Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.6


Matt_Evans

Benjamin_Orbit.

Rekomenduoti pranešimai

• Jūsų Vardas_Pavardė :

Matt_Evans.

• Kurio darbo vadovą peikiate ( firma/ Vardas_Pavardė ) ? :

Mechanikų.

• Už ką jį peikiate ( išsamiai ) ? :

Taigi nušalino visai dėl neaiškios priežasties. Pagal jo istoriją, nušalino dėl - " Taigi, negražu stūmti už akių, negražu kalbėti apie mane blogus dalykus, negražu pataikauti mano priešams, negražu būti neaktyviam, negražu neprižiūrėti firmos. No panic. "

 

Bet galiu teigti tai, dėl ko jis mane nušalino, tai yra ne tiesa, kadangi. Apkaltino, kad mane esu neaktyvus, bet.. Vakar visą dieną pražaidžiau virš 300 minučių, padariau atranką tiek žaidime, tiek padariau analizę forume, tai reiškiasi dėl to esu neaktyvus? Deja, tikrai ne. Einant dėl prižiūrėjimo firmos. Tai viską atlieku ką galiu daryti proto rybose. Vakar darbuotojai buvo aktyvus, darbingi, vienam aktyviam darbuotojui pakėliau vienu rangu daugiau, nei turėjo. Bet kai Bendžis ateitų iš po neaktyvumo, galėtų atimti. Einat toliau, visiems įspėjimus uždėjau kas nepražaidė 70 minučių transporte ( dauguma buvo įspėti, gali darbuotojai paliudyti, arba pažiūrėti vakar dienos /palikedarba ) , bei ką sugebėjau padariau. Tai paaiškink, pašalinai turbūt mane dėl to, kad padarytum zapadlo kaip aš tau padariau taksistų laikais? Garbė žodis, kad mane pašalinai be priežasties, galiu teigti kad esi be galo dviveidis, ir neiškelk savęs aukščiau nei esi, būk savo vietoje. Rytoj papildysiu įrodymais daugiau, kaip visus įspėjau, o dabar tiesiog padarysiu minimalius įrodymus, kurie įrodo, kad prižiūrėjau firmą kol tavęs nebuvo, bei buvau aktyvus. Beto būčiau padaręs šiandien veiklos ant vakaro, bei rytoj ryte/dieną.

 

• Įrodymai ( foto/video ) :

 

Mano pražaistas laikas - 303 minutės ( buvo daugiau ) , nuotrauka iš Deimantės išrašų aktyvumo, vakar dienos aktyvumas -

http://www.part.lt/img/abe74636ae64a440a4ca86790a271a80606.png

Koks mano aktyvumas buvo kai paskirei tą dieną -

http://www.part.lt/img/132bff0baa7fa1d540ce859efdc03199329.png

 

Vakar užrakinta tema atrankos ( tu neužrakintum, nes neaktyvume esi ) , ir parašyta analizė -

 

http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/114002-%E2%80%9Emechaniks%E2%80%9C-atranka-%C4%AF-firm%C4%85-iki-20141010-2000/

http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/114054-%E2%80%9Emechaniks%E2%80%9C-atrankos-analiz%C4%97/

 

Sakai palikau darbuotojus nepriežiūrai? Deja, stebėdavau darbuotojus, ir vieną pagavau afk ne vietoje -

http://www.part.lt/img/6351d00eb8b57034da485295dfbae558844.png

 

Kaip visus darbuotojus įspėdavau, už nepražaistą laiką ( viskas albume , tą dieną prašei manęs juos įspėti, taip ir padariau ) -

http://imgur.com/6BlRvsA,SGCxS1A,o3sz3cO,S2Rg2ux,UOhvTv6

 

Manau gavęs įspėjimą suprastum savo klaidas, o kai negauni įspėjimų, savo klaidas kartoji.

 

 

Čia tavo tokie žinutės iš mūsų susirašinėjimo, kuriame buvo visas melas, o tai parodo kad esi dviveidis, vienu metu toks, kitu metu kitoks. -

 

[2014.10.09 21:37:18] - Bendžis -: tu ir aš.
[2014.10.09 21:37:21] - Bendžis -:
Mes svarbiausi.

[2014.10.09 21:38:02] Matt ` - Las-Venturas.LT: Taip :)

 

[2014.10.09 21:37:03] - Bendžis -: Okey, forumą prižiūrėsiu aš, o tu žaidie kariauk su jais. ( viską darydavau žaidime, nes tu taip liepei )
[2014.10.09 21:37:03] - Bendžis -: :D

 

[2014.10.09 20:49:01] - Bendžis -: Parašė gi, čia jau Klemka spręs
[2014.10.09 20:49:06] - Bendžis -: kur čyterių duomenų bazė.
[2014.10.09 20:49:07] Matt ` - Las-Venturas.LT: Vistiek nenušalino.
[2014.10.09 20:49:11] - Bendžis -: Tai čia nesvarbu
[2014.10.09 20:49:13] - Bendžis -: jei klemka
[2014.10.09 20:49:15] - Bendžis -: priskirs kaltu
[2014.10.09 20:49:17 | Pakeitė 20:49:19] - Bendžis -: nušalins
[2014.10.09 20:49:22] - Bendžis -: ir užblokuos.
[2014.10.09 20:49:25] - Bendžis -: Tai palaukiam tos.
[2014.10.09 20:49:28] - Bendžis -: man ta svarbi.
[2014.10.09 20:49:43] Matt ` - Las-Venturas.LT: o jei nenušalins
[2014.10.09 20:51:25] - Bendžis -: Priskirsiu.

