Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Dzey_Rolex

Dzey_Rolex Dingo???

Rekomenduoti pranešimai

https://www.youtube.com/watch?v=ClpYN-cmxM0

 

Paklausom šita daina.

 

 

Gerb., Las-Venturas.lt Žaidėjai.

Aš esu Dzey_Rolex kitaip Renaldas :).

 

Sveiki mielieji kaip ir temoje matote, aš nesu dinges ir t.t. Kas mane pažysta tas gerai mane prisimeni kaip Administratoriu- Griežta , bet teisinga :P. Kodėl aš nebžaidžiu serveryje ? Todėl kad man nebėra laiko kada žaisti, man prasideda egzaminai - mokintis, mokintis ir mokintis... Kada gryšiu? Gryšiu kai visos kančios baigsis. Negalvokite kad leavinu ši projekta - nieko panašaus. Tiesiog darau ilga pertrauka. Manau kad neužsidarys šis projektas. Dabar apie serveri pakalbėsiu. Serveris visiška katostrofa - INVI *Myliu Las-Venturas.lt**et ką tu padarei ?? Dalini vaikams adminus už nieka, nieko nenusipelne. Aš pats kol tapau adminu praėjo labai daug laiko. Taigi Invi keisk ką nors nes tikrai žmones už tokius šudus leavins. Invi kai tu nebūdavai ON visi adminai nepadėdavo ignorino žaidėjus visiems px būdavo. Pagyrimus renkasi taip - Viena pagalba ir adminai prašo žaidėju pagyrima parašyk. Pagyrimus rašoma neprašydami. Jūs adminai žlugdot serverį, darot netvarka vapše serve. Kiek prisimenu žaidėjus tai yra DOMAS_RELASHIO, Matthew_Jefferson, Menian_Fierro ir Evaldas_Black su tais buvo linksma :)))). Daryk išvada invi pagalvok kiek leavino geru žaidėju o tau px :(. Nežinau ką jūs manot man giliai px. Heiteriai geriau nerašykit nesamoniu nes vapše 11 metų vaikai renkasi kad tik admin gaut :/. VAIKAI nenardykit čia bereikalingu postu rašome savo nuomone o ne supistas nesamones kaip pritariu ir t.t.

 

Sėkmės Las-Venturas.lt Žaidėjau, Gryšiu su viltimi prisikelti į naują žaidimą :))).

 

LAIKYKIS LAS-VENTURAS, O TU INVI DARYK IŠVADAS.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikėkimės, kad administratoriai susiims ir viską gerai apgalvos.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manau prisikels dar serveris.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Serveriui viskas gerai, tik užeian laikas, kai nebūna tų žaidėjų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manau prisikels dar serveris.

 

Aš taip pat tikiu, kad viskas susitvarkys, bet reikia, kad administratoriai susiimtų, nes jei mes nieko nekomentuosime, o tik leavinsime niekas šio dalyko ir nesutvarkys...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...