Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Ivanas_Žigulys

Pinigu išdavimas

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki kaip jau žinote nebežaidžiu šiame serveryje,tačiau kartas nuo karto užsuku surengiu kokį eventą ar dar ką.Jaigu norite surengti kokį eventą,naujokas esi ir pinigų trūksta ar šeip pinigų reikia, pildykit šia anketą ir galbūt aš duosiu jums tiek kiek jūs norite.

 

 

 

Jūsų Vardas_Pavadrė:

Detaliai aprašykite kam jums tie pinigai(Jai rengite eventą aprašykite ji detaliai,laiką,veitą,veiklą):

Kodėl jus manote jog aš tueėčiau jums juos duoti?:

Kiek jums reikia pinigų?

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Turėtum gauti įspėjimą už keiksmažodį ,,KEIKSMAŽODIS''.

Redaguota nario James_Cortez
NECITUOK KEIKSMAŽODŽIŲ.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jūsų Vardas_Pavadrė: Eddie_Scarpa (Karpis)

Detaliai aprašykite kam jums tie pinigai: Man jų reikia ,nes aš esu direktorius , ir dažnai noriu išmokėti premijas savo darbuotojam, penktadienį ar šeštadienį darysiu FTB eventų dieną plačiau apie tai :

http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/11636-ftb-eventu-diena/

Visu antra noriu padėti naujokams rengti evetus .

Kodėl jus manote jog aš tueėčiau jums juos duoti?: Todėl nes pinigų sau nepasiimsiu , o dalinsiu kitiem žmonėm , darysiu atrakcijas , pagyvinsiu servery.

Kiek jums reikia pinigų? 5-20k.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jūsų Vardas_Pavadrė: Rytis_Rinkevicius

Detaliai aprašykite kam jums tie pinigai: isigyti verslui bei rengti eventus manau suprantam kas yra verslas ir eventai tai nelabai detaliai aiškinsiu toliau...

Kodėl jus manote jog aš tueėčiau jums juos duoti?: nes noriu isigyti versla kad tureciau pinigu ant eventu rengimo jei bus eventu bus ir daugiau isdalintu zaidejam pinigu bei linksmiau serveryje

Kiek jums reikia pinigų?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jūsų Vardas_Pavadrė:Bosasa_Karka.

Detaliai aprašykite kam jums tie pinigai:Rengsiu event lucchesams.

Kodėl jus manote jog aš tueėčiau jums juos duoti?:Nes noriu paivaritinti darba.

Kiek jums reikia pinigų?10k

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jūsų Vardas_Pavadrė: Džeikis_Corleone

 

Detaliai aprašykite kam jums tie pinigai: Na man reikia pinigų, kad per treniruotes Aro galėčiau išdalinti prizus geriausiai pasirodžiusiems darbuotojams. Nes dabar ir nelabai įdomu kaip prizų nebūną.

 

Kodėl jus manote jog aš tueėčiau jums juos duoti?: Nes aš Bandau pagyvinti Ara, bet ne vienas taip pat su Sanderiu (Smėlium)

 

Kiek jums reikia pinigų? Nuo 10k iki 15k

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jūsų Vardas_Pavadrė: Eddie_Scarpa (Karpis)

 

Detaliai aprašykite kam jums tie pinigai: Man jų reikia ,nes aš esu direktorius , ir dažnai noriu išmokėti premijas savo darbuotojam, penktadienį ar šeštadienį darysiu FTB eventų dieną plačiau apie tai :

http://las-venturas....b-eventu-diena/

 

Visu antra noriu padėti naujokams rengti evetus .

 

 

 

Kodėl jus manote jog aš tueėčiau jums juos duoti?: Todėl nes pinigų sau nepasiimsiu , o dalinsiu kitiem žmonėm , darysiu atrakcijas , pagyvinsiu servery.

 

Kiek jums reikia pinigų? 5-20k.