 

Ir tu to nevadini dviveidiškumu? Kai buvai taksistuose, tu buvai žiauriai paprastas asmuo, ir visada sukalbamas, o dabar tiesiog tu manimi pasinaudojai tas dvejas dienas.

 

RYTOJ BUS PAPILDYTA ĮRODYMAIS, jeigu leisite Deimantė ( nuotraukos idėtos )

 

NAUJOS NUOTRAUKOS, KURIOSE ĮRODOMA JUK PRIEŽIŪROJE BUVO FIRMA, KOL BENJIS NEAKTYVUME -

 

http://www.part.lt/img/ac8774cd61ced2cc0f46f69573f62cb5585.png ( parašiau, kad persirengtų jeigu jie nedirba, skiriau dėmesį į tai )

http://www.part.lt/img/581b1589489bf72a6a688b2d0a4f1153209.png ( darbuotojai prisijungę ir dirba, kai kurie AFK, reiškiasi dirbo kuo puikiausiai )

http://www.part.lt/img/5fd8b77ec955c18d129464231e464b72705.png ( visus skatinu dirbti iki 23 valandos, reiškias kad firma tikrai buvo priežiūroje )

http://www.part.lt/img/9239349097c3a59b711d2886b9d9a1d34.png ( The_S buvo perspetas kad eitu dirbti, nes tuo metu dalyvavo gaujos veiksme )

http://imgur.com/qu09xBo,32mKfZN ( prieš perspėjimą jis gavo įspėjimą, o kai daviau perspėjimą, tai reiškias skatina jį toliau dirbti. Dvi nuotraukos, įrodo kad jis pašaliniam veiksme, ir gavo už tai įspėjimą, bei darbo laikas parodytas )

http://www.part.lt/img/c3a50cafb8539054e7d210575ac4e322366.png ( tikrintas darbuotojų įžaidimas su transportu, matosi kad Nicky_Romeo daviau, kad nepravažinėjo )

http://www.part.lt/img/4aba45000d2306587b930db66b1fa246904.png ( ši nuotrauka įrodo, kad vakar būtų buvęs veiksmas, mane nušalinai. Tuo metu būtų treniruotę arba kelionė )

http://www.part.lt/img/f54de47fda00095229e69b75b6228660187.png ( dirbom su darbuotojais, o tai įrodo kad firma priežiūroje )

http://www.part.lt/img/49906358f43ec8bcee9ed883299e6e22918.png ( padaryta atranka, o tai įrodo kad firmą bandžiau gyvinti )

http://www.part.lt/img/9a6514d0ed0f9f106cbfdef28aaaed98821.png ( rašiau kad firma dirbo, reiškias skatinau kad mus kviestų )

Redaguota nario Matt_Evans
  • Patinka 46

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Uuuu, Evansai - CENTRINIAI PASIEKS SAVO. #TBPS (suprasi)

Redaguota nario Deimante_Miela
Beprasmiai pranešimai, įspėtas.
  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jau seniai taip reikėjo, nesamonęs daro. Irgi turiu porą nuotraukų . Kažkaip keista lyg žinodamas iš pirmo karto šovė, kad tai ji. Matyt, pats žino ką yra prisidirbęs ir viešint nenori. Pavaduotuojus skiria vaikus, dvylikametis, isivaizduokit...

 

ČIA SU ANONIMU VIEŠIN NENORIU :D

 

020c059e250a554fe2af23a361696547177.png

 

 

 

O ČIA BENJIO REKACIJA, IR AIŠKEREGIO SPĖJIMAS

 

e703bb10a50bb0b1b24af8253c54f328715.png

 

 

GAL BENT BIŠKĮ PADĖJAU. Evans, męs už tave !

Redaguota nario Deimante_Miela
Beprasmiai įspėjimai, įspėtas.
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Uuuu, Evansai - CENTRINIAI PASIEKS SAVO. #TBPS (suprasi)

 

#RKS , duok skypę savo. Arba parašyk man.. Visada pasieksiu. <3

 

Jau seniai taip reikėjo, nesamonęs daro. Irgi turiu porą nuotraukų . Kažkaip keista lyg žinodamas iš pirmo karto šovė, kad tai ji. Matyt, pats žino ką yra prisidirbęs ir viešint nenori. Pavaduotuojus skiria vaikus, dvylikametis, isivaizduokit...

