Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


Edga_InFiesta

Peikiu FTB pavaduotoją

Rekomenduoti pranešimai

• Jūsų Vardas_Pavardė : Edga_Infiesta


• Kurio darbo vadovą peikiate ( firma/ Vardas_Pavardė ) ? : Lukas_Malis


• Už ką jį peikiate ( išsamiai ) ? : Free rang dalinimas. Nesenai prijemės darbuotoją Mantvis_Daedo iškarto užkėlė Axujenas Agentas rangą (čia yra paskutinis rangas, be darbuotojų prižiurėtojaus ir t.t). Tai ko tada kitiems neuždėda rangų? Kas jis toks kad jam iškarto galutinis rangas? Visiems taisyklės vienodos, jog rangai per algas, treniruotės arba už puiku darbą, nebent pildai rangų pasikėlimo sistema.


Manau šis pavaduotojas nevertas šio posto. 


• Įrodymai ( foto/video ) :


 


http://www.part.lt/img/72bca372e53a6af212eed42864277bf699.png


http://www.part.lt/img/a3d51adc53cff05793eb44d6ee1c807b143.png


 


Va dar papildau:


http://www.part.lt/img/9d2742a19c3afe219d1898402abda584428.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, aš ji priemiau per mini atranka, o rangus galiu kelti pagal savo nuožiūra jeigu galvoji, kad aš juos parduodu ar kažkas pan tai tada pateik man įrodymus kaip parduodu ranga aš ar kažką panašaus. Ačiū. Ir sveikinu su blistu.

Mini atrankos ss neveltui pasidariau.

f0195aa3ebdd884522f9a42e3216693584.png

 

9f7a2b669e888671edcc5179c44dff39763.jpg

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, aš ji priemiau per mini atranka, o rangus galiu kelti pagal savo nuožiūra jeigu galvoji, kad aš juos parduodu ar kažkas pan tai tada pateik man įrodymus kaip parduodu ranga aš ar kažką panašaus. Ačiū. Ir sveikinu su blistu.

Mini atrankos ss neveltui pasidariau.

f0195aa3ebdd884522f9a42e3216693584.png

 

9f7a2b669e888671edcc5179c44dff39763.jpg

Wow. nuokados galima dėti free rangus? Žinai jei čia taip kiekvienas dėtu tai man atrodo nieks nepildytu jokių rango pasikelimo sistemų, nes būtu tokiu kur savo nuožiura pakelia ranga, nieks ir nesistengtu labai jau dirbti (Manai žinai dėl ko)... 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Wow. nuokados galima dėti free rangus? Žinai jei čia taip kiekvienas dėtu tai man atrodo nieks nepildytu jokių rango pasikelimo sistemų, nes būtu tokiu kur savo nuožiura pakelia ranga, nieks ir nesistengtu labai jau dirbti (Manai žinai dėl ko)... 

Gerai nereikia man tavo atmazu šitų žmogau sakytum aš visiems keliu jeigu tau vienam nepatinka dirbti tai eik į kita darbą, o ne per laida atmazus šaudyk. Daugiau klausimu nenoriu. Laukiam Mielos sprendimo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

[info=Iš tiesų aš negaliu nurodyti, kokių būdų direktoriai turi kelti rangus, jie sprendžia kaip.][/info]


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...