Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Edvis_Thurt

Peikiu James_Panzer

Rekomenduoti pranešimai

PEIKIMO ŠABLONAS :

 

• Jūsų Vardas_Pavardė : Edvis_Thurt

• Kurio darbo vadovą peikiate ( firma/ Vardas_Pavardė ) ? : PD / James_Panzer

• Už ką jį peikiate ( išsamiai ) ? : Free išmetimas iš darbo , nors nesu ožys kaip sakoma bet surizikuosiu. Jisai per /r raidę paraše kad jam reikia kad kasnors atlektu pas jį su mašiną , nežinau ar atvaževo ar ne. Tuomet aš nuvariau prie tplv ir ten stovejo žmogus surakintas Aurimas, Ir aš pasiuliau baudą, o tuomet tas pradėju putotis sakiau neduodi baudos ir t.t ir šove 2 ispėjimus tp direktoriaus neklausymas , o man tegul ss numeta kur raše kad neduoti baudos Aurimui.

Poto dar dėjo ispėjimą už Šaudyma į Kolegas, nors narkuose atejo naglis ir aš ji šaudžiau o Nick_Bosh buvo esc trumpam ir kaip jis atejo raše kad aš ji nušoviau nors mielos klausiau mielą pati sake atsiprašyk ir viskas , atsiprašiau ir parašiau akd netyčia nušoviau ir t.t , tai tas sako " Man P*" Ir bumt dar vienas isp . Free išmetimas ir gg. tai man ft pateik visas Ačiū.

• Įrodymai ( foto/video ) : KITOS FOTKES NEPASIDARE KAŽKDOĖL BET MATOSI KAD PASKUTINIS ISP BUVO ŠAUDYMAS O TEGUL NUMETA IRODYMUS UŽ KĄ MANE IŠMETE LAUKIU.ece4939f8bd42507f0821598b99efcb2345.png

 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas,tai kaip ir sakiai parašysi man papeikimą ir nuversi mane ir aš jau "Nebe direktorius" gg wp.

 

Prašau foto,kaip "Aurimas_Ehmmett" šaudo į žaidėjus ir taip buvo nepirmas kartas (Buvau davęs baudą).

 

Foto (Kaip Aurimas šaudo į žaidėjus) - http://imgur.com/a/EOtrf

 

Dėl baudos nedavimo,kadangi žaidėjas nepirma kartą padarė ši pažeidimą neprivalau duoti baudos ir ryškių foto neturiu,kad jam neduodi baudos (Manau kiekvieno žingsnio nesifotografuosime),bet manau užteks to,kad vienoje nuotraukoje matome,kad parašiau "Vežk ji į jail",nes buvau nušautas mano manymu jo draugų.

 

Foto (kaip buvote perspėji,kad vežti į jail) - http://i.imgur.com/jJItpJC.png

 

Foto (Nušautas kolega) Nick_Bosh nuotrauka  - http://www.part.lt/img/77391f263447ccd7cc4ad77483cbce6717.png

 

 

Dėl to,kad davei jam bauda pats prisipažinai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taip daviau jam baudą tas yra tiesa bet tu nenumetei fotkes kad rašytum per /r KAD aurima vešti i jaila sakiai vešk i jailą o ką vešti i jaila tai visus pagal tave ? Atsigauk , Beja jeigu norečiau nuversti tave nuo drk posto tai ne taip versčiau tiesiog jeigu iš aišketu paskui man rcon pareitu nuo invio nes tai ne pirmas kartas. O dėl nick_bosh pati deimante_miela jaučiu mate kad naglis buvo atejas ir i jį šaudžiau o aš atsiprašiau nick_bosh o jis man pasake " Man P* " tai gg tokiam darbe dirbti. Sėkmės metant fotkes kaip rašiai kad /r veškit aurima i jail ar neduokit jam baudos . Tuo nebuvo tai gali pakrapštyti sau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na kadangi aš tas Aurimas tai manau galiu komentuoti. Siuo atvėju panzeri tu man sumetei free stars. Nes saudziau į lsv o tu uždėjai del civilio šaudymo. Nu neesmė. Bet ponas Panzeri jei nežinojai,baudos gali neduoti tik jei uzdejai įtarimą už trugdymą teis. Darbui. O čia to nebuvo,tad bauda buvo privaloma duoti + buvau ne su gaujos ar mafijos skinu.

Redaguota nario Deimante_Miela
Beprasmiai pranešimai, įspėtas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na kadangi aš tas Aurimas tai manau galiu komentuoti. Siuo atvėju panzeri tu man sumetei free stars. Nes saudziau į lsv o tu uždėjai del civilio šaudymo. Nu neesmė. Bet ponas Panzeri jei nežinojai,baudos gali neduoti tik jei uzdejai įtarimą už trugdymą teis. Darbui. O čia to nebuvo,tad bauda buvo privaloma duoti + buvau ne su gaujos ar mafijos skinu.

Vo šitas dar teisijingau baudos negali duoti jeigu deda star už trugdymas teisesaugoi o pamiršau šitą. Tai tuo labiau galėjau baudą duoti gg.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kiek matau ponas Aurimai,žaidėjas nebuvo su "lsv" skinu į kurį tu šaudei,nes jai labiau įsigilintum į nuotrauką pamatytum,kad ten ne tas skin :|.

Baudos neprivalau duoti,nes viena kartą tau buvo pasiūlyta bauda už (Šaudymas į civilius),bet vos po kelių sekundžių tu vėl darai ta patį pažeidimą.Tai pagal jūsų intelektą aš jums visada duoti baudą ? Nušauni žaidėja (bauda), po kelių akimirkų vėl nušauni žaidėja (vėl bauda ???) ir t.t...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Papeikimas atmestas.

Direktorius pateikė įrodymus.


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...