 

ČIA SU ANONIMU VIEŠIN NENORIU :D

 

020c059e250a554fe2af23a361696547177.png

 

 

 

O ČIA BENJIO REKACIJA, IR AIŠKEREGIO SPĖJIMAS

 

e703bb10a50bb0b1b24af8253c54f328715.png

 

 

GAL BENT BIŠKĮ PADĖJAU. Evans, męs už tave !

 

Na gal, gal.. :) dauguma žino, kad jis turėjo tą žmogų paskirti, bet jis kai dviveidis, paskyrė visai kitą žmogų, ogi mane. Jeigu žinočiau, būčiau atsisakęs pavaduotojaus. Kitas variantas, toks kad visos nuotraukos ant kito kompiuterio, o jos be galo labai padėtų..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Evans maladiec.

Negaila man įsp.

Bendžis dviveidis.

Bendžis dviveidis x2

Pasikeitei.

Dw all.

Prirašiau čia :D

Redaguota nario Deimante_Miela
Beprasmiai pranešimai, įspėtas.
  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nesąmonė tas Bendžis daro.. Skyrė kažkokį pavaduotoją dvylikmetį kuris, net pats sako, kad ne moka naudotis pavaduotojo pareigomis..

Matt, mes palaikom !!!

Redaguota nario Deimante_Miela
Beprasmiai pranešimai, įspėtas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vyrai žiauru čia paskyrė mane pavu iškarto visiems blogai visi iškart nuverst bandot rimti.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Vyrai žiauru čia paskyrė mane pavu iškarto visiems blogai visi iškart nuverst bandot rimti.

 

neįsijausk,ne prie ko čia tu,čia bendžis nesamones daro :D tas galvoja kad jis čia visiems rūpi

Redaguota nario Deimante_Miela
Beprasmiai pranešimai.
  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

neįsijausk,ne prie ko čia tu,čia bendžis nesamones daro :D tas galvoja kad jis čia visiems rūpi

 

Kažkoks sutapimas aš pavas iškart visiem blogai ok.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Vyrai žiauru čia paskyrė mane pavu iškarto visiems blogai visi iškart nuverst bandot rimti.

 

Agirdi vyre tu, man dabar gilėi, gausiu ispėjimą forume ,ar ne. Kaulini , Auksini berniuk b*et tu, kur*a kas ten teamspeake verkė ką ? Kas ten prota visiems pi*o? Benjaminas pas manęs šašlykus valgo ble*t, gerai, kad nedročinat nafig vienas kitam, nors visko čia gali sulaukt iš tų dvilikinių nafig. Dar sako #TBPS vapšė žinai ką tai reiškia *Myliu Las-Venturas.lt* supis*as ? Nyk iš čia, tokių aferistų, kaip tu nereikia čia !

Redaguota nario Deimante_Miela
Beprasmiai pranešimai.
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Vyrai žiauru čia paskyrė mane pavu iškarto visiems blogai visi iškart nuverst bandot rimti.

 

 

Na atsiprašau, čia viskas ne dėl tavęs. O dėl to nušalinimo, kuris neturėjo rimtos priežasties. Pagal jo nušalinimo priežastį, visus jo kriterijus atlikau, bet kai esi tu geriausias draugas, tai mane specialiai nušalino, ir paskyrė tave. Direktorius pareigos, jas reikia tinkamai atlikti. O jeigu neatlieki, turi būti nubaustas tinkamai. Tad.. Laikas Benjaminui mąstyti. Tu čia ne prie ko, mokinkis kelionės vesti, o ne tiesiog važinėtis po miestus.. Dėl jo nesąmoningo nušalinimo, patekau į juodą sąrašą, ir negaliu turėti pareigų mėnesį kas susiję su direktoriais/pavaduotojais.

 

 

 

 

Kažkoks sutapimas aš pavas iškart visiem blogai ok.

 

 

Na deja, šiandien nušalino, ir tave paskyrė. Bet ne dėl tavęs rašau. Eik mokinkis komandas. Apskritai žlugus komanda visa kai esi tu, ir Benjamin su savo kvailais principais, pasikėlimais, atsiminkit kad turite savo vietas, ir kad Benjis yra direktorius, tai nereiškia kad jis daugiau nei darbuotojas. Jis darbuotojas taip pat, tiesiog direktorius, už klaidas yra baudžiama.

Redaguota nario Matt_Evans
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Rokuto kelionė, kas buvo tas žinos apie ką aš. Nepilnas video, klausykites ten balsų, ir pnš..

 

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šiandien dar buvau išmestas Dir.Pavaduotojo Rokuto, už tai kad juos šmeižiu, bei grasinu. Dėl grasinimo prisipažystu sakiau, kad Alytuje sutikęs galvą sutrypsiu, tam iškrypeliuj. Bet mano manymu čia, vien dėl to, kad šitos anketos Papeikimų yra sukurtos, pirmu 2 įsp nefotkinau, net nežinau už ką. Nufotkinau, kai buvau išmestas...

 

33ad4fa4508f3ff1b9698a0084c2135a650.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pzdc :DD Legendinis pavas. Šitas gers,kažkokį nevykelį paskyre.

