Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Ivanas_Žigulys

Verta pažiūrėti...

Rekomenduoti pranešimai

Taigi kaip pastebėjote nebesu aktyvus,žaidme rodausi kartas iš karto,bbž dėl ko,gal pagrindinės priežastys būtų užpiso SA-MP,išsilakstė legendiniai -Svolačiai-,radau kitą proektą kuriam dar tik pradedu kurtis(Kam reikia tai ten mano nikas Dzon_Flip).Gavom kaimeliose reconus, atėjome čia įkalbinus Paškai,mana tai tikrai pasijautė,žmonių kiekis padidėjo iki 120 žmonių,suaktyvėjo servas,tačiau kaip minėjau visi išsilakstė.Nu krč sekmės visiems.Malonu buvo su senbūviais -Svolačiais- ir su naujais beidais tokiais kaip Dark_Shade zajabys bahuras,Invision pirmą kartą matau jog savininkas taip stengiasi dėl serverio,mldc taip ir toliau,Rudis_Zulikas,Danukas_Zulikas mldc čiuvai,Ernis_Cafe ir vienas iš naujų gerų pažystamų aišku dahuja jų yra bet dabar prisiiniau kiek jų tai dingo noras juos visus vardinti.Nežinau dėl ko bet labai įsiminė Jauodasis_Varnas zdarovąąąąąąą :D.

 

 

Taigi kaip žinote turiu verslą,todėl nusprndžiau padaryti taip,kiekvieną penktadienį 20;00h bus dalinami visi pinigai.

 

 

 

Nesakau tikrai jog nebesirodysiu nekada,atleksiu pažiūrėt kaip sekasi serveriui,Kingui,Airošiui nu krč saviems.

 

Zdarovąąąąąąąą

 

 

 

Jai kam iš man gerai pažystamų reiks pinigų rasšykit i PM duosiu kiek turėsiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įdomiai koks ten serveris kad visi nuėjo žaisti, maniau Las-Venturas geresnis..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sėkmės, aš irgi kaimeliuose žaidžiau, Drift_Pro nickas buvo, tave atsimenu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Kestis_Soorak

Įdomiai koks ten serveris kad visi nuėjo žaisti, maniau Las-Venturas geresnis..

 

Neblogas kiek mačiau :D

 

Sekmės tau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įdomiai koks ten serveris kad visi nuėjo žaisti, maniau Las-Venturas geresnis..

Mes visi išsikirstėme ir dabar vieni lineage kiti dar kokį šūda žaidžia,dar kiti kitam SA-MP serve,nu o aš likau vienas iš paskutinių Las-Venturas,nieko nesakau gal ir geresnis,bet jokio prikolo man dabar čia žaisti kai nei savo chebros nėra daug likę nei ką.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sėkmės, aš irgi kaimeliuose žaidžiau, Drift_Pro nickas buvo, tave atsimenu :)

KEIKSMAŽODIS gaila nelabai pažystami buvom :/,ahujienai laiką būtume praleide :D

Redaguota nario James_Cortez
Nevartok necenzūrinių žodžių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Las-Venturas.LT the best

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Las-Venturas geriausias už betkokį serverį..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Las-Venturas geriausias už betkokį serverį..

Gal ir tiesą sakai,bet manęs tavo nuomonė nedomina,tad valink *Myliu Las-Venturas.lt* freeposteri

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Las-Venturas geriausias už betkokį serverį..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įdomiai koks ten serveris kad visi nuėjo žaisti, maniau Las-Venturas geresnis..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įdomiai koks ten serveris kad visi nuėjo žaisti, maniau Las-Venturas geresnis..

Ne visi o tik aš,kiti -Svolačiai- galutinai iširo ir vieni žaidžia išvios kitą žaidimą kiti kituose servuose.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taigi kaip pastebėjote nebesu aktyvus,žaidme rodausi kartas iš karto,bbž dėl ko,gal pagrindinės priežastys būtų užpiso SA-MP,išsilakstė legendiniai -Svolačiai-,radau kitą proektą kuriam dar tik pradedu kurtis(Kam reikia tai ten mano nikas Dzon_Flip).Gavom kaimeliose reconus, atėjome čia įkalbinus Paškai,mana tai tikrai pasijautė,žmonių kiekis padidėjo iki 120 žmonių,suaktyvėjo servas,tačiau kaip minėjau visi išsilakstė.Nu krč sekmės visiems.Malonu buvo su senbūviais -Svolačiais- ir su naujais beidais tokiais kaip Dark_Shade zajabys bahuras,Invision pirmą kartą matau jog savininkas taip stengiasi dėl serverio,mldc taip ir toliau,Rudis_Zulikas,Danukas_Zulikas mldc čiuvai,Ernis_Cafe ir vienas iš naujų gerų pažystamų aišku dahuja jų yra bet dabar prisiiniau kiek jų tai dingo noras juos visus vardinti.Nežinau dėl ko bet labai įsiminė Jauodasis_Varnas zdarovąąąąąąą :D.

 

 

Taigi kaip žinote turiu verslą,todėl nusprndžiau padaryti taip,kiekvieną penktadienį 20;00h bus dalinami visi pinigai.

 

 

 

Nesakau tikrai jog nebesirodysiu nekada,atleksiu pažiūrėt kaip sekasi serveriui,Kingui,Airošiui nu krč saviems.

 

Zdarovąąąąąąąą

 

 

 

Jai kam iš man gerai pažystamų reiks pinigų rasšykit i PM duosiu kiek turėsiu :)

Šudina edita koki žaidžiate, nes dabar vaikų ripintų projektu kaip prišikta:DDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Davai seniuk, vistiek gryši čia.

:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Davai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Davai seniuk, vistiek gryši čia.

:D

Bus matyt bro

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mačiau Ivanai kokiame projekte žaidi :P Pats žadėjau ten eiti. Bet kai prisistatymose rašiau "Sveikas, malonu " Ir tu man į A.Ž parašei nefreepostink :DD Blemba juokingas esi. Tai nekažkaip pasirode. Tad ir likau čia. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Las-Venturas geriausias už betkokį serverį..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įdomiai

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...