Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Baryga_Dzionis

Nebebus taip kaip buvo!

Rekomenduoti pranešimai

senieji laikai, buvo tikrai šaunu ! Paskutiniame video ta dieną kai vyko rekordas tik užsiregistravau, ir per ta rekordą visi gavom 3600 kreditų :DD buvo tiesiog tobula diena 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

  • Visus renginius organizuoja ir organizavo Karolis.
  • Už visų transportų pardavimą ir pnš. aš asmeniškai esu prieš, todėl tai pardavinėja Karolis.

 

 

Visiems nebūsi geras, ačiū už nuomone.

 

 

Bent kažkam būk geras.

 

Padėk, labiau aš tave gerbiu kaip asmenybė nei Karolį. Nes jis labai jau pasikeitė, su tavim randi bendrą kalbą, bent pasikalbi. O Karolis tiesiog, neturi laiko Nors turėtu būti atvirkščiai.

 

KRČ skype :D

 

Aišku nebus taip kaip buvo, bet buvo smagu kaip buvau nemokamas admin, pirmas video visur matau save :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

pamirškit *Myliu Las-Venturas.lt* apie tai, taspats kas realybėj g eriau buvo eh tie laikai kai visi sededavom kieme po 24/7 ir nezyzat kad pasikeite laikai? o pr laido sedit ir zyzat kad kazkoks virtualus gyvenimas keiciasi? get a life

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Oo seni laikai, rekordukas dar tik pnš apie 300 ėjo, o dabar jau .. virš 600 :oo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

NU TAI KAS, VISTIEK PRIE VOLKA BUDAVA GERIAU

 

avėpiza tas britas yra , dėl jo ir dahuja žaidėjų išėjo , virtualios erdvės karalius nors realybėj stpdv už dū ha stovi.

 

sakau ką galvoju p x banas

 

Volkas mokėjo pritraukt žaidėjus paprastais skriptais, be jokių pokerių, kauliukų, teleportų. Rodė rūpestį, rengė rekordo siekimus ir dalino retas mašinas.. To iš Brito pusės galima sakyti nepastebima, dingo visi siekimai, retos mašinos, nes dabar jas galima nusipirkti už tikrus pinigus. Las-Venturas.lt RIP.

ir visi kiti. 

 

ČIA AUKSO ŽODŽIAI.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šitam "Samp'ui" tiek pat metų kiek man.. :) So, tikrai jau atsibodęs žaidimas. :) Užlekiu karts nuo karto, pafilmuot, nes mokausi montavimo, arba šiaip su chebra pasisveikint. :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Galiu pasakyt anksciau tikrai buvo idomiau,visi draugiski tik ateidavo naujokas i serveri aprodydavo kasnors viska,man padejo as kitiems padejau fainei buvo :) O dabar kas???? vaziuoju pagrindine gatve b.l kaip free romme saudo 2 kartus sultana susprogdina viena kart is ju teisesauga bbz delko ,administratoriu paklausus konors niekas nieko neatsako zodziu.. anksciau geriau buvo. (cia uzsiregines nuo 2013 01)

 

 

P.s SUTVARKYKIT POKERI!

tie kas verkia ,kad pokeris viska sup**o ,tai galiu pasakyt zaist ismokit ir neverksit :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nebeidomu žaisti bent jau man nes,serveris tapo free roomu,visi laksto su milijonais ir su infernusais. O seniau 10k budavo baisus pinigas. Važiuojant pagrindine miesto gatve butinai busi apšaudytas,nes teisesaugai tiesiog yra nusišikt ant tokiu dalyku,o jei ir pagaus tai p x,susimokes bauda ir vsio,kas tiems tie pora simtu bauda? Centai jiems. Geriausi laikai buvo 2012,kai dar buvo mašinų bugas :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...