Redaguota nario Deimante_Miela
Beprasmiai pranešimai, įspėtas.
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Abu ilgai neišbus. Čia ir taip aišku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Rokutas , vapšė kam ėmei pavą jeigu bijai kalbėti , poxui man tie įspėjimai , EVANS MLDC UŽ TAI ZAJAVA GAUS RKS TBPS ( suprasi ) . Benjamin , šliaukos šniurelis esi , padarei klaida kad evans iš pavu išmetei , už tokį prikolą galėsi prie maximos siemkas gliaudyt

Redaguota nario Deimante_Miela
Beprasmiai pranešimai, įspėtas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas Miela, bei visi kiti. Atsiprašau jog rašau papeikime, bet čia jau tiesiog pasidarė dėl to pavaduotojaus tik blogai. Evansai, aš žinau tu esi geras vadovas, kitaip sakant gerai vadovauji firmoje, bet tau kažkaip nepasisekė. Užjaučiu tau dėl Blisto, ir sutarties bet.. Kaip supratau tavo papeikime buvo parašyta jog tu peiki Bendžiu dėl to jog tave nušalino, ir gavai Black List'a. Kad bučiau tavo vietoje ir ne taip reaguočiau, būtu žymiai blogiau turbūt bet. Suprantu jog tu dabar mėnesi sėdėsi juodajam sąraše, o Rokutas vadovaus firmoje. Tave nušalino taip be priežasties, sutinku su tai, bet gal dar mes iki galo visko nežinome, gal kažka tu tikrai padarei, bet manau bendžius neturi įrodymu tai įrodyti, bet gi vistiek. Aš manau jog ji paskyrė vien dėl draugystės, tad visi paskiria draugus į pavaduotojus, turbūt vienintelis asmuo kuris supranta jog draugai iki gero nedavęs firmą, tai būtu Yuri_Samp, vakar man pasakojai jog paskyrė pavaduotoją vien dėl to jog gerai bendrauja bei yra geras žaidėjas. Pagarba Yuri, bet nenueinam nuo temos. Tau Evansai, turi būti nuimta sutartis bei juodasis sąrašas, nes vadovavimas tavo tikrai ne iki tiek blogas kaip Rokuto, bei aš nesuprantu kaip galima nuspręst ar geras ar blogas pavaduotojas per 24H? Manau sugebėtu tai padaryti vien tik Miela, nes jinai turi patirties tokiose dalykose tikrai nemažai. Tu per dieną nepadarei jokios veiklos, taip gal turėjai kitu užsiėmimu [Atrankos, Analizės, Gyvenimas] bet jeigu pravestum nors jau trumpa kelionė ar treniruotė tai jau būtų nušalinimas stobal be priežasties. Aš manau jog tave priskyrė vien dėl to jog buvo supykęs ant tavęs bendžius bei gal ir norėjo padaryti taip jog Juodajam sąraše pasėdėtum bet kas tai žino kas buvo mintyse pas bendžiu. Taip pat dėl Rokuto.. Manau jog pirma kartą visi nevadovavote taip kaip dabar, prisiminkit savo pirma karta vadovaujant, kas gi buvo. Turbūt viskas buvo panašiai, gal vien tik kalbėjote ir nebijojote kalbėti TS, bet tai ne didelis minusas. TS daugiau yra skirtas Teisėsaugai, Mafijai, GP nes ten yra tikras veiksmas yra privaloma kalbėti. Čia tai gal ir nebūtina buvo kalbėti rokutui, tad jog vien dėl to kad jis užnorėjo pravęsti kažka firmai "Kelionė" argi tai blogai? Čia ir taip buvo nuobodu, o kad tu evansai neateitum tai gal ir būtu dar nuobodžiau, tu linksminai visus, norėjai padėti bet tos pagalbos turbūt nereikėjo Rokutui. Taigi kas iš to kas parašyta: Evansui nuimti darbo sutartį, juodąjį sąrašą. Rokutui reikia išmokti vadovauti firma tik kad be pavaduotojaus rango, o pvž:. Darbuotoju prižiūrėtojaus, Bendžiaminui išrinkti normalu pavaduotoją, toki kaip Matt_Evans, pakalbėk tu su Miela kad išaiškintum situacija, nes jeigu tu toliau sėdėsi taip su Rokutu, liksi be nieko, kitaip sąkant tave nuvers ir skrisi kartu su Rokutu, aš tau nieko nesakau jog tu blogas ar dar ką, bet tiesiog padarei klaida nušalinant Matt_Evans, nereikėjo to daryti jis buvo tikrai vertas šio posto, ir jau tokiu pievu tikrai nebūtu su jo kaip dabar yra su Rokutu. 

Evansai, pritariu tau jog Bendžius pridarė nesąmoniu, ir manau jog tu gavai nuo to nušalinimo daug emocijų, bet servas su tavim, bei daugybė procentu dabar tik pradės versi Bendžiamina, tu tikrai neliksi juodajame sąraše, nes čia jau pievą išėjo su nušalinimu, miela turėtu suprasti bei nuimti BLISTA.