 

Bus išduota iki 10k priklausyk kiek pats turėsiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jūsų Vardas_Pavadrė: Rytis_Rinkevicius

 

Detaliai aprašykite kam jums tie pinigai: isigyti verslui bei rengti eventus manau suprantam kas yra verslas ir eventai tai nelabai detaliai aiškinsiu toliau...

 

Kodėl jus manote jog aš tueėčiau jums juos duoti?: nes noriu isigyti versla kad tureciau pinigu ant eventu rengimo jei bus eventu bus ir daugiau isdalintu zaidejam pinigu bei linksmiau serveryje

 

Kiek jums reikia pinigų?

 

 

Atmesta,as tau ne invis kad rankose nešiočiausi milijonus,verslo tau tikrai nenupirksiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jūsų Vardas_Pavadrė:Bosasa_Karka.

Detaliai aprašykite kam jums tie pinigai:Rengsiu event lucchesams.

Kodėl jus manote jog aš tueėčiau jums juos duoti?:Nes noriu paivaritinti darba.

Kiek jums reikia pinigų?10k

Eventus aš ir pats surengt galiu,atmesta

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jūsų Vardas_Pavadrė: Džeikis_Corleone

 

Detaliai aprašykite kam jums tie pinigai: Na man reikia pinigų, kad per treniruotes Aro galėčiau išdalinti prizus geriausiai pasirodžiusiems darbuotojams. Nes dabar ir nelabai įdomu kaip prizų nebūną.

 

Kodėl jus manote jog aš tueėčiau jums juos duoti?: Nes aš Bandau pagyvinti Ara, bet ne vienas taip pat su Sanderiu (Smėlium)

 

Kiek jums reikia pinigų? Nuo 10k iki 15k

 

Savaitgaly primink duosiu 10k

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jūsų Vardas_Pavadrė: Karolis_Nismo

Detaliai aprašykite kam jums tie pinigai:Atsakymas paprastas . Pinigų man reikia mano LVPD darbuotojams . Jie gauna premijas iš mano kišenės tiesiai į rankas, būtent tie, kurie priklauso aukštesniajam rangui . Pinigus saugiai padėčiau į banką ir kai jau reiktų dalinti premijas už aktyvų ir gerą darbą- juos po biškį dalinčiau

Kodėl jus manote jog aš turėčiau jums juos duoti?: Nes su LVPD pavaduotojas ir man reikia išdalinti jiems premijas, o pinigų pats turiu neperdaugiausiai, viso labo tik 5 tūkstančius banke ir kišenėje 700 litų ..

Kiek jums reikia pinigų? Man nesvarbu, tačiau jei galima nuo 5 iki 10 tūkstantčių .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jūsų Vardas_Pavadrė: Karolis_Nismo

Detaliai aprašykite kam jums tie pinigai:Atsakymas paprastas . Pinigų man reikia mano LVPD darbuotojams . Jie gauna premijas iš mano kišenės tiesiai į rankas, būtent tie, kurie priklauso aukštesniajam rangui . Pinigus saugiai padėčiau į banką ir kai jau reiktų dalinti premijas už aktyvų ir gerą darbą- juos po biškį dalinčiau

Kodėl jus manote jog aš turėčiau jums juos duoti?: Nes su LVPD pavaduotojas ir man reikia išdalinti jiems premijas, o pinigų pats turiu neperdaugiausiai, viso labo tik 5 tūkstančius banke ir kišenėje 700 litų ..

Kiek jums reikia pinigų? Man nesvarbu, tačiau jei galima nuo 5 iki 10 tūkstantčių .

KEIKSMAŽODIS man proto,žinau kas tu do velnias,sau litus pasiimsi tai 100%,bet 5k duot galiu,susisiek žaidime.

