Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Mantas_Jeferson

* Mantas'Jeferson - Fakin Story About The New Life !

Rekomenduoti pranešimai

Šį istorija buvo sukūrta atskirai , jog ją pamatytu daugiau žaidėjų .

Rašiau ne sau , o jums mano draugai .

Šis pasakojimas yra paremtas realiais įvykiais .

 

 

Sveikas mielas skaitytojau .

Jai nori , gali perskaityti kaip aš čia atsiradau , bei kaip man sekėsi pačioje pradžioje iki šios dienos .

 

- Las-venturas , gundantis pavadinimas ir kažkas naujo mano atžvilgiu , taip aš galvojau . Samp'a metes tuo metu buvau , bet man iš galvos neįšeidavo šis projektas , nes įkūrėjas Karolis .. Atėjo dieną , kai aš pirmą kartą užsiregistravau šiame forume ir viskas nuo to prasidėjo . Forume buvau neaktyvus , bet stebėjau kas vyksta , kaip serveris yra kūriamas ir ką prognozuoja mūsų pagrindiniai adminai . Slinko savaitės ir man atsibodo laukti , aš norėjau visko iškarto .. Aš palikau forumą ramybėje ilgam , nes serverio sukūrto dar nebuvo .

 

- Las-venturas , mano galvoje išliko dar ilgai , net po poros mėnesių aš negalėjau atsikratyti tos minties , jog man reikia ten gryžti ir mėginti žaisti , bei sau prižadėjau , kad tai paskutinis projektas kūriame žaidžiu . Jai leave'nsiu , tai tik visam , nes manau , jog " Sa:Mp " yra , tiesiog liga , kūri plinta greitai ir neprognozuojamai . Taigi gryžau po poros mėnesių į foruma ir pamačiau , kad serveris jau egzistuoja - aš nedelsdamas bėgau užsiregistruoti savo nick'o , kad joks neklaužada nemėgintu jo pavogti .

 

- Las-venturas , 2012.09.03 sėkmingai užsiregistravau į serverį ir pradėjau apžiūrinėti " kuom jis yra įpatingas " . Tuo metu nenutuokiau , kad aš čia žaisiu , jog liksiu tikrai , nes dar dvejojau dėl šio projekto - kylo baimė , kad jis gali greitai užsidaryti ir mano praleistas laikas čia bus nieko vertas .. Pažaidžiau porą valandų ir dingau , užpūstė mokslai mano kelius , kūrie buvo pražingsniuoti las venturo mieste.

 

