Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Jery_Volk

Coco_Chanel ir kaip jį taiso savo nuosava mašina

Rekomenduoti pranešimai

Visur coco :D geras video tas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Stumiat ant koko ;| Bet šits gers UŽSKAITAU :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

prajuokino mane, bet ar negeda stumti ant merginu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

zjbs zjbs sitas. bet kam isduoti ja? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kažkas mėgta sudegt :) aš neturiu nuosavos mašinos ;) gg. Nori karo karas bus, o už šitas nesąmones, kažkam ne kas bus ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu protinga yra varikli sutepė :DD 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Okey,aš čia nieko nesupratau kodėl coco o ne tu kaip merga apsirengus?Išvis prie ko ta coco jei nori jos dėmesio, tai gal kitaip gali padaryti?O ne čia taremai bairius daryti :) Sekmės tau ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kažkas mėgta sudegt :) aš neturiu nuosavos mašinos ;) gg. Nori karo karas bus, o už šitas nesąmones, kažkam ne kas bus ;)

Suskėlei mergyt :DD Čia tipo dabar visus nužudysi savo stumimais? Gražiai pasakius tu netik mašinos neturi so. Tie tavo gg dar ech nepabodo? Apie kara kalba. Juokingai tu man, linksmuolė :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jery , tu geriau eik rašyt savo „ Jei nežinuojai šita foto daryta 2007 “. Graudus tu , siūlyčiau slėptis , suraukt šikną ir būt savo vietoj.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Eik tik kūrwa, jei tipo merga tai nenusimano apie mašinas? Gal ji daugiau žino negu tu.... Stūmt ant mergų... 

Redaguota nario Kasparas_Barkauskas
Keiksmai, įspėtas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DDDD paliejo kaip gėles *Myliu Las-Venturas.lt* :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kažkas mėgta sudegt :) aš neturiu nuosavos mašinos ;) gg. Nori karo karas bus, o už šitas nesąmones, kažkam ne kas bus ;)

man labai įdomu ką tu padarysi už tokias nesąmonės ? žmogau tau 20 metų ką tu čia darai sampe ? aiški ateitis tavo ant mamos kupros sėdėsi .

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kažkas mėgta sudegt :) aš neturiu nuosavos mašinos ;) gg. Nori karo karas bus, o už šitas nesąmones, kažkam ne kas bus ;)

 

Na.. Ką galiu teigti tai tik vieną..

 

Tu nueisi nusipirksi adminą trečio lvl ir premium vipą..

 

O nuosavos mašinos neturi dėl to, nes visus litus išleidi ant SA-MP.. Pasitaupytum, nusipirktum kokia mašiną.. ar pnš.. bet ne tau leisti geriau pinigus kitur

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ką apie jus galiu pasakyti, patys sėdit su adminais ir vipais, aš jum nieko nesakau, nes stumimas ant kito žmogaus parodo jūsų menką intelekto lygį. O kalbant apie adminus ir vipus, taip aš juos turiu, nes turiu už ką pirkti ir lepintu save ne tik realybėj, bet ir čia virtualiame gyvenime. Aš kaip ir sakau duodu "durniam" kelią ir nieko nesakau, nes man jūsų pastabos paskutonėj vietoj, yra žmonių kurie žino apie mane viską, ką tik reik ir pilnai mane palaiko. Todėl galiu tik tiek pasakyti, sulauksit mano metų ir suprasit, ką reiškia turėt savų pajamų, o ne ale tai tėvų, nes patys dabar sėdit ant jų pečių, kurie jus išlaiko, bet kažkaip net atsiranda tokių, kurie iš savo tėvų leidžia pinigus, tai parodo jūsų atsidėkojimą jiem... Sakau sulaukit pirmiausiai mano metų ir suprasit ir pamatysit dar ne tiek, kaip visus stūmimus ir etc... ir galėsit stumt patys ant savęs kad tokių metų ir kimarinat prie pc ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ką apie jus galiu pasakyti, stumimas ant kito žmogaus parodo jūsų menką intelekto lygį. 

 

 

Kažkas mėgta sudegt :) aš neturiu nuosavos mašinos ;) gg. Nori karo karas bus, o už šitas nesąmones, kažkam ne kas bus ;)

 

Logika Cock'osai.. Logika.. Intelektas

 

Sakau sulaukit pirmiausiai mano metų ir suprasit ir pamatysit dar ne tiek, kaip visus stūmimus ir etc... ir galėsit stumt patys ant savęs kad tokių metų ir kimarinat prie pc ;)

:D Mergyt, aš tavo metų dirbau ir prie pc manęs neivienas nematė, o tu kaip leavinau taip ir gryžau, kaip sedėjai taip tebetrini savo lūpas į kėdę. :D Šneka ji čia apie kimarinimus prie pc. Tavo metų pats malonumas yra kabintis į gyvenimą. :D *Myliu Las-Venturas.lt* tu pati sau meluoji kaip matau.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kažkas mėgta sudegt :) aš neturiu nuosavos mašinos ;) gg. Nori karo karas bus, o už šitas nesąmones, kažkam ne kas bus ;)

 

Nes viską išleidi ant sampo todėl ir neturi.

 

:DD geras šitas, reklama gera būtų  ant teliko :D

 

GG - ka tai reiskia? jog taikai prie sito dalyko? Nežinai, wp

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

zjbs, coco sa. da pabaninsi nusipirkus savo tą ADMINĄ kap jautiesi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jery_Volk savo snukį pasižėk į veidrodį ir pradėsi nebestūmt ant kitų nes pats suprasi,kad pats esi kaip prikolas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Coco keršit nori eik su savo draugais į ******  tau 20 metų ką tu čia darai sampe ? aiški ateitis tavo ant mamos kupros arba tevo sėdėsi


o tau ant visu pxj kad tu žople esi


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...