 

 

Buvo atiduota

Redaguota nario Ivanas_Žigulys
Keiksmai pranešime.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jūsų Vardas_Pavadrė: Eric_White

Detaliai aprašykite kam jums tie pinigai(Jai rengite eventą aprašykite ji detaliai,laiką,veitą,veiklą): Na, kam man tie pinigai ? Pragyvenimui. :D Aš neturiu labai daug pinigų ir kas diena išleidžiu po biškį, aišku tačiau dirbu kiek užsidirbi, reikia išleisti valgiui ir panašiai, tai man labai reiktų bent kaškiek pinigų.

Kodėl jus manote jog aš tueėčiau jums juos duoti?: Nes, manau tu geras. :DD

Kiek jums reikia pinigų? Kiek negaila, bet ne 250 LT... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jūsų Vardas_Pavadrė: Armandas_BOss

 

Detaliai aprašykite kam jums tie pinigai(Jai rengite eventą aprašykite ji detaliai,laiką,veitą,veiklą): Na man pinigai reikalingi

 

ant pirmos mašinos kadangi turiu vos 10 k,nes visus kitus kažkaip praradau ,todėl įpirkčiau premier,nes gali būti ,kad ji bus reikalinga mano

 

darbui.

 

Kodėl jus manote jog aš tueėčiau jums juos duoti?: Na ,nes pats rašei padėsi ,o aš juos ne bet kam praleisiu

 

kaip sakiau tai gali būti darbui reikalinga.

 

Kiek jums reikia pinigų? 5000

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jūsų Vardas_Pavadrė: Eric_White

Detaliai aprašykite kam jums tie pinigai(Jai rengite eventą aprašykite ji detaliai,laiką,veitą,veiklą): Na, kam man tie pinigai ? Pragyvenimui. :D Aš neturiu labai daug pinigų ir kas diena išleidžiu po biškį, aišku tačiau dirbu kiek užsidirbi, reikia išleisti valgiui ir panašiai, tai man labai reiktų bent kaškiek pinigų.

Kodėl jus manote jog aš tueėčiau jums juos duoti?: Nes, manau tu geras. :DD

Kiek jums reikia pinigų? Kiek negaila, bet ne 250 LT... :D

Susisiek žaidime duosiu 1000LT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jūsų Vardas_Pavadrė: Armandas_BOss

 

 

Detaliai aprašykite kam jums tie pinigai(Jai rengite eventą aprašykite ji detaliai,laiką,veitą,veiklą): Na man pinigai reikalingi

 

 

ant pirmos mašinos kadangi turiu vos 10 k,nes visus kitus kažkaip praradau ,todėl įpirkčiau premier,nes gali būti ,kad ji bus reikalinga mano

 

 

darbui.

 

 

Kodėl jus manote jog aš tueėčiau jums juos duoti?: Na ,nes pats rašei padėsi ,o aš juos ne bet kam praleisiu

 

 

kaip sakiau tai gali būti darbui reikalinga.

 

 

Kiek jums reikia pinigų? 5000

 

Aš ir neturiu jokios mašinos ir man gerai be jos,bet negaila duosiu 5000LT,susisiek žaidime.

 

 

Buvo atiduota

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kam pažadėjau jumkitės į serverį duosiu litus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jūsų Vardas_Pavadrė: Max_Coffe

Detaliai aprašykite kam jums tie pinigai(Jai rengite eventą aprašykite ji detaliai,laiką,veitą,veiklą): Mechanikam premijom. O tau galiu pasakyti kad esi šaunuolis.

Kodėl jus manote jog aš tueėčiau jums juos duoti?: Na čia tau spręsti.

Kiek jums reikia pinigų? 10k jei galima

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jūsų Vardas_Pavadrė: Gytis_Joker

Detaliai aprašykite kam jums tie pinigai(Jai rengite eventą aprašykite ji detaliai,laiką,veitą,veiklą): Reike automobilio remontui nes neturiu nei cento -47 LT

Kodėl jus manote jog aš tueėčiau jums juos duoti?: Nes labai gražiai prašau ir tikiuosi suprasit mane

Kiek jums reikia pinigų? 3,2k

:))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jūsų Vardas_Pavadrė: Max_Coffe

Detaliai aprašykite kam jums tie pinigai(Jai rengite eventą aprašykite ji detaliai,laiką,veitą,veiklą): Mechanikam premijom. O tau galiu pasakyti kad esi šaunuolis.

