Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Gycka_Miz

Čytas Lionel_Messi op op

Rekomenduoti pranešimai

 

 

Nu va čia tai įpisai niūrką žemiau juostos, papločiau, bet ranka užimta, smaukau ant tokių rimtolių.

 

Žinau.. Pamtysi po ~1 sav. su lyderiu vaikščiosiu ;) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Ė, *Myliu Las-Venturas.lt*, gal pačiulptum į skolą ? Niūhink tu iš čia tik, gyvenimo *Myliu Las-Venturas.lt* tu. Vistiek čia parašęs *Myliu Las-Venturas.lt* liksi.

 

Vienintelis *Myliu Las-Venturas.lt* kuris komentuoja cia tai tik tu. O nepazisti sito zmogaus? https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10521758_674333135969800_6397554763442133575_n.jpg?oh=4f23b4696e1cb4ba3ee2c27f9e82443b&oe=54E7E05D&__gda__=1424684261_1e57fac0b7f259620b9463aaaa032125

 

Nematitas Merunai? Tau gal litu paskolint kad pas daktara nueitum nes tavo balsai tai nzn ten per daug prirekavai balsu stigu nebeturi ar bybys sugadino? Balso stygas?

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

balius baigtas , kur*** namo , kam jus rasinejat tuos nesamoningus postus , gi matos kad cytas ir viskas gg

ai Gedaiti tai jei tu cia saudais su fotkem kitu , tj ir saves nepagailek parodyt

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Matos Messio gynėjų pilnas servas, bet ne tame esmė aš tik įkėliau ir noriu pažėt ka kiti mano. Čia ir taip aišku LSV sakys, kad ne čytas. Man jokio skirtumo gaus jis baną ar ne :D 100 procentų negaus :DDD O tu Gedai ka čia rašai mačiau tavo foto tai gal tyliu.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O.O Wow Gycka seniau buvai normalesnis.. Dar prisimenu messis suriu drk ir tu jam dar niukinai? Cia galvojat bus zjbs kai mesi nusalins? Tada serve bus 0 veiksmo dasunta jum? nlb ziuriu Dabar isireisk visi duhai ir kas normali

Netektu prž, nereiškia kad neteks LSV, o tie keli litukai and unbano tik sugražintu lsv ir chaosą serve ir vėl tuos menkus teisėsaugininkus ant kojų pastatyt. Miau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gycka sveikas prisijungęs prie snarglių

 

143f0c97230b91de353646ddeb1b4dbd389.png

  • Patinka 10

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gycka sveikas prisijungęs prie snarglių

 

143f0c97230b91de353646ddeb1b4dbd389.png

 

:DD ok šitas geras paspausčiau rep, bet limitas ;DD tai, kad rimtai visoki Dyneks stebi :D math wedai. aš stebėjau visai dėl ko kito prisipažinsiu stebėjau dėl to, nes galvojau veiksma darys tada pažiūrau tik op per tvora.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Xujnia čia žinosi cytino ar ne, bet nelabai tikiu kad su tokiom pareigom cytintu nu krc.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vienintelis *Myliu Las-Venturas.lt* kuris komentuoja cia tai tik tu. O nepazisti sito zmogaus? https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10521758_674333135969800_6397554763442133575_n.jpg?oh=4f23b4696e1cb4ba3ee2c27f9e82443b&oe=54E7E05D&__gda__=1424684261_1e57fac0b7f259620b9463aaaa032125

 

Nematitas Merunai? Tau gal litu paskolint kad pas daktara nueitum nes tavo balsai tai nzn ten per daug prirekavai balsu stigu nebeturi ar bybys sugadino? Balso stygas?

 

Tai aš bent nebijau parodyt savęs, ablamūhe tu kūrva, man gaila tavo tėvų, pareišk jiem užuojautą, nuo Meirūno. Bet tu rimtai žiūriu daužtas, reklamas man darai. Pričiom čia tos balso stygos ? Tavo tai jau nuo bybių pradurstytos avigalvi tu kūrva, realybei bybį man padrožtum ir mano mergai koją pabučiuotum. 

 

 

Nepisa manęs tavo bukumas, bet esi žemo lygio nuosmauka, *Myliu Las-Venturas.lt* ryškiai kaip ir Messis.

 

 

Neveltui, savi už savus o su savais mes iki galo.

 

 

#LSV - LENKŲ SAMDYTI VERGAI.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O blemba čia man leavint ? šiaip iš dalies man šita tema daug ką reiškia, nes  dabar sužinojau , kad d**** kas palaikantys


 


Nu taigi žiūriu labai mūsų Meirūnas reiškia savę , snargliuk nuleisk garą geriau , nes bus gėda prieš visa LV ką įmesčiau :)


 


Dovis_Cool ką galiu apie tave pasakyt , prieš metus putei maišiuką , kad priimtu į F.T.B darbą pas Eddie_Scarpa o čia hujerini savo bajriukais :Dd


 


 


prieiname prie Gycka_Miz teigė prieš savaitę taip :xJkLAEB.png tai kas dabar stebi?:DDDD


 


nu ką man čia visi armagedoną surengė tai ir jums :*


 


 


http://www.part.lt/img/799bf8c208e52d015558c14c52a3994e80.png


2


http://www.part.lt/img/7f2b31a313536005de0b0c0e13387850225.png


3


http://www.part.lt/img/03515c345639e38de474649f95ae4bb1193.png


 


 


nu ką dar vienas gaid nepavyko kažką įrodyt :*

  • Patinka 15

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taip ir galvojau, kad objetų nekrovė, man irgi kartais taip būna. :D

 

Bent jau išsiaiškinai kas yra kas dabar.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Stebėjau, nes rašė Lionel_Messi susitvarkė transporta patikrinkite jį.

 

 

:DD ok šitas geras paspausčiau rep, bet limitas ;DD tai, kad rimtai visoki Dyneks stebi :D math wedai. aš stebėjau visai dėl ko kito prisipažinsiu stebėjau dėl to, nes galvojau veiksma darys tada pažiūrau tik op per tvora.

Man šitie nesutampa, viename teigia kad stebi kad sistema pranešė kitame kad veiksmą gali daryti tai kaip čia yra ponas gycka?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man šitie nesutampa, viename teigia kad stebi kad sistema pranešė kitame kad veiksmą gali daryti tai kaip čia yra ponas gycka?

 

Ta pirma pasakiau tiesiog ir tiek. Kitam prisipažinau dėl ko iš tikro stebėjau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...