Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Matt_Evans

Benjamin_Orbit.

Rekomenduoti pranešimai

Tai taip, taip.. Jis mane asilu išvadijo, tada pasakiau kad sbargliu. Tavęs neįžeidinėjau, nes mandagiai. Ta prasmė, savęs nekeliau į viršų. Tediog tokiems kaip tu - nenusileidžiu. Ir beto męs kalbėjom, eikime prie reikalo. Gana meluot kad aš ik spaudinėjau mygtuką. Pateikiau daug nuotraukų kuriose stropiai prižiūrėjau firmą. Ir vakar dirbau todėl tik ant vakaro prisijungiau. Būtų labai šaunu, kad būtų sutartis nuimta bei juodas sąrašas. :) kitas dalykas, visa savaitė aš neverksiu dėl sutarties. Man tiesiog gaila kai tu taip vadovauji. O ir pats man nardei taksistuose. :) daugiau neberašysiu.

Visą problemą išspręstų tau nuiimtas blistas ir darbo sutartis ? Miela, prašau padaryk tai, čia mano pirmas ir paskutinis prašymas šį mėnesį. Prašau, nuiimk jam blistą ir sutartį. 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Galėjau likti mechanikuose, bet. Firmoje būti kur yra dviveidis. Tai žinai.. Daug kas nenorėtų būti. Bet kaip žinai, jeigu įrodymų kokių smulkių neturi, tai turėtum daryti įrodymus. Ejau į pavaduotojus pas tave, todel kad buvai normalus. O dabar nebe toks koks buvai taksistuose. Pats žiūrėk kokias nesąmonėz darai. Ir atkreipk dėmesį kad dajg kas tavęs nemegsta, ir darbo kokybe kritusi. Po šio papeiko norii neturėt tiesiog sutarties, bei išbrauktad iš js. Na beabejo būtų geras dalykas kad gautum įspėjimą. Už savo tokius nesąmoningus veiksmus.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Galėjau likti mechanikuose, bet. Firmoje būti kur yra dviveidis. Tai žinai.. Daug kas nenorėtų būti. Bet kaip žinai, jeigu įrodymų kokių smulkių neturi, tai turėtum daryti įrodymus. Ejau į pavaduotojus pas tave, todel kad buvai normalus. O dabar nebe toks koks buvai taksistuose. Pats žiūrėk kokias nesąmonėz darai. Ir atkreipk dėmesį kad dajg kas tavęs nemegsta, ir darbo kokybe kritusi. Po šio papeiko norii neturėt tiesiog sutarties, bei išbrauktad iš js. Na beabejo būtų geras dalykas kad gautum įspėjimą. Už savo tokius nesąmoningus veiksmus.

Sakei nekomentuosi, bet pakomentavai. Karočia, aš tave nušalinau tikrai ne iš oro, gali sakyt ką nori. Pakalbėsiu su Miela, gal pavyks įkalbėti jog nuiimtų tau viską, ir baigtum myščioti. 

 

RKS. Daugiau jokių komentarų, laukiam Mielos atsakymo.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Benjamenai, palauk, palauk snarglini tu. Kaip ten su samg? Nafig tau pi*t protą visiems iš eilės? Kiek tau? 15? Man atrodo, kad 12-13, nes žinai su pavaduotoju Rokutu per gerai sutari, klasiokai būsit čj. Perdaug prisidirbęs esi čiuvas. Dar beto, ka čia žinosi su tavim, reklamos kalsi samg. Sako jis, laukiam Deimantės :D. Tai vapšė nah*j, palaukim kol tokie debil*i kaip tu pasaulį užvaldys. Pūsk į tą SAMG savo, ereli tu. Būčiau iš Alytaus, būtum pats pirmasis kuriam galvą sutrypčiau. #TBPS

Redaguota nario Deimante_Miela
Beprasmiai pranešimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Sakei nekomentuosi, bet pakomentavai. Karočia, aš tave nušalinau tikrai ne iš oro, gali sakyt ką nori. Pakalbėsiu su Miela, gal pavyks įkalbėti jog nuiimtų tau viską, ir baigtum myščioti. 

RKS. Daugiau jokių komentarų, laukiam Mielos atsakymo.

 

tai, kad čia tu labiau" myščioji " , bijai prasileist.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Evansas mldc... Benjamin_Orbit 12 metis. Kietu nori primesti...  Bendži, tu dviveidis ir tiek :)

Redaguota nario Deimante_Miela
Beprasmiai pranešimai, įspėtas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Evansas mldc... Benjamin_Orbit 12 metis. Kietu nori primesti...  Bendži, tu dviveidis ir tiek :)

Ė tu, dvylikameti, ateik į ts, pakalbėsim dėl tų metų. Dar vienas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Benjaminai, tik nuotrauka viska pasakytu. Arba fb numesk.

Redaguota nario Deimante_Miela
Beprasmiai pranešimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Benjaminai nusileisk. Pačiam tik trilyka ar tai keturiolika. Tave kad ir dvilikametis gali sudaužyt kai obuolį. Nesvarbus tie metai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Benjaminai nusileisk. Pačiam tik trilyka ar tai keturiolika. Tave kad ir dvilikametis gali sudaužyt kai obuolį. Nesvarbus tie metai.

Tokį kai tu, tai atrūrinčiau viena ranka užsimerkęs, ir tai nepabėgtum, per daug apkūnus ;x.

 

P.S Užsidėk kapišoną ir pūsk į šoną, neįdomus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Krč Benji duok man pavą ir viskas bus zjabys ok .

Redaguota nario Deimante_Miela
Beprasmiai pranešimai, įspėtas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Tokį kai tu, tai atrūrinčiau viena ranka užsimerkęs, ir tai nepabėgtum, per daug apkūnus ;x.

 

P.S Užsidėk kapišoną ir pūsk į šoną, neįdomus.

 

 

Tai gal pagaliau pats pasirodyk, nesąmonių nerašęs? Tave tas apkūnus sudaužytų, labai tu jau drąsus kaip per laidą! Nusivalyk ašaras pienburni.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai gal pagaliau pats pasirodyk, nesąmonių nerašęs? Tave tas apkūnus sudaužytų, labai tu jau drąsus kaip per laidą! Nusivalyk ašaras pienburni.

Nuvalysi tu man jas. Šauktukų nedėliojęs šauk į lauką ir sedėk tokiam amžiui. Pasportuok ar kažką.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Nuvalysi tu man jas. Šauktukų nedėliojęs šauk į lauką ir sedėk tokiam amžiui. Pasportuok ar kažką.

 

 

Laido riteris, įdomu kaip tu atrodai, kad visiems siūlai pasportuot, išeik pats į lauką nesedėjęs prie pc, pakvepuok grynu oru, nes jau karščiuot pradedi.

Redaguota nario Deimante_Miela
Beprasmiai pranešimai, įspėtas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Nuvalysi tu man jas. Šauktukų nedėliojęs šauk į lauką ir sedėk tokiam amžiui. Pasportuok ar kažką.

 

 

O ką pats veiki, sedi ir kirmiji prie kompiuterio? Logiškai mąstyk pagaliau. Tau tas pats irgi galioja. Laukiu tavo pristatymo, pažiūrėsim kas pats esi per asmuo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O ką pats veiki, sedi ir kirmiji prie kompiuterio? Logiškai mąstyk pagaliau. Tau tas pats irgi galioja. Laukiu tavo pristatymo, pažiūrėsim kas pats esi per asmuo.

Visada į lauką išeinu, priešingai nei tu. Tavo įrodymuose matyti, koks tu nolaiferiūga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Visada į lauką išeinu, priešingai nei tu. Tavo įrodymuose matyti, koks tu nolaiferiūga.

 

 

O jezau, tai palikai man aktyvumą įžaist, tai ir įžaidžiau. Benjaminai, pagaliau logiką įjunk. Viskas tai mano paskutinis komentaras.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Ė tu, dvylikameti, ateik į ts, pakalbėsim dėl tų metų. Dar vienas.

 

Dwj parašyk į až, kada į ts ateit, laido riteri.

Redaguota nario Deimante_Miela
Beprasmiai pranešimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Davai blemba, Benjaminai, Laukiu FaceBook'ę kvietimo į draugus, pažiurėsim kas per kailis esi.

https://www.facebook.com/deividas.skersonas

 

 

Nepakvieti - įrodai, kad vaikas esi :)

Redaguota nario Deimante_Miela
Beprasmiai pranešimai.
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Papeikimas atmestas

1.Aš pavaduotojų nerenku.
2. Jeigu sutinki tapti pavaduotoju, turi suprasti, kokia rizika yra jeigu nušalins.
3. Taip supratau, kad čia susirinko vertiku klubas, kuriam žūt būt reikia nuvesti.
4.Iš blisti neišimsiu, nes matau kaltės yra ir tavo.
5.Sutarties nenuimsiu, nes iš mechanikų pats išėjai, o nebuvai išmestas.

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...