 

#RKS #TPBS

Redaguota nario Deimante_Miela
Beprasmiai pranešimai, įspėtas.
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas Miela, bei visi kiti. Atsiprašau jog rašau papeikime, bet čia jau tiesiog pasidarė dėl to pavaduotojaus tik blogai. Evansai, aš žinau tu esi geras vadovas, kitaip sakant gerai vadovauji firmoje, bet tau kažkaip nepasisekė. Užjaučiu tau dėl Blisto, ir sutarties bet.. Kaip supratau tavo papeikime buvo parašyta jog tu peiki Bendžiu dėl to jog tave nušalino, ir gavai Black List'a. Kad bučiau tavo vietoje ir ne taip reaguočiau, būtu žymiai blogiau turbūt bet. Suprantu jog tu dabar mėnesi sėdėsi juodajam sąraše, o Rokutas vadovaus firmoje. Tave nušalino taip be priežasties, sutinku su tai, bet gal dar mes iki galo visko nežinome, gal kažka tu tikrai padarei, bet manau bendžius neturi įrodymu tai įrodyti, bet gi vistiek. Aš manau jog ji paskyrė vien dėl draugystės, tad visi paskiria draugus į pavaduotojus, turbūt vienintelis asmuo kuris supranta jog draugai iki gero nedavęs firmą, tai būtu Yuri_Samp, vakar man pasakojai jog paskyrė pavaduotoją vien dėl to jog gerai bendrauja bei yra geras žaidėjas. Pagarba Yuri, bet nenueinam nuo temos. Tau Evansai, turi būti nuimta sutartis bei juodasis sąrašas, nes vadovavimas tavo tikrai ne iki tiek blogas kaip Rokuto, bei aš nesuprantu kaip galima nuspręst ar geras ar blogas pavaduotojas per 24H? Manau sugebėtu tai padaryti vien tik Miela, nes jinai turi patirties tokiose dalykose tikrai nemažai. Tu per dieną nepadarei jokios veiklos, taip gal turėjai kitu užsiėmimu [Atrankos, Analizės, Gyvenimas] bet jeigu pravestum nors jau trumpa kelionė ar treniruotė tai jau būtų nušalinimas stobal be priežasties. Aš manau jog tave priskyrė vien dėl to jog buvo supykęs ant tavęs bendžius bei gal ir norėjo padaryti taip jog Juodajam sąraše pasėdėtum bet kas tai žino kas buvo mintyse pas bendžiu. Taip pat dėl Rokuto.. Manau jog pirma kartą visi nevadovavote taip kaip dabar, prisiminkit savo pirma karta vadovaujant, kas gi buvo. Turbūt viskas buvo panašiai, gal vien tik kalbėjote ir nebijojote kalbėti TS, bet tai ne didelis minusas. TS daugiau yra skirtas Teisėsaugai, Mafijai, GP nes ten yra tikras veiksmas yra privaloma kalbėti. Čia tai gal ir nebūtina buvo kalbėti rokutui, tad jog vien dėl to kad jis užnorėjo pravęsti kažka firmai "Kelionė" argi tai blogai? Čia ir taip buvo nuobodu, o kad tu evansai neateitum tai gal ir būtu dar nuobodžiau, tu linksminai visus, norėjai padėti bet tos pagalbos turbūt nereikėjo Rokutui. Taigi kas iš to kas parašyta: Evansui nuimti darbo sutartį, juodąjį sąrašą. Rokutui reikia išmokti vadovauti firma tik kad be pavaduotojaus rango, o pvž:. Darbuotoju prižiūrėtojaus, Bendžiaminui išrinkti normalu pavaduotoją, toki kaip Matt_Evans, pakalbėk tu su Miela kad išaiškintum situacija, nes jeigu tu toliau sėdėsi taip su Rokutu, liksi be nieko, kitaip sąkant tave nuvers ir skrisi kartu su Rokutu, aš tau nieko nesakau jog tu blogas ar dar ką, bet tiesiog padarei klaida nušalinant Matt_Evans, nereikėjo to daryti jis buvo tikrai vertas šio posto, ir jau tokiu pievu tikrai nebūtu su jo kaip dabar yra su Rokutu. 

Evansai, pritariu tau jog Bendžius pridarė nesąmoniu, ir manau jog tu gavai nuo to nušalinimo daug emocijų, bet servas su tavim, bei daugybė procentu dabar tik pradės versi Bendžiamina, tu tikrai neliksi juodajame sąraše, nes čia jau pievą išėjo su nušalinimu, miela turėtu suprasti bei nuimti BLISTA.

 

#RKS #TPBS

 

Labas. Veiklos bučiau vakar jums padaręs, ant vakaro. Nes iki 18 dirbau. Tai padaryčiau kelionę. O sekmadienį bučiau padaręs treniruotę ir po jos ataskaitą surašyčiau. Bet kaip matai, mane dieną nušalino dėl neaiškių priežaščių. Tuo labiau, kad jis net įrodymų neturi. Net prašė kad nerašyčiau ir pakalbės su Miela. Bet kai jis dviveidis.. Teko pastatyti jį į vietą. Dauguma žino kad firma yra žlugus.. Ačiū kad esate už mane!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsiprašau, kad čia dar rašau, turiu dar šiokį tokį įrodymą, kurį gavau iš ryto...

