Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Drugz_Tronaz

Bendžis auto cbugas :DDD

Rekomenduoti pranešimai

1. Kaltinamajo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė): Benjamin_Orbit
2. Kuom jį kaltinate?: Auto cbugas
3. Vaizdinė medžiaga (Vaizdo įrašaiNuotraukos):

 

manau apie ts nusimanai tosha,su kuriuo nicku būni prisijungęs būna pajuodavęs tekstas.

Tuoj ištrins video tai greičiau patikrinkit :D

Desktope matosi Faster CBUG

 

 

edit : padariau ss kad jis jeigu ištrins video būtų vistiek

 

bee77a8f6a904887777c4cc3206d254915.PNG

Redaguota nario Drugz_Tronaz
  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD parodyk, kur aš jį įsijungęs, tuoj numesiu video, kaip jį įsijungt.


VIDEO :



Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD parodyk, kur aš jį įsijungęs, tuoj numesiu video, kaip jį įsijungt.

 

nereikia tavo video,matosi kad yra gg tau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

MATOSI VIRŠUJE VIDEO ĄOK.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

MATOSI VIRŠUJE VIDEO ĄOK.

 

Nereikia gi,taigi invis sakė turėjimas lygus naudojimui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Su tokiais papeikimais, man gėda darot... 

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Su tokiais papeikimais, man gėda darot... 

Pričiom čia tu ?:DDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tas FasterCbug Las-Venture neveikia nemanau, kad čia kažkas blogo. Tik tas no reload.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tas FasterCbug Las-Venture neveikia nemanau, kad čia kažkas blogo. Tik tas no reload.

Jis tai pat nekažką veikia, galiu padaryt video. Čia tiesiog kūlkos neina, ta prasme, turi 800 kulkų, išauni 100 kartų, tu turi 800 kulkų. Bet kai per LV šauni į žmogų šitą įsijungęs, nenuema žalos, ir rašo jog tu naudoji ginklų / kulkų čytą. Kaip šrate būna.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tas FasterCbug Las-Venture neveikia nemanau, kad čia kažkas blogo. Tik tas no reload.

Nu kad ir neveikia vistiek jis jį turi,turėjimas lygus naudojimui,niekas išskyrus jį tiksliai nežino ar jis veikia,nes nežino iš kur siuntėsi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:D Vakar Justea_Sony sėdėjo be kanalų modo, dabar jau su modu video matyt xDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

vaikas kai balso =DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD parodyk, kur aš jį įsijungęs, tuoj numesiu video, kaip jį įsijungt.

 

 

VIDEO :

 

 

 

kad ir neisijunges tu turi ta suda. yra 2 galimybes kaip naudoti ji. kaip tu sakiai apie 800kulku ir kad nereiketu space spaudinet. cia faster. su juo lengviau cbugint. nemazink,gi prisigavai pats. kita kart pamastyk pries keldamasis ant desktopo. BOOOM. o dar gireisi kad be magiju zaidi :D :D :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kad ir neisijunges tu turi ta suda. yra 2 galimybes kaip naudoti ji. kaip tu sakiai apie 800kulku ir kad nereiketu space spaudinet. cia faster. su juo lengviau cbugint. nemazink,gi prisigavai pats. kita kart pamastyk pries keldamasis ant desktopo. BOOOM. o dar gireisi kad be magiju zaidi :D :D :D

Magijų ? Sakau, jog AAD naudoju jį ir tai retkarčiais. Gerai, viskas, man tu neįdomus. Nubaus tai nubaus, bet aš jo nenaudoju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žaidėjo nebausiu, nes pasikeisti nickus ir pnš gali daug kas. O kad jis yra ant dekstop nk neįrodo.  

 

O štai čia aimas, su kuriuo žaidžiu:  http://www.part.lt/img/56952745c98ceff7b6decfea6bfdd71b586.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Magijų ? Sakau, jog AAD naudoju jį ir tai retkarčiais. Gerai, viskas, man tu neįdomus. Nubaus tai nubaus, bet aš jo nenaudoju.

 

 

Nenubaus čia nieko ko tu čia verkšleni dabar? 

 

Jei nenaudoja tai nenaudoja kokias čia isterijas keliat? tema užrakinkit ir ramūnas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žaidėjo nebausiu, nes pasikeisti nickus ir pnš gali daug kas. O kad jis yra ant dekstop nk neįrodo.  

 

O štai čia aimas, su kuriuo žaidžiu:  http://www.part.lt/img/56952745c98ceff7b6decfea6bfdd71b586.png

Ne tau baust,o toshai . 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ne tau baust,o toshai . 

 

Čyterių duomenų bazėje ir skunduose įkeltus asmenis gali nubausti kiekvienas serverio administratorius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O dievę.... Ka reiškia kai debilai rašo papeikimus... Kad tik nuverstų, Turėjimas prilyksta naudojimui? gal jis ne šiame sevreryje naudoje... Krč tu įrodyk kad jis buvo pajunges kai žaidė Las Venturę.. Krč net juokas ima :DDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

swx oll

 

981c07110c3e31a2c48437f4a677acbd891.png

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O dievę.... Ka reiškia kai debilai rašo papeikimus... Kad tik nuverstų, Turėjimas prilyksta naudojimui? gal jis ne šiame sevreryje naudoje... Krč tu įrodyk kad jis buvo pajunges kai žaidė Las Venturę.. Krč net juokas ima :DDD

turėjimas naudojimas taisono komentas,ne nuverst bet čytina ir viskas lol

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O kur irodymai kad jis ji naudoja? Jus pateikit vaizdo irasa, kur rodo kad jis naudoja, turet gali kekvienas, bet naudotis ir .tt ne kekvienas :))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

swx oll

 

981c07110c3e31a2c48437f4a677acbd891.png

 

Tu visiškai išėjas iš proto? kas man neleis turėti kompę čytų pff aš va pasijungiu s0b ir matau nickus iš toli ir man zjbs laukiu ban'o ok gal jis ne šitame serveryje jį naudoja? nejungia kai jungesi į LV.. Jūsų logikos.. P.S aš cleo turiu pamatytum kiek bet nieks neįrodė kad aš juos naudoju :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu visiškai išėjas iš proto? kas man neleis turėti kompę čytų pff aš va pasijungiu s0b ir matau nickus iš toli ir man zjbs laukiu ban'o ok gal jis ne šitame serveryje jį naudoja? nejungia kai jungesi į LV.. Jūsų logikos.. P.S aš cleo turiu pamatytum kiek bet nieks neįrodė kad aš juos naudoju :)

 

Neidomus tu mą. Karolio taisykle parodžiau tik. Neprakaituok.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Miela salink ta Orbita. ir blista :))))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...