Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 6 / 200

Versija: LV 7.7.7


Aivaras_Dragiss

Žadu pirkt loptopa

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi. Žadu prikt loptopa ir galvoju ar jis yra gerai žaist žaidimams ar ne jei jus turit loptopa ar gerai žinot apie jos patarkit ar pirkt loptppa ar ne. Jei jis skirtas ne žaidimams žais nu tia juk sugrius ir viskas ir nemelokit

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

jei pirksi iki 3 tukstanciu, tai nlbj neš mano manymu žiūrėk nuo 3 štuku ir dasidėk dar bisqi susipirkes detalių arba pirk 4+k, jei žaidimam aš bent jau DELL ALIENWARE M17XR5 nusipirkau ir tikrai negaliu niekuom skūstis viska paneša :) O seniau turejau acceri uz 3,5k tai tikrai nuvylė po 2 mėnesiu *Myliu Las-Venturas.lt* buvo jam. Išvada jei perki loptopa pirk gera, o skirtumo tarp loptopo ir perso beveik nera tik tame esme jog persa gali turbint ir vienodai, o loptopa ribotai paturbinsi nebent.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

jei pirksi iki 3 tukstanciu, tai nlbj neš mano manymu žiūrėk nuo 3 štuku ir dasidėk dar bisqi susipirkes detalių arba pirk 4+k, jei žaidimam aš bent jau DELL ALIENWARE M17XR5 nusipirkau ir tikrai negaliu niekuom skūstis viska paneša :) O seniau turejau acceri uz 3,5k tai tikrai nuvylė po 2 mėnesiu *Myliu Las-Venturas.lt* buvo jam. Išvada jei perki loptopa pirk gera, o skirtumo tarp loptopo ir perso beveik nera tik tame esme jog persa gali turbint ir vienodai, o loptopa ribotai paturbinsi nebent.

kaip supradst susipirkes dedalių?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

o jei pirksiu už koke 1tukstanti su biski tada jau nelabai tada jis vis griūs???

Redaguota nario Augis_Kupryss
Ispetas.Spaminimas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

o jei pirksiu už koke 1tukstanti su biski tada jau nelabai tada jis vis griūs???

Yra ir gerų už tą 1,5k, tik tu pasižiūrėk kokioi technoramoi ir viskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš tau siūlau geriau neiimti tų nešiojamų nes nelabai ką ir pakeisi ghz ar ką nes pats turėjau norėjau keisti ghz, bet negalėjau tai teko pirkti stacionarų ir dabar nesigailiu viską galiu pasikeist tai siūlau geriau nusipirkti stacionarų pc negu tą nešiojamą jeigu norėsi jau kažką keist ant nešiojamo nlb ką pakeisi gali padidint kokius gb, bet kitus jau nekažką tad va siūlau imti kaip mano geras ir nesigailiu. https://www.varle.lt/stacionarus-kompiuteriai/stacionarus-varle-kompiuteris-zaidimams.html Pasižiūrėk stacionarių geriau kompiuterių bent viską galėsi pasikeisti vėliau kaip norėsi.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

patarimas varlei net neiskok ten tas pats kas kokiam topo centre  detaliu kokybe lbj prasta, bent jau td žiek jei iš lietuviskų tinklapiu, tai dar kilobaitas toks normalus. nu asq gali bandyt ir is varles , bet nesitikek, kad gausi ta produkta kuri tikies gauti nes ten pakisamos labai nekokybisko pigiausios detales su tomis paciomis spec ( jos nepatvarios). O žaidimam uztenka kompo su i5 intel procesorium 8gb ramu ir ssd korta + kokia normalesne geforce tokios būtų min. specifikacijos mano manymu.


 

 

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš tai turiu už 3000 štukas kompiuteris neskirtas žaidimam ,bet jau 4 metus labai gerai neša (DELL) Siulau imti ypač DELLa žiurėk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

patarimas varlei net neiskok ten tas pats kas kokiam topo centre  detaliu kokybe lbj prasta, bent jau td žiek jei iš lietuviskų tinklapiu, tai dar kilobaitas toks normalus. nu asq gali bandyt ir is varles , bet nesitikek, kad gausi ta produkta kuri tikies gauti nes ten pakisamos labai nekokybisko pigiausios detales su tomis paciomis spec ( jos nepatvarios).

Tu jeigu pats ten nesi pirkes ar ką tai geriau nestūmk geros tos detalės kaip visos jos yra atsiunčiamos pažįstu kas ten dirba gamina ir t.t gera svetainė iš ten pirkau pats kompiuterį ir laiko jau gal pusė metų be jokių problemų gerai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Aš tau siūlau geriau neiimti tų nešiojamų nes nelabai ką ir pakeisi ghz ar ką nes pats turėjau norėjau keisti ghz, bet negalėjau tai teko pirkti stacionarų ir dabar nesigailiu viską galiu pasikeist tai siūlau geriau nusipirkti stacionarų pc negu tą nešiojamą jeigu norėsi jau kažką keist ant nešiojamo nlb ką pakeisi gali padidint kokius gb, bet kitus jau nekažką tad va siūlau imti kaip mano geras ir nesigailiu. https://www.varle.lt/stacionarus-kompiuteriai/stacionarus-varle-kompiuteris-zaidimams.html Pasižiūrėk stacionarių geriau kompiuterių bent viską galėsi pasikeisti vėliau kaip norėsi.

 

Aš turiu tb stacionarų bet klausimas o kaip dar + tus windowsus pasikeist

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu jeigu pats ten nesi pirkes ar ką tai geriau nestūmk geros tos detalės kaip visos jos yra atsiunčiamos pažįstu kas ten dirba gamina ir t.t gera svetainė iš ten pirkau pats kompiuterį ir laiko jau gal pusė metų be jokių problemų gerai.

 nu manyk ka nori mano broliuks :D tauragėje surenka ten 3 pardem topo centrui electromarktui avitelai ir varlei.lt ir tikrai jie daro taip jog butu parduota kuo daugiau vienetu o paskui 80% kompu gryzta i garantini, jiem nesvarbi kokybe svarbus kiekis kuri parduoda. Toks tas verslas ir noriu paskyti jog *Myliu Las-Venturas.lt* jiem svarbus litai o ne kokybe pvz dbr galvojat kokia nsmn sakau kad nekokybiska, bet tu nueik i ta pacios varles bustine pas meistra kuris priiminėja garantinio grazintus kompus ir pamatysi  jog kas 2 gryzta atgal po 3 ar maziau menesiu vien del tu paciu priezasciu kaip ir kiti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš tai turiu už 3000 štukas kompiuteris neskirtas žaidimam ,bet jau 4 metus labai gerai neša (DELL) Siulau imti ypač DELLa žiurėk.

Jo as irgi sutinku hp ir dell tikrai yra geri kompiuteriai ir iš jų patartina rinktis .

Redaguota nario Augis_Kupryss
Ispetas.Spaminimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...