 

 

771f6031758326c92c00d87748f3ee46640.png

 

 

BENJAMINAI, ČIA TAU SU ROKUTŲ !

 

Redaguota nario Deimante_Miela
Beprasmiai pranešimai.
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įkeltos nuotraukos per visą tą dieną kai Bendžis neaktyvus buvo. Ir jos įrodo, kad firma buvo priežiūroje, ir buvau aktyvus. Benji, nereikėjo man daryti zapadlo. :)

Naujos nuotraukos pačioje apačioje. ( Deimantė pažiūrėk )

 

/atsisakyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

DADEDU

eddab8c5bbd66c14e429e78515a9c987835.png

 

IŠ PASIEKIMAI SKILTES MATOSI KAD PROJEKTE VISDAR YRA GLOBALAS BEI NEMOKAMAS ADMINISTRATORIUS.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Opaaa. Ačiū Carlosai! 80 procentų kad ten jisai kadangi raštas toks pat, viskas atitinka!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

DADEDU

 

eddab8c5bbd66c14e429e78515a9c987835.png

 

 

IŠ PASIEKIMAI SKILTES MATOSI KAD PROJEKTE VISDAR YRA GLOBALAS BEI NEMOKAMAS ADMINISTRATORIUS.

 

Buvau tam projekte,šūdas ne servas ten.

Bet taip galiu patvirtint kad jis ten GLOBAL MODAS ir 3lv adminas,pats mačiau.

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Okey, sveikučiai ol. Taigi, kaip supratau, šis papeikimas dėl tavo nušalinimo ir kt. 


Dėl ko tave nušalinau - Taigi, seniuk, pradėkime nuo to, jog liepiau tau padaryti 2 treniruotes kol manęs nebus, ir šeštadienį padaryti kelionę. Tas tavo įsireiškimas man labai patiko - „
Beto būčiau padaręs šiandien veiklos ant vakaro, bei rytoj ryte/dieną.“ Iš kur aš žinau, ar tu būtum tai padaręs. Rašyti mes visi mokam, o meluoti tai pat visi sugebam. Aš tau pasakiau, jog duodu šansą tik iki bandomajo laikotarpio, padarysi klaidą ar suklysi būsi be pareigų. O tu ? Prisijungei tik vakare, kai tuo tarpu firmą prižiūrėjo mano ištikimi darbuotojai - James_Corleone bei Peoplezz_Plays. Paklausiau visų, ar bent vieną treniruotę padarei, visi atsakė neigiamai. Jei tu padarei treniruotę ar kelionę, kelk įrodymus. Dėl to tavo „zapadlo“ nieks tau jo nedarė ir net nesiruošiau daryti. Keli čia bereikalingus įrodymus, sakai jog firmą prižiūrėjai, bet iš tiesų taip nebuvo. Priskyriau tave, tikėdamasis jog parodysi ką moki, tačiau tu vėl mane apleidai. Geriausia buvo, kai nuvažiavau pas Rokutą, sėdžiu ir klausau, kaip tu su Justea ant manęs varot, kokių žodelių išgirdau... Dabar aišku, abu neigsit tai, bet man visvien. Justea tikrai gerbiu, prieš ją nieko neturiu. Bet tu dar drįsti būdamas mano pavaduotoju ant manęs stūmt ? Tai yra žema. Sakai, nestūmiai ? Viską girdėjau, dar Rokuto sesė gali paliūdyti, visi atsisėdę žvengėm. 


Provokacijos - Taigi, kiekviename vadovavime, visada būna klaidų, liūdnų bei džiaugsmingų akimirkų. Aš, kaip tarp savos chebros žinomas veikėjas nieks niekada nei nemanė, jog aš paiimsiu direktoriaus vadžias į savo rankas. Jūs mane dabar provokuojat atsisakyti, su visokiais argumentais. Dar prieš paskyrimą, Evansai parašei, jog mano firma be tavęs žlugus. 

 

/atsisakyti.

 

Čia vėl provokuoji mane atsisakyti savo pareigų. [2014.10.05 16:34:01] Matt ` - Las-Venturas.LT: Gerai

[2014.10.05 16:34:09] Matt ` - Las-Venturas.LT: tau gaila duot bandomąjį laikotarpį, kiti tai drk duoda..
[2014.10.05 16:34:12] Matt ` - Las-Venturas.LT: nepasigailėtum , nu bet krč..
[2014.10.05 16:34:15] Matt ` - Las-Venturas.LT: nafik tau nedaviau
[2014.10.05 16:34:20] Matt ` - Las-Venturas.LT: tada pavo, būtum man davęs dabar..
[2014.10.05 16:34:39] - Bendžis -: tai va va...
[2014.10.05 16:34:43] - Bendžis -: Kaip šauksi, taip ir atsišauks




Kiti drk duoda, o aš ne. Tai atleiskit, gerbiamas Matt_Evans, kodėl jūs pas kitus neinat padėti ?




