Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Eimis_Sultan

TRV firmos direktorius išrinktas!

Rekomenduoti pranešimai

Labas vakaras, jau rašau analizę į TRV direktoriaus postą ir tai pirmasis mano išrinkimas. Anketų buvo 28, kandidatai 3. Anketos dauguma buvo neblogos, bet buvo pažeista taisyklių ir forumo paskyra visiškai nesutapo su žaidimo, tai ir buvo didžiausias minusas.Netoli kandidatų buvo Sony_Borabora, John_Elegy ir Bob_Faxen.

 

Kandidatų aprašymai ir vadovo išrinkimas

 

Edvin_Andros Stebėjimo metu buvai tik The Ballas gaujoje ir dalyvavai jų veiksmuose, bet jokiame darbe nedirbai.Praktiką atlikai paskutinis, esi tikrai žinantis šio darbo sritį, nes turi daug patirties ne tik TRV, bet ir tralistuose. Praktika buvo man nesuprantama, klausė tik vienas ar du dalyviai, o visi kiti tiesiog kvailiavo, o tu jų net nebaudei, kol aš pasakiau, o tu man dar skundeisi, kad tave nušovė, čia gi tavo praktika vyksta, o ne mano, trūko gero vadovavimo, kad tave klausytų, tu bandei kažką sakyti, bet veltui, pradėjai viską rašyti per darbo raciją. Siuntos pabaigoje iš 8 fūrų į detalių išsikrovimą atvyko tik viena fūra su kroviniu. Pas tave yra trūkumas vadovavimui ir direktoriauti netinki. Sveikinu su 3-ają vieta.

 

Judita_Low Stebėjimo metu dirbai Medikę ir aktyvumas buvo pakankamas. Siuntą atlikai puikiai, visi tavęs klausė, viską aiškinai tik tu, o ne kiti "patarėjai" ir visos fūros galutinai atvyko į išsikrovimo tašką netgi sugebėjai sukontroliuoti fūristus, kurie net nebuvo TS programoje, o tik taip prisidėjo prie komandinio darbo. Anketa buvo trumpa ir drūta, viskas nuosekliai išvardinta, ko man ir tereikėjo, į "pievas" nenurašei, ko nereikėjo ir ką daugiau bepasakosiu, netempsiu gumos ir esi naujoji TRV firmos direktorė.

 

Mantas_Adomaitis Anketoje buvo viskas nuosekliai aprašyta, nors buvo daug žodžių, bet buvo įdomi, tai pakviečiau tave atlikti praktikos, kaip kandidatą. Siuntos pradžia buvo nebloga, viską paaiškinai, kaip ji vyks, kokie baudimai bus, jeigu neklausysite, bet kai atvykome į pasikrovimą jame užtrukome daugiau nei puse siuntai skirto laiko, nes visi maišėsi ir blaškėsi, o tu fūroje sėdėjai ir laukiai, kol atvažiuos fūristai, nors jie blaškėsi, tik ant pabaigos kažką pradėjai daryti, tai vos, vos klausė tavęs, bet siuntą baigiai kaip tik ant laiko. Sveikinu su 2-ają vieta, sėkmės toliau siekti.

 

Tai ką, leisiu postinti, nes mano pirmasis direktorius išrinktas. Sveikinu.

  • Patinka 25

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu. Taip ir galvojau, kad ji bus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu, sėkmės darbuose. B)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

swikinu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas,

Sveikinu su Direktoriaus post'u.

Sekmės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Oba Judita direktorė.

Tikrai neprašoksiu ateit pas tave į darbâ.

Ps. Sėkmės poste :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu jude.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

sveikinu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu, bet dėl direktoriaus posto netekome dar vieno mediko tiksliau medikės..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinimai! Sėkmės darbuose :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...