Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Lucky_Luciano

Visa mano žaidimo istorija - ir žlugimas...

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, ištikrūjų šį serverį jau seniai palikau, bet negaliu jo palikti tokioje situacijoje kaip dabar, tiesiog graudu žiūrėti į viska...

Pirma net nežinojau apie šį projektą, žaidžiau visai kitame serveryje ir ten buvau gerai įsitaises, bet kalbėdamas su draugais per ''skype'' išgirdau apie šį projektą ir mane tai išties sudomino nes žinojau, kad viska galiu pradėti iš naujo ir kažka šiame serveryje pasiekti, atėjas čia iškart radau begale gerų žmonių su kuriais gerai susibendravau ir gerų administratorių kurie visalaik padėdavo forume, forumas buvo tikrai prižiūrimas viskas švaru, laikui bėgant atsidarė serveris buvo išties įdomu, kaip nekeista, bet vos po starto užsisakiau VIP'a nors šiaip pinigų nemėtydavau ant žaidimų... šis serveris buvo kažkuom įpatingas, gera administacija kuri visalaika padėdavo, invis visalaika bendraudavo, DPi buvo išties šaunūs, viskas tiesiog buvo ''Okey'', bet į serverį priėjo labai daug niūrkalių kurie beveik viska gaudavo... serveris ėmė kristi, pirma aš to nepastebėjau, bet kaip pradėjo mažėti žaidėjų tada man viskas pradėjo aiškėti... bet pasitikėjau serveriu ir žaidžiau toliau, tada mes siekėme rekordo per kurį serverį pradėdavo kiekviena diena žaisti po 100 žaidėjų tad maniau serverio situacija pagerės.... tai padariau didele klaida, kad pasitikėjau šiuom serveriu, vis tie patys niūrkaliai gaudavo ką nori, parašai /adminams Reikia pagalbos [Priežastis] bet niekda nesulaukdavau pagalbos, serverį ėmė didėti bugų, niūrkalių, čyterių ir aš tiesiog jau nebegalėjau ir leav'inau, o poto sedėdavau forume ir žiūrėdavau kaip greitai didėja lyvinimo anketos, bet svarbiausia mažėjo tik senbuvių kurie buvo MLDC.... Dabar galvojau išrinks invis gerus moderatorius tai vėl klydau jis išrinko tuos pačius kurie jau viska atrodo turi ir buvo arba leav'ine arba panaudoje čytus... tiesiog graudu. mačiau išties gerų anketų kurios buvo kažko vertos... tad sėkmės jums dar karta, bet nemanau, kad jūs čia kažka gero pamatysite...

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Narų pilną ant kiekvieno kampo , tik reikia mokėti jiems atsispirti . - M.Jeferson

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai aišku reikia mokėti, bet kai kurie nemoka... vienas iš jų invis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikra tiesa...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įdomi istorija.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu ,kad tu toks atvyras:) tikrai sujaudinai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu ,kad tu toks atvyras:) tikrai sujaudinai

Čia kūria prasme " sujaudino " tave ? O.o"

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu aš pritariu, kad kuo toliau, tuo labiau serveris smunka žemyn, o ne aukštyn. :/ Dabar man labiausiai susivėle Invision'o pažadas... Juk jis pažadėjo, o padarė visiškai atvirksčiai :/ Nežinau ar dar galima pasitikėti serveriu, bet aš dar bandau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Reiktu rimtai adminstracijai susimti, sutvarkyti bugus ir pradeti stipriai reklamuoti serveri, ir parodyti kad jis yra kazko vertas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jeigu jum čia nepatinka tai leavinkit ? Kam čia nafik reikia kurti temas ? Jūs čia norit , kad mes sakytumėme , ''oi vargšiukai'' db ir man leavint reikia ? Niekas jūsų pririštų nelaiko , galit išeit ir viskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu ,kad tu toks atvyras:) tikrai sujaudinai

 

išbėgo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tiesa sako:) sekmes:), manau atrasi savo, ko ieskai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nebliaukit , viskas susitvarkys

Savaime tikrai niekas nesusitvarkys, o jei nori, kad susitvarkytų tai reikia administratorius atvesti į protą...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Lucky visa tiesa yra ta kad invis yra susisnekamas ir gauna admina vaikai, bet kai gauna ta admina jie tiesiog savo malonumui žaidžia. Buvau geras administratorius kol pats neapsikroviau begales darbu. 1 Karjeros planavimas 2. Papildomi darbai litu uzsidirbimui ir t.t.. Man nebeliko laiko žaisti sa-mp, tai dabar kaškokia katastrofa. Invis kam tu dalini vaikams admina tegul jie perka gauna priziuretojus ir naudojas komandom. Free adminus niekas nedalina, aš pats sunkiai gavau ta admin o tu pajemi pist ir dodi. Lucky tu viska teisybe išsakei. Dabar atsirado man laiko ir nesu administratorius. Nėra tvarkos vapše... Manau reikia vapše viska keisti. Jūs negalvokite kad aš leavines serva esu- NE NE NE tikrai neleavinau tiesiog LAIKO NEBĖRA.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

True.

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...