Ąok - Taigi, įkėliai video, paprašiai, jog parašytų papeikimą mano pavaduotojui - Rokutas_Thomspon. Pradėkim nuo to, kodėl aš jį priskyriau. Jo dėka, pamačiau kas iš tiesų esi tu, pamačiau kokiais žodžiais apibūdini mane. Rokas, yra tikrai dar „jaunas“ SA-MP žaidime. Nežaidė jokiame kitame serveryje, neseniai pradėjo. O be to, juk jis mano geriausias draugas. Dabar visi pradėsit panikuoti, kad daviau pareigas savo geriausiam draugui. O noriu paklaust, Evans, o pats kaip darei su Deiwis_Lotus ? Kažkaip panašiai ? :D viskas aišku. Gali dėl šito ant manęs jau nebevaryt. Taigi, einame toliau. Gavęs pavaduotoją Rokutas tikrai gavo daug smūgių, vienu metu su juo net buvo sunku kalbėt, nes jūs visi atėję čia tyčiojatės, kad jam 13 metų. Bet jūs supraskit, jog yra žmonės, kurie turi jausmus ir kt. Tarkim Coco, jūs čia stumiat, kad daug metų ir kt, aš noriu jūsų dabar paklaust ? KADA JŪS NUSTOSIT ŽLIUMBĘ DĖL KITŲ ŽAIDIMO, ŽAISIT SAVO NEOŽINSIT, NEVERKSIT, NESTŪMSIT IR PAGALIAU APSIRAMINSIT ? Evansas kaip visalaiką šaus atmazų, tad dabar keliaukime prie jo pirmos treniruotės. Sedėjau aš pas Rokutą kambarį, kartu bendravom o jis žaidė serve. Sakau, pravesk treniruotę, pasimokink. OoooO vaikeli, atėjo Evansas gi, reikia išsikelt save dar labiau į viršų, ir parodyt savo lygį. Taigi, prasideda treniruotė, o Evansas vis patarinėja, kad tik labiau užstūmt. Pradėjo ten rėkt visa kita, o labiausiai patiko, kai pradėjo snargliu ir visokia kita savo nešvankia leksika kalbėt. Bet ant jaunesnio stumia tikrai žiauriai. O kai aš pakviečiau į ts, tai tyli kaip smurfas tik mygtuką spaudo. Už akių stūmt moki, bet į akis nieko nepasakai. 


Žodžiu, rks tbps.


Miela, kaip jau ir pakalbėjom, jei gali nuiimk jam tą blist, nes verks visą savaitę.


Dėl to projekto, neplatinsiu, viską Miela matė.



[/url]">ĮRODYMAI.




Taigi, manau visiems viskas po šio pranešimo bus gerai. Jei galima, tik be pavydo scenų man ir Rokutui, o tu Evansai, jei kažką dar nori pridurti rašyk į PM, parodei savo lygį.

Labanakt.


 

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Okey, sveikučiai ol. Taigi, kaip supratau, šis papeikimas dėl tavo nušalinimo ir kt. Dėl ko tave nušalinau - Taigi, seniuk, pradėkime nuo to, jog liepiau tau padaryti 2 treniruotes kol manęs nebus, ir šeštadienį padaryti kelionę. Tas tavo įsireiškimas man labai patiko - „Beto būčiau padaręs šiandien veiklos ant vakaro, bei rytoj ryte/dieną.“ Iš kur aš žinau, ar tu būtum tai padaręs. Rašyti mes visi mokam, o meluoti tai pat visi sugebam. Aš tau pasakiau, jog duodu šansą tik iki bandomajo laikotarpio, padarysi klaidą ar suklysi būsi be pareigų. O tu ? Prisijungei tik vakare, kai tuo tarpu firmą prižiūrėjo mano ištikimi darbuotojai - James_Corleone bei Peoplezz_Plays. Paklausiau visų, ar bent vieną treniruotę padarei, visi atsakė neigiamai. Jei tu padarei treniruotę ar kelionę, kelk įrodymus. Dėl to tavo „zapadlo“ nieks tau jo nedarė ir net nesiruošiau daryti. Keli čia bereikalingus įrodymus, sakai jog firmą prižiūrėjai, bet iš tiesų taip nebuvo. Priskyriau tave, tikėdamasis jog parodysi ką moki, tačiau tu vėl mane apleidai. Geriausia buvo, kai nuvažiavau pas Rokutą, sėdžiu ir klausau, kaip tu su Justea ant manęs varot, kokių žodelių išgirdau... Dabar aišku, abu neigsit tai, bet man visvien. Justea tikrai gerbiu, prieš ją nieko neturiu. Bet tu dar drįsti būdamas mano pavaduotoju ant manęs stūmt ? Tai yra žema. Sakai, nestūmiai ? Viską girdėjau, dar Rokuto sesė gali paliūdyti, visi atsisėdę žvengėm. Provokacijos - Taigi, kiekviename vadovavime, visada būna klaidų, liūdnų bei džiaugsmingų akimirkų. Aš, kaip tarp savos chebros žinomas veikėjas nieks niekada nei nemanė, jog aš paiimsiu direktoriaus vadžias į savo rankas. Jūs mane dabar provokuojat atsisakyti, su visokiais argumentais. Dar prieš paskyrimą, Evansai parašei, jog mano firma be tavęs žlugus. 

 

 

Čia vėl provokuoji mane atsisakyti savo pareigų. [2014.10.05 16:34:01] Matt ` - Las-Venturas.LT: Gerai

[2014.10.05 16:34:09] Matt ` - Las-Venturas.LT: tau gaila duot bandomąjį laikotarpį, kiti tai drk duoda..[2014.10.05 16:34:12] Matt ` - Las-Venturas.LT: nepasigailėtum , nu bet krč..[2014.10.05 16:34:15] Matt ` - Las-Venturas.LT: nafik tau nedaviau[2014.10.05 16:34:20] Matt ` - Las-Venturas.LT: tada pavo, būtum man davęs dabar..[2014.10.05 16:34:39] - Bendžis -: tai va va...[2014.10.05 16:34:43] - Bendžis -: Kaip šauksi, taip ir atsišauks

Kiti drk duoda, o aš ne. Tai atleiskit, gerbiamas Matt_Evans, kodėl jūs pas kitus neinat padėti ?Ąok - Taigi, įkėliai video, paprašiai, jog parašytų papeikimą mano pavaduotojui - Rokutas_Thomspon. Pradėkim nuo to, kodėl aš jį priskyriau. Jo dėka, pamačiau kas iš tiesų esi tu, pamačiau kokiais žodžiais apibūdini mane. Rokas, yra tikrai dar „jaunas“ SA-MP žaidime. Nežaidė jokiame kitame serveryje, neseniai pradėjo. O be to, juk jis mano geriausias draugas. Dabar visi pradėsit panikuoti, kad daviau pareigas savo geriausiam draugui. O noriu paklaust, Evans, o pats kaip darei su Deiwis_Lotus ? Kažkaip panašiai ? :D viskas aišku. Gali dėl šito ant manęs jau nebevaryt. Taigi, einame toliau. Gavęs pavaduotoją Rokutas tikrai gavo daug smūgių, vienu metu su juo net buvo sunku kalbėt, nes jūs visi atėję čia tyčiojatės, kad jam 13 metų. Bet jūs supraskit, jog yra žmonės, kurie turi jausmus ir kt. Tarkim Coco, jūs čia stumiat, kad daug metų ir kt, aš noriu jūsų dabar paklaust ? KADA JŪS NUSTOSIT ŽLIUMBĘ DĖL KITŲ ŽAIDIMO, ŽAISIT SAVO NEOŽINSIT, NEVERKSIT, NESTŪMSIT IR PAGALIAU APSIRAMINSIT ? Evansas kaip visalaiką šaus atmazų, tad dabar keliaukime prie jo pirmos treniruotės. Sedėjau aš pas Rokutą kambarį, kartu bendravom o jis žaidė serve. Sakau, pravesk treniruotę, pasimokink. OoooO vaikeli, atėjo Evansas gi, reikia išsikelt save dar labiau į viršų, ir parodyt savo lygį. Taigi, prasideda treniruotė, o Evansas vis patarinėja, kad tik labiau užstūmt. Pradėjo ten rėkt visa kita, o labiausiai patiko, kai pradėjo snargliu ir visokia kita savo nešvankia leksika kalbėt. Bet ant jaunesnio stumia tikrai žiauriai. O kai aš pakviečiau į ts, tai tyli kaip smurfas tik mygtuką spaudo. Už akių stūmt moki, bet į akis nieko nepasakai. Žodžiu, rks tbps.Miela, kaip jau ir pakalbėjom, jei gali nuiimk jam tą blist, nes verks visą savaitę.Dėl to projekto, neplatinsiu, viską Miela matė.[/url]">ĮRODYMAI.Taigi, manau visiems viskas po šio pranešimo bus gerai. Jei galima, tik be pavydo scenų man ir Rokutui, o tu Evansai, jei kažką dar nori pridurti rašyk į PM, parodei savo lygį.Labanakt. 

Tai taip, taip.. Jis mane asilu išvadijo, tada pasakiau kad sbargliu. Tavęs neįžeidinėjau, nes mandagiai. Ta prasmė, savęs nekeliau į viršų. Tediog tokiems kaip tu - nenusileidžiu. Ir beto męs kalbėjom, eikime prie reikalo. Gana meluot kad aš ik spaudinėjau mygtuką. Pateikiau daug nuotraukų kuriose stropiai prižiūrėjau firmą. Ir vakar dirbau todėl tik ant vakaro prisijungiau. Būtų labai šaunu, kad būtų sutartis nuimta bei juodas sąrašas. :) kitas dalykas, visa savaitė aš neverksiu dėl sutarties. Man tiesiog gaila kai tu taip vadovauji. O ir pats man nardei taksistuose.:) daugiau neberašysiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...