Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.7


Eimantas_Android

Problema su Map editor.

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki.Parsisiunčiau MAP Editor v 0.32 ir galvoju pamappinsiu ko man reikia.Kai bandau ijungt papraso ten gta folderio instaliavimo ir as ji surandu.Kol jis man ten kazka daro ismeta error ir išsijungia tas map editor.Iš antro karto pasileidžia ir rodo juoda ekrana.Ką daryti ? Labai prasau padėkit :( Su Map Editor bent objektus eina istrint del to ir noriu su juo mappintis.

 

 

Sorry už kaikur nepanaudotas LT raides pamiršau :|

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ikelk i gta san andreas ( ten kur gat ir samp instaliuotas) O jei ne taip supratau paprasčiausiai ikel nuotraukų bus lengviau padėt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

jį kaip parsisiunti winrare jeigu čia (map constructor) nes map editor visi tai pvadinasi..

Išxtraktini ir įkeli į GTA sa foldžerį. tad a įjungi spaudi LOAD, palauki kurį laiką ir viskas..

šeip ne čia temą kuri, o pagalba skiltyje turi kurt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Audriau ,o downloadą galėtum numest to Map constructor ? Nes aš turiu MED kažkokį ir taip jis lagina nžn kodėl seniau turėjau visus objektus rodė ,bet žiauriai lagino.Tai jei gali numesk link to map constructor dėkingas būsiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Skype mkusas pakviesk duosiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Audriau ,o downloadą galėtum numest to Map constructor ? Nes aš turiu MED kažkokį ir taip jis lagina nžn kodėl seniau turėjau visus objektus rodė ,bet žiauriai lagino.Tai jei gali numesk link to map constructor dėkingas būsiu :)

:DDD MED taigi iš pavadinimo eina suprast kad ten MEDIS!! :DDD ko per mta nemappini, va minde numes į skype tau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neblogai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...