Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Frenk_Alvarez

[PAMOKA] - TeamSpeak žaidime !

Rekomenduoti pranešimai

Sveikučiai, pamokinsiu kaip  pasidaryti „TeamSpeaK“ lentele žaidime, jeigu ji jau yra atsiprašau, nes to tikrai nemačiau. Taigi visų pirmą pasileidžiame „TeamSpeak 3“ programą tai padarę susirandame viršui tokį užrašą „Settings“ tai padarę paspauskite ir susiradę užrašą „Plugins“ taip pat paspauskite. Kai tai padarėte pažymėkite varnelę šalia tokio užrašo „TeamSpeak 3 Overplay plugin“ tai padarę spaudžiame dešinį pelės klavišą pasirenkame „Settings“ išmes lentele ir ten rasite keletą skilčių tačiau pasirenkame tik vieną „Imput“ ir tada matysite tokį klavišą „Set Hotkey“ paspauskite pasirinkite kokia norite raidę aš padaręs F11 kadangi aš jos niekur nenaudoju! Prisijungiame į teamspeak serverį ir pasileidžiame SAMP programą ir štai prašau šone jus matote lentelę ir kas yra tame kanale. Atsiminkite norint perkelti lentelę į kitą mygtuką spaudžiate tą klavišą kurį pasirašėte ant „Set Hotkey“ kadangi aš pasirašiau F11 tai aš jį ir spaudžiu!

 

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, tikrai gera pamoką visiems, kurie nemoka naudotis gerai ts programą, bet man kažko neleidžia pasidaryt...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Esu sukuries pamoka jau senai šita + video yra o negu tu tik aprašai kas yra jau senai parašyta skiltyje. ;(

http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/91427-pamoka-teamspeak-3-overlay-ant-3014v/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, tikrai gera pamoką visiems, kurie nemoka naudotis gerai ts programą, bet man kažko neleidžia pasidaryt...

 

 

 tikrai gera pamoką visiems, kurie nemoka naudotis gerai ts programą

 

Tikrai didelis ačiu už palaikyma, su laiku sukursiu dar daugiau įvairiausių pamokų kurie palengvintu žaidimą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...