Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Udesas_Coffenas

Peikiu mechanikų pavaduotoją | ROKUTĄ

Rekomenduoti pranešimai

PAPEIKIMO ŠABLONAS :

 

• Jūsų Vardas_Pavardė : Udesas_Coffenas

• Kurio darbo vadovą peikiate ( firma/ Vardas_Pavardė ) ? : Mechanikų, Rokutas_Thompson

• Už ką jį peikiate ( išsamiai ) ? : Kelionė, netinkama, netinkamas pavaduotojo elgesys, teamspeak problemos. Kolegos dar daugiau papasakotų

• Įrodymai ( foto/video ) :

 

Nuotrauka yra tik viena, kažkas patalpins čia ir VIDEO.

 

 

2826a004908b5dd27cd0c397a3851649877.png

 

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Leiskit paklaust, kaip man pravest treniruotę, kai vpš atėją kažkoki smurfai man aiškina ką daryt, o aš negaliu jų iškikinti iš kanalo. Kol neturiu privilegijų ts tol treniruotės nenusiseks, uždėjo pyst nusiėmė. Treniruotės vistiek kaip ir neužskaičiau. Supraskit, naujokas SA-MP'e esu, ir nebūtina gavus pirmas pareigas stūmt, verst ir kitaip trugdyt mano žaidimą. TBPS.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Leiskit paklaust, kaip man pravest treniruotę, kai vpš atėją kažkoki smurfai man aiškina ką daryt, o aš negaliu jų iškikinti iš kanalo. Kol neturiu privilegijų ts tol treniruotės nenusiseks, uždėjo pyst nusiėmė. Treniruotės vistiek kaip ir neužskaičiau. Supraskit, naujokas SA-MP'e esu, ir nebūtina gavus pirmas pareigas stūmt, verst ir kitaip trugdyt mano žaidimą. TBPS.

 

TBPS ? :DDD Nebjuokink Lietuvos, Nesvarbu, kad naujokas samp'e. Vistiek būdamas pavaduotuoju turi žinot ką daryti, ir suvokti ką darai dabar šiuo metu. Beto, tu bent turi žalią supratimą ką reiškia TBPS ? Darboholikę tu dvylikameti, dar jis protą triną, bendžis pas manę šašlykus valgo, paprašom kad jis pašnekėtu negali. Nu vsio jasna, dviveidi tu. Dar ką nors turi ? Įrodymus gal pateiksi ?

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pritariu Udes'ui. Ir pridėtu jeigu gauni pareigas turi jas mokėti t.y - Ankščiau žiūrėti iš šalies kaip tai atliekama, klausti patarimų, o ne iš kart viska pačiam savarnkiškai. Kam tapai pavaduotoju jeigu nesusitvarkai? ATSITADIDINK geranoriškas palinkėjimas.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Papeikimas atmestas

Tik gavo pavaduotoja ir jau prasideda vertimai, duokit jam apsiprasti, jei rašysit tokius beprasmius papeikimus įrašysiu į blistą.


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...