Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


Frankas_Jonson

Atsiliepimas Apie Serverį Frank_West

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, esu naujokas, tik su draugo nick forume. prieš kelias dienas gavau skype botą apie unikalų SA:MP projektą na nuėjas į forumą susižavėjau ir atėjau į žaidimą pažiūrėti kas gero.

 

Užsiregistravęs atsiradau kažkokiame aukštame pastate, paskui supratau kad čia spawn, labai patiko jis man, apie 5min ieškojau išėjimo. Rašau /admin /admins rašo komandos nėra, paskui kažkoks žmogeliukas prabėgo ir rašė /adminams nu ir aš pamėginau, TIKO!! pasikviečiau adminų man padėjo Edvis_Thurt, aprodė kas kur kaip, nusipirkau telefoną, GPS, supažino su miestu, bei jo komandomis, Map bei script darbai žiauriai geri, labai patiko serveris. Jame man taip atrodo pasiliksiu ilgą laiką

 

Na o galui ka išmokino mane tai:

 

Susipažinau su mietu, išmokau pagrindines serverio komandas, bei sužinojau daug ko apie serverio istoriją.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Noriu padėkoti:

 

Edvis_Thurt - (Aprodė servą, supažino su komandomis bei t.t labai padėjai, didelis ačiū tau)

 

Deividas_Britas - (Maladėc Tavo darbai su serveriu tikrai labai geri, esi geriausias mano matytas sripteris)

 

Invision_White - (Ale tu irgi maladėc, toki servą išlaikyt reikia gerų nervų, mldc.)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas atvykes, reiks pagalbos. /sms Frank_J žaidime :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...