Kodėl jus manote jog aš tueėčiau jums juos duoti?: Na čia tau spręsti.

Kiek jums reikia pinigų? 10k jei galima

Norėjau duot,bet pamačiau tavo parašą ir matau jog turi daugiau pinigų negu aš,atmesta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jūsų Vardas_Pavadrė: Gytis_Joker

 

Detaliai aprašykite kam jums tie pinigai(Jai rengite eventą aprašykite ji detaliai,laiką,veitą,veiklą): Reike automobilio remontui nes neturiu nei cento -47 LT

 

Kodėl jus manote jog aš tueėčiau jums juos duoti?: Nes labai gražiai prašau ir tikiuosi suprasit mane

 

Kiek jums reikia pinigų? 3,2k

:))

 

Susisiek žaidime,duosiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jūsų Vardas_Pavadrė: Juodasis_Varnas

Detaliai aprašykite kam jums tie pinigai(Jai rengite eventą aprašykite ji detaliai,laiką,veitą,veiklą):

Kodėl jus manote jog aš tueėčiau jums juos duoti?: Daryčiau labai gerą eventą, jis vadinasi - ,, Klyčkių event' as " . Kai rašau /vis Invision_White klyčkė? 1 raidė : ... 2 raidė : ... ? Atsakymus man į /sms . Prizas : 1000 Litų . Ir taip 10 klausymų . ;D Žaidėjai buvo sužavėti šiuo eventu . Dariau jį ne kartą .

Kiek jums reikia pinigų? 10.000 Litų .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jūsų Vardas_Pavadrė: Juodasis_Varnas

Detaliai aprašykite kam jums tie pinigai(Jai rengite eventą aprašykite ji detaliai,laiką,veitą,veiklą):

Kodėl jus manote jog aš tueėčiau jums juos duoti?: Daryčiau labai gerą eventą, jis vadinasi - ,, Klyčkių event' as " . Kai rašau /vis Invision_White klyčkė? 1 raidė : ... 2 raidė : ... ? Atsakymus man į /sms . Prizas : 1000 Litų . Ir taip 10 klausymų . ;D Žaidėjai buvo sužavėti šiuo eventu . Dariau jį ne kartą .

Kiek jums reikia pinigų? 10.000 Litų .

 

Ble daug nori,tau būtų pakakę parašyt Zdarovąąąąą būčiau davęs :),duosiu 5k

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jūsų Vardas_Pavadrė: Dyglas_Fingeris

Detaliai aprašykite kam jums tie pinigai(Jai rengite eventą aprašykite ji detaliai,laiką,veitą,veiklą): Na paukosiu teisesaugai ( PD ) i alga , nes labai jau mazos algos musu , kai daug buna on , o tai buna visada , nes po treniruociu duoda algas.

Kodėl jus manote jog aš tueėčiau jums juos duoti?: Nes tai pades islaikyti PD.

Kiek jums reikia pinigų?1k

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jūsų Vardas_Pavadrė: Dyglas_Fingeris

 

Detaliai aprašykite kam jums tie pinigai(Jai rengite eventą aprašykite ji detaliai,laiką,veitą,veiklą): Na paukosiu teisesaugai ( PD ) i alga , nes labai jau mazos algos musu , kai daug buna on , o tai buna visada , nes po treniruociu duoda algas.

 

Kodėl jus manote jog aš tueėčiau jums juos duoti?: Nes tai pades islaikyti PD.

 

Kiek jums reikia pinigų?1k

 

Duosiu jai tuos pinigus pasiliksi sau o ne duosiu agurkams

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...