentu tapt, nes visą laiką (ir 2k14) reikėjo tris sezonus sužaist, kad baigtųsi 2+1 kontraktas. Kaip tu pats spėjai 2k14 7sez sužaist? :D Aš trečią įpusėjau dar tik, o gan aktyviai žaidžiu. :D O tie mentors, tai tipo po kiekvieno žaidimo komandos, kurioje žaidi, lyderis duos kažkokių patarimų ar pan., sakė kiekvieno žaidėjo balsus atskirai įrašinėjo ir t.t. PC grafikos bus lygios X1/PS4 ten kur viršuj rašė, kadangi abu bus next-gen. ;)

XBOX ONE irgi turės funkciją nuskenuot veidą. Aišku tam būtinai reikės kinect'o. PC variantui manau šis gėris bus prieinamas, bet teks paaukoti kelis dolcus ir turėti kokybišką veido foto iš visų pusių.

 

 

Play next game - sužaisti artėjantį mačą, o play next key game tai kai pati sistema sužaidžia už tave kokius 5 mačus.

"Play next key game" praleidžia nesvarbias rungtynes ir duoda žaisti svarbesnes, o kitas tiesiog kompas simuliuoja už tave patį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

2k15 grafika tai ledinė  :wub:  kas netingit parašykit 2k15 reikalavimus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Kurti naują...