- Las-venturas , 2012.10.05 man labai užsinorėjo žaisti samp'a , vėl šį liga pradėjo šturmuoti mano smegenis reikalaudama , jog užsukčiau atgal .. Kaip atėjau , taip ir likau iki šiol . Mane užplūdo nostalgija netikėtai , kai buvau " Policijos Departamento " Direktorius praaitame projekte ir norėjau vėl juo tapti . Reikėjo kažką mastyti skubiai , nes noras buvo neįtikėtinai didelis ir žudantis , tad žaisdamas ta pačią dieną pamačiau savo senus draugus .. Animal_Silver , Tomas_Jeferson - Kūrie man padėjo , tiek finansiškai , tiek morališkai . Palaikė mane ir galu gale buvo atranka į " Aro spec. būrį " ir aš patekau ! Tuo metu direktorius buvo Tomas , tad tai problemų nesudarė ir kivirčų buvo nematyt nė iš tolo . Susipažinau su kolegomis , bei su Menian_Fierro , kūris taipogi man daug kuom padėjo . Praslinko nepastebėtai keletą dienų ir matau , jog forume yra renkamas " Policijos Departamento Direktorius " ir aš supratau , jog tai mano šansas , kūrio aš laukiau - taigi tariau sau , dabar arba niekada Manteli . Užpildžiau anketa ir laukiau nekantriai kada bus gi tas direktorius išrinktas ? Bam bam , - Naujas Policijos Departamento Direktorius Mantas_Jeferson ! - Dėkoju Menian'ai už šį suteiktą šansą , būti šios teisėsaugos srities direktoriumi . Daugelis buvo nepatenkinti , jog būtent aš juom tapau ir sakė , kad greitai aš " atkrisiu " . Prabėgo keletą dienų ir susiradau pavaduotoją , kūris ilgai neišbuvo , nes baugino darbuotojas , bei čytino smarkiai .. Tai buvo Andrius_Fuger , kad ir kaip bebūtu - jis man liks šauni asmenybė , nors aš jam to ir nesakiau , gal dabar jis skaito šia mano istorija , būtent šią vietą . Dėkingas jam taipogi už viską . Po pavaduotojo praradimo aš buvau prarades pasitikėjima visais ir , tiesiog nenorėjau niekam atiduoti pavaduotojo .. Vienas stengiausi kažką daryti ir pradžioje neblogai sekėsi ,.. Labai išsigandau kai tuo metu buves DPI narys The_Malboro atėjo daryti patikros pas mane į policijos departamentą . Na ką , viskas sklandžiai praėjo , kaip The_Malboro teigė . - Ačiū Malboro , aš žinau , kad padariau klaidų , net žinau kur susikirtau , bet dėkingas tau , jog leidai pasitaisyti . Slinko dienos .. Netikėtai gavau pasiūlyma susitikti Druskininkuose , kur šiuo metu aš gyvenu ir mokausi .. Kas mane kvietė susitikti ? Tas pats draugas Tomas_Jeferson ir taigi atėjo ta dieną kai mes po ~2metų bendravimo susitikome realiai . Susitikimas lyg ir praėjo sklandžiai , turėjau progą jį pažinti geriau , jis tikrai šaunus yra , tik gailą , jog taip pat nebendrauja kaip " internetinėje erdvėje " ... Jam grėsė direktoriaus netekimas , tad susitarėm , jog jį priglausiu pas save į pavaduotojus . Taip jis prarado direktoriu ir tapo Policijos Departamento Direktoriuas Pavaduotojumi , bet taipogi neįlgai , nes man , tiesiog nepatiko tai kaip jis vadovavo policininkam ir mane erzino , o man tuo metu ir taip buvo sunkus laikotarpis , nes mama sunkiai susirgo .. Jis neteko pavaduotojo ir , tik tada supratau ką reiškia " Priimti draugą po sparneliu " - Tai man buvo gerą pamoką , jog nereikia draugų priiminėti , geriau priimti asmenį , kūriuo tu pasitiki labiausiai , nesvarbu ar tu jį pažysti 2mėtus ar , tik 1mėnesį - Puikus pavyzdis Rytis_Urban . Žaidėjas , kūris dirbo pas mane nuo labai seniai ir iš pradžių buvo tylus kaip pelytė , bet laikui bėgant jis pasireiškė ir užkariavo mano pasitikėjima kaip niekas kitas , tad jis tapo Policijos Departamento Dirketoriaus Pavaduotoju . Atrodo , jog keičiu pavaduotojus labai greitai , bet tai iš dalies tiesą - Galvojau , jog Rytis paskutinis pavaduotojas , kūris išliks su manimi iki galo , tol kol paliksiu šią firmą , bet atsitiko nelaimė jam .. Problemos su policija .. Aš jam esu labai dėkingas , nes jis man parodė , kaip reikia kruopščiai dirbti , kaip reikia mylėti savo darbą , kaip reikia juo rūpintis , kad tave atsimintu kaip gerą direktorių šios firmos . Ačiū tau Ryti begalo už gerą pamoką - Asmeniškai man buvai geriausias pavaduotojas , kūrį esu turėjas savo " Sa:Mp " istorijoje , visiem esantiems , bei būsimiems direktoriams noriu palinkėti , kad ir pas jus atsirastu pavaduotojas , toks kaip Rytis_Urban ! Šį dieną man skaudi , kad nebeturiu Ryčio šalia , bet džiaugiuosi , jog turiu Karolis_Nismo , kaip aš jį vadinu " Karoluku " . Taigi Karolukas , man primena iš dalies Ryti - Užsispyres ir ryžtingai siekiantis tikslo darbuotojas . Karolukas nebetkoks darbuotojas , o jis yra neįtikėtinai malonus ir taipogi užkariavo mano pasitikėjima juom .

 

- Las-venturas 2012.11.22 šį dieną man atvėrė akis , jog reikia branginti tai ką turi , nes tik prarades suprasi ant kiek tas dalykas tau buvo svarbus . Nuo šios dienos aš sugrąžinsiu gerą reputaciją Policijos Departamento su savo naujuoju pavaduotoju Karolis_Nismo ! Taigi štai trumpai aprašiau savo istorija .. Nemanau , jog ją kas nors perskaitys , bet viliuosi , jog vis dėlto atsiras tokių žmonių , kūriuos sudominau . Aš su šiuo projektu būsiu tiek kiek reikės , tol kol mus išskirs fakin internetas ! Daugelis jūsų man tapote kaip antroji šeimą mano gyvenime , dėkingas visiem , kūrie mane palaikė sunkiais momentais , bei pastūmėjo link tobulėjimo link .

 

Gal daugelio savo istorijoje nepaminėjau , bet to nesureikšminkite - Negaliu visų atsiminti arba , tiesiog pamiršau paminėti , bet tai nereiškia , jog jūs esate nesvarbūs . - Dėkoju visiem , visiem , kūrie buvo kartu !

 

 

 

 

 

Pagarbiai Mantelis .

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Skaitysiu dar , bet pavadinimas turėjo būti " Mantas_Jeferson Fakin Story abou the New Life "

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Skaitysiu dar , bet pavadinimas turėjo būti " Mantas_Jeferson Fakin Story abou the New Life "

Hehhehehe , pakeisiu dabar :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šauni istorija, perskaičiau visą. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šauni istorija :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sudominai ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai ilga ir atsibodo skaityt bet perskaiciau. Galiu pasakyti tikrai sauni istorija.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Per daug apie darbą. :?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ačiū visiem .

 

 

Per daug apie darbą. :?

Taip , tikrai labai daug parašyta , nes tuo metu aš gyvenau , tik šiuo darbu .. Niekas kitas man nerūpėjo .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įdomu bu skaityti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gera istorija

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...