Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Carl_Kleiner

Kelionė atgal... C`Kleiner.

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki žaidėjai,

 

kaip ir daugelis sakėte - ilgai leavinęs nebūsiu. Taip, taip, kaip ir supratote - grįžtu į serverį. Kas mane pastovėjo link to? Serverio sąvininko išreikšta kalba forume.. Jog jis ir vėl suims viską į rankas. Galbūt korupcija dings? Žodžiu, daugelis mane matėte serveryje keletą kartų, bet kaip ir sakiau, vis užsukdavau pažiūrėti kuom kvepuojat!

:) Jokių pareigų apart direktoriaus arba pavaduotojo užimti nežadu. : ) ir aktyvumo prižadėti negaliu taip pat. Na, sveiki dar kartą.

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gera pradzia serveriui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas sugrįžęs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu zdaruowa :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pagaliau pradeda grįžti žaidėjai. :) Tikiuosi tokių bus ir daugiau!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sugrizta Carl :o Cia Gerai :)

 

Tai nieko nereiškia, nes aš nežadu užimti jokių svarbių pareigų, vien dėl jūsų buvusio nepasitenkinimo. Tai mane nuvylė ir supratau, kad kiek besistengtum, niekad niekam neįtiksi.:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puiku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labuks.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Malonu :) P.S. Patys matem kai atsisveikindamas padekojai senam "dusmanui" Travoltai, nors jis teturejo 300xp kai paskyrei ji direktorium, buvai aiskiai prisigaves, bet manau daug kas taip daro ir db is DPi :) Galetu Invis ar Volkas rinkt direktorius, taada bent zinotum kad jisnto tikrai vertas:) Neturiu pries tave nieko blogo, tik manau pats supranti kad kai buvai DPi padarei klaida priimdamas drauga i direktorius:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Malonu :) P.S. Patys matem kai atsisveikindamas padekojai senam "dusmanui" Travoltai, nors jis teturejo 300xp kai paskyrei ji direktorium, buvai aiskiai prisigaves, bet manau daug kas taip daro ir db is DPi :) Galetu Invis ar Volkas rinkt direktorius, taada bent zinotum kad jisnto tikrai vertas:) Neturiu pries tave nieko blogo, tik manau pats supranti kad kai buvai DPi padarei klaida priimdamas drauga i direktorius:)

Viskas buvo taip: seni dušmanai.. daugelis žaidėjų net nebuvo dirbę taxi, bet jie tiesiog man buvo "artimi" draugai serveryje, visuomet bendradavau. Kaip visiems žinomas Eddie. Su John_Travolta jam patekuss į direktorius susibendravom labai gerai, daviau jam daug įdėjų, padėjau sutvarkyti forumą. Susibendravom, pradėjom kalbėtis TS'e. Ir priskyriau jį į tų "artimų" draugų ratą. Nerinkau draugo ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Viskas buvo taip: seni dušmanai.. daugelis žaidėjų net nebuvo dirbę taxi, bet jie tiesiog man buvo "artimi" draugai serveryje, visuomet bendradavau. Kaip visiems žinomas Eddie. Su John_Travolta jam patekuss į direktorius susibendravom labai gerai, daviau jam daug įdėjų, padėjau sutvarkyti forumą. Susibendravom, pradėjom kalbėtis TS'e. Ir priskyriau jį į tų "artimų" draugų ratą. Nerinkau draugo ;)/>

. Atleisk, bet tai nelabai itikinama, perdaug sutapimu, beto kai jis tapo direktorium tu kita diena leavinai, taip kad.. Geriau net nesimazink nes vstk ner skirtumo, kas buvo tas, tuo labiau jog as net nebezaidziu:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aii jooo sakei grysi kai Invis prades mastyt, o jis pasizadejo ir gryzo Carlas